Зворотний Tether - Поділіться підключенням Wi-Fi до OSX Yosemite через Bluetooth


10

Я бачу безліч старих запитань в Інтернеті, але в кожному є безліч людей, які слідкують за проблемами. Зараз з Yosemite, я думаю, що все одно могло змінитися.

Я хочу поділитися готельним Інтернетом, від Wi-Fi підключення моєї машини 10.10.3 через Bluetooth до телефону. тобто зворотний тетер. Цей підручник пояснює на кроці 2, щоб увімкнути "Надіслати моє з'єднання з Інтернетом з іншими пристроями Bluetooth" у розділі "Розширені настройки Bluetooth". Що ж, в Йосеміті такого немає.

введіть тут опис зображення

У будь-якому випадку я можу з'єднати свій пристрій, увімкнути спільний доступ до Інтернету в OSX та підключитися через PAN. Але я, здається, не можу отримати Інтернет на своєму телефоні. Як це можна зробити в Йосеміті?

Примітка: Мій телефон є S5 на Lolipop. Під час пари я навіть можу вибрати MBP і вибрати "Використовувати для доступу до Інтернету".

Редагувати: щоб виключити Lollipop, я спробував усе це з S4 моєї дружини на Kitkat, і він також не міг переглядати.

Edit2: У мене те саме питання, що і тут . Встановлення IP-адреси PAN на DHCP з ручною адресою робить мережу PAN відображатись зеленою (вона була помаранчевою). Однак Інтернет на моєму Android все ще не працює.

Відповіді:


9

Для того, щоб зробити це в Yosemite, вам потрібно буде повернутися на головний екран системних налаштувань та натиснути на панель налаштувань спільного доступу. На бічній панелі буде опція спільного доступу до Інтернету. Натисніть на це, щоб переглянути його настройки.

Тепер встановіть спадне меню "Надіслати своє з'єднання від" на Wi-Fi, а потім встановіть прапорець Bluetooth PAN у меню нижче. Далі просто переконайтесь, що встановлено прапорець Наступний обмін в Інтернеті на бічній панелі

Після цього ваш Mac повинен поділитися своїм Wi-Fi підключенням до пристроїв Bluetooth Bluetooth.


1
Для людей, у яких немає списку Bluetooth у своєму списку спільного доступу до Інтернету - перейдіть спочатку до мережевих налаштувань та натисніть плюс внизу ліворуч, щоб додати Bluetooth PAN, після цього він повинен бути доступний у параметрах спільного доступу до Інтернету.
Кевін Грабхер

1
Дякую за thehelp, але я вже спробував це -In any case, I can pair my device, enable internet sharing in OSX and connect via PAN
Марк

1
Зауважте, що iPhone (навіть 6s) не може підключитися до Інтернету через Bluetooth PAN. Ви не можете підключити iPhone до iMac / Macbook, щоб використовувати підключення до Інтернету OS X.
MoOx

1
Тому що це не підтримується OS X :(
MoOx

2
Я все це робив (із телефоном Android 5.1.1 та Mac OS X 10.11.4), але це не працювало. Телефон можна з'єднати з ноутбуком, але підключення до Інтернету не є спільним. І так, я ввімкнув опцію "Доступ до Інтернету" в заголовку "Використовувати для:" в розділі Налаштування -> Bluetooth (-> <right_click_on_my_macs_name>). Під Android 6.0.1 я вже не можу з’єднати його з Mac ... досить засмучує
Marius Hofert
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.