Як зробити дії nsurlsessiond менш анонімними для користувача?


20

З впровадженням OS X Yosemite раз у раз маленький донос (програма моніторингу мережі) спливає запитувач, який просить дозволу дозволити nsurlsessioі підключення до якоїсь ip адреси.

Я розумію, що nsurlsessiond надає API, щоб дозволити будь-якій програмі, що використовує його, отримувати дані через http або інший підтримуваний протокол. Насправді він діє як проксі.

Чи можливо побачити, які програми використовують nsurlsessiond і, звичайно, для чого вони використовують? Я думаю про щось на зразок файлу журналу доступу. Тому що в цій ситуації я не в змозі здійснювати моніторинг програм, що використовують nsurlsessiond.

Відповіді:


4

Кнопка "Більш детальна інформація" повинна, принаймні, вказувати вам, з ким він намагається зв’язатися, і звідки ви зможете вирішити, чи дозволити.

Можливо, основний плавучий з'єднання дасть вам більше даних…

введіть тут опис зображення

Ви завжди можете залишити запит на obdev або навіть побачити, чи є щось на форумі

Я погоджуюся, що це було б корисним доповненням, щоб дізнатися, яка програма викликає такий API.1
@eskatos - ОП починається добре ... звідти він швидко спускається вниз, в кілька спінюючих, по-справжньому безглуздих шумів по лінії "Я включив iCloud синхронізацію & зараз iCloud синхронізує ... як це зупинити !!" Будемо сподіватися, що ваша публікація поверне її до колишніх почуттів;)
Tetsujin

Так :) Ті, хто повинен привернути увагу, - це люди ObDev. Побачимо, як це йде.
eskatos

1
Цей API ніколи не повинен був його виробляти! Що стосується мене, це серйозний недолік безпеки. Наприклад, якщо програма намагається отримати доступ до мого Диска Google, я хотів би знати, що я мав намір цей додаток мати такий доступ. Я здивований, що (фактично) анонімні запити дозволені взагалі.
Девід Кіркленд

2

У налаштуваннях системи вимкніть "Налаштування автоматичної перевірки на оновлення" та "завантажуйте нещодавно доступні оновлення у фоновому режимі" у Налаштуваннях App Store


3
Це питання стосується не відключення, а моніторингу nsurlsessiond. Крім того, як я писав у своєму питанні, будь-яка програма може використовувати API.
itsafire

2

nsurlsessiondКеш знаходиться , ~/Library/com.apple.nsurlsessiondі ви можете перевірити різні configuration.plist і tasks.plist файли , щоб побачити , які програми мають активні сеанси.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.