Чи шкідливий мій iPhone всю ніч шкідливим?


72

Я зазвичай заряджаю свій iPhone всю ніч, щоб отримати 100% потужність. Чи шкодить це батареї мого телефону?

Оновлення [1 жовтня 2017 р.]: Дякую за всі ваші чудові відповіді. Я помітив, що є відповідне відео, яке добре вирішило моє питання.

Відповіді:


90

Технічні

Літієві полімерні батареї, такі, як у iPhone, дуже добре розуміють хімію акумуляторів і використовують спеціальні зарядні пристрої для управління їх зарядкою.

Незважаючи на те, що останні зарядні пристрої, що використовуються Apple, є власними (вони працюють з Dialog для своїх ІС для управління енергією), навряд чи Apple виконує значно інший процес зарядки, ніж будь-який інший виробник зарядки акумуляторів.

Цей процес заряджає акумулятор якнайшвидше, захищаючи його від пошкодження або збільшення зносу. Зверніть увагу, що зарядний IC - або IC управління живленням - знаходиться всередині iPhone. Тому це стосується незалежно від зовнішнього пристрою живлення USB, який ви використовуєте для зарядки.

Коли акумулятор наповнений, зарядний пристрій вимикає процес зарядки. Акумулятор залишається в спокої, не виходячи чи виходячи з нього струм. Це пояснюється тим, що більшість літієвих хімічних акумуляторів не люблять заряджатися струменем (процес, який ви можете почути від інших, коли постійне напруга та низький струм подаються на акумулятор постійно, щоб він не був переповнений).

Таким чином, зарядний пристрій повністю вимикає струм і живить сам телефон від зарядного пристрою. Це єдиний раз, коли акумулятор не заряджається або не розряджається - коли він заряджений і телефон підключений.

Після закінчення зарядки акумулятор не розряджається та не заряджається за певний цикл. Я не впевнений, звідки походить цей міф, адже він насправді призведе до додаткового зносу акумулятора.

Саморозрядження

Кожна батарея має швидкість "саморозряду". Це природні втрати акумулятора, якщо їх ні до чого не підключати. Для літієвих полімерних акумуляторів це низький (порівняно з іншими типами акумуляторних батарей) 5% на місяць .

ІК заряджання перевіряє акумулятор, і якщо він втрачає значну зарядку під час підключення, він запустить ще один цикл зарядки. Але це може статися, можливо, раз на два тижні після того, як було втрачено кілька відсотків заряду акумулятора - звичайно, не за ніч. Якщо залишити телефон підключеним на місяць , він може запустити ще один або два рази зарядний цикл за цей час.

Висновок

Таким чином, телефон і його акумулятор не зазнають абсолютно ніяких пошкоджень, не підключаючись до нього протягом кількох днів.

Тривале зберігання

На цю відповідь є одне застереження: літієві хімічні батареї не люблять зберігатись із повним зарядом. Вони швидше деградують, якщо їх не використовують і мають повний заряд. Якщо ви збираєтесь зберігати ваш мобільний пристрій невикористаним більше місяця, заряджайте його повністю, а потім розряджайте його (дивіться відео через Wi-Fi або грайте у відеоігри), поки він не заряджається на 40-50%. Потім повністю вимкніть пристрій.

Тривале використання

Якщо ви використовуєте старіший iPhone у фіксованій установці (рамка для малюнків на стіні, збір даних, дитячий монітор тощо), коли він увімкнено, а ви користуєтесь ним, підключений до зарядного пристрою весь час, слід подумати про відключення зарядного пристрою та розряджання. повністю один раз на місяць. Аналогічна проблема з вищезазначеною - акумулятор не любить його "зберігати" протягом тривалого періоду часу при повній зарядці, а зарядний пристрій буде тримати його майже на 100% весь час - деградуючи акумулятор трохи швидше, ніж бажано. Пройшовши цикл розрядки, ви зможете вдосконалити його і допомогти йому тривати довше.

Особисті

Хоча зараз я використовую новіший телефон, я щодня заряджав iPhone 3GS протягом 8 годин на день (тобто протягом ночі), незалежно від того, скільки заряду залишилось - і частіше за все я використовував менше 20% на даний момент день. Я використовував його 4 роки таким чином, і ніколи не замінював акумулятор - він все ще прослужив набагато довше, ніж день. З тих пір (3 роки зараз) це, по суті, iPod touch, заряджаючись днями, коли ніхто не користується ним, і залишається в машині, вивантаженою днями (або тижнями!) У той момент, коли він забутий. Акумулятор все ще працює, і це, безумовно, більше 900 циклів зарядки для цього пристрою.

Мій iPhone 5 та iPad (3-го покоління) використовували однаково. Немає негативного впливу від того, щоб вони заряджали всю ніч щовечора.

Зараз я використовую iPhone 6+ так само. Це очікуваний випадок використання мобільного пристрою, і він працює просто чудово. Я очікую, що так буде і надалі. Ви можете залишити свій телефон підключеним всю ніч, і це не зашкодить вашому iPhone.


2
це єдина відповідь, яка є одночасно точною і дає хороше пояснення.
ell

4
Apple використовує аналогічні ІС для управління потужністю в iPod touch і говорить про iPod Touch: "Акумулятор перестає заряджатися, коли він повністю заповнений, тому вам не доведеться турбуватися, якщо залишити його підключеним на ніч", - хоча я не вдалося знайти подібне твердження для iPhone, я впевнений, що немає суттєвої різниці в платі зарядки за ніч. Джерело: support.apple.com/en-us/HT201545 та ідентифікація мікросхем від iFixit teardowns для iPod Touch та iPhone.
Адам Девіс

Дякую за це чудове пояснення, Адаме. Це, мабуть, найкраще у своєму роді, яке я бачив тут. Мені дуже корисно, оскільки я зазвичай залишаю телефон на доці на роботі, а також заряджаю його вночі.
bassplayer7

Цитати, будь ласка. Будь-які результати досліджень, які підтверджують вашу заяву?
адиб

2
@adib результати досліджень? Це усталений кремнієвий чіп. Це інженерне питання, а не наукове чи скептичне дослідження. Якщо ви не довіряєте моєму слову, подивіться на використовувані мікросхеми, компанію, яка виробляє мікросхему, та налагоджений процес зарядки полімерного іонного полімеру, який вони використовують. Конкретний чіп, про який йдеться, призначений для Apple, але компанія робить багато, які по суті є однаковими, і ви можете ознайомитись з інформаційними листами та нотатками додатків або проконсультуватися з експертом. Або зателефонуйте мені і дозвольте стягнути вам плату за погодинну інженерну ставку, щоб вивчити ці ресурси та повідомити результати.
Адам Девіс

29

Ні, це не шкідливо.

Сучасні телефони досить розумні, щоб зупинити електричний струм при повній зарядці. Можливо, це була проблема перед літій-іонними акумуляторами, але в наш час вам не доведеться турбуватися про це.

Однак якщо на вашому iPhone є корпус, який не дозволяє теплові виділятися дуже добре, може бути краще вийняти корпус, щоб уникнути перегріву. Літій-іонні акумулятори не люблять різких перепадів температури або екстремальних температур.


9

Ні, це не є. Нічна зарядка сьогодні є нормою для багатьох людей, і на відміну від старих технологій декількох років тому, сьогоднішні літій-іонні акумулятори використовують новішу технологію, і час нічного зарядження не пошкоджується. Усі батареї згодом зношуються, але якщо ви не заряджаєте кілька разів на день, то, швидше за все, ваш акумулятор переживе ваш телефон або принаймні прослужить пару років.


1
Щодо "декількох разів на день" - це не кількість циклів підключення / відключення, а загальна кількість заряду / розряду, що зношує акумулятор.
200_успіх

8

Залишення iPhone заряджатися протягом ночі не впливає кардинально на ваш iPhone. Оскільки телефони дуже розумні, як тільки він заряджається повністю, він знає, коли зупинити подачу струму, щоб захистити телефон від перезарядки. Але є також деякі причини, які можуть вплинути на ваш підключений iPhone протягом ночі, це може призвести до уповільнення терміну експлуатації вашого iPhone. Літій-іонний акумулятор використовується в iPhone, який може погано реагувати, якщо ваш iPhone відчуває більш високу температуру.

Літій-іон не потрібно повністю заряджати, як це стосується свинцевої кислоти, і не бажано цього робити. Насправді, краще не повністю заряджатись, оскільки висока напруга напружує акумулятор. Вибір нижнього порогу напруги або взагалі усунення заряду насичення подовжує термін служби акумулятора, але це скорочує час роботи. Щоб задовольнити максимальний час роботи, більшість зарядних пристроїв для споживчих товарів мають максимальну потужність; подовжений термін служби вважається менш важливим.

Технічно літій-іонна концепція зарядки наведена нижче.

Літій-іон працює безпечно в межах визначених робочих напруг; однак акумулятор стає нестабільним при ненавмисному заряді до напруги вище зазначеної. Тривала зарядка вище 4,30 В утворює нанесення аноду на металевий літій, а катодний матеріал стає окислювачем, втрачає стабільність і виробляє вуглекислий газ (СО2). Тиск у клітині підвищується, і якщо дозволити заряджання продовжувати діючий пристрій переривання (CID), відповідальний за безпеку комірки, відключає струм зі швидкістю 1380kPa (200psi).


Тож ваша відповідь полягає в тому, що з довгого погляду заряджати всю ніч шкідливим для телефонів.
Уейн

так, тривала зарядка телефону буде заважати акумулятору, особливо у випадку з літій-іонним акумулятором.
Девід Гранн

Я розумію, але я плутаю інші відповіді, оскільки всі мають свої моменти.
Wayne

1
Інші відповіді говорять про те, що заряджання протягом тривалого періоду не гірше, ніж вимкнути підключення телефону та просто залишити його з повним акумулятором. Цей пост, якщо я розумію, говорить про те, що обидва з них призводять до того, що акумулятор деградує трохи швидше, ніж якщо ви залишили його сидіти з частково зарядженим акумулятором.
жовтень

6

Оскільки хтось, хто працює для роздрібної торгівлі акумуляторами, і йому дуже багато задають це питання, відповідь "це не зашкодить це в короткому терміні, але в довгостроковій перспективі це скоротить термін його експлуатації". Між системою зарядки вашого телефону та внутрішньою платою, вбудованою в саму батарею, є достатньо шарів захисту, які запобігають пошкодженню вашого телефону чи акумулятора за звичайних обставин. Однак, наскільки я розумію, як частина цього процесу, якщо його залишити в зарядному пристрої поза моментом заряду, він почне проходити цикли заряду - трохи розряджатись і заповнювати резервні копії - як частина заходів безпеки, і ці невеликі цикли зарядки збільшаться з часом. Оскільки літій-іонні акумулятори мають загальну кількість 250-500 циклів протягом загального терміну експлуатації до його зносу, він ' s краще зберегти ці цикли, коли це можливо, особливо це стосується телефону, а отже, використання акумулятора часто досить важке. Хороший приклад - їсти чізбургери: один-два не вб'ють вас, але якщо ви будете робити це щодня протягом 40 років, ви відчуєте деякі досить значні проблеми зі здоров’ям. Та сама концепція, коли телефон підключений до мережі.

Коли мої клієнти купують у мене запасний акумулятор, я часто рекомендую їм змінити звички зарядки. Найпоширеніше - підключити його до сну і залишити на всю ніч. Незважаючи на те, що акумулятор акуратно не небезпечний і не пошкоджує його, він, як правило, зносить його швидше, ніж якщо ви цього не зробили. Натомість я пропоную їм змінити звичку заряджати телефон, коли вони повертаються з роботи / в школу / до магазинів і займаються розпорядком дня: готуйте вечерю, мийте посуд, дивіться телевізор, тощо. Після повного зарядження від'єднайте його від мережі.


3
Ця відповідь правильна лише в тому випадку, якщо телефон залишається увімкненим протягом ночі (я знаю, що питання не згадувало стан увімкнення / вимкнення). Якщо його вимкнено, як справедливо стверджує інша відповідь, акумулятор перестане живити струм, коли він повністю заряджений. Лише коли телефон увімкнений і заряджений, він пройде через невеликі цикли зарядки / розряду, які ви описали. Це означає, що вимкнення телефону та заряджання протягом ночі - це насправді один з найкращих методів збереження ресурсу акумулятора.
5п.,

5
Будь ласка, надайте посилання на це твердження: "Однак, наскільки я розумію, в рамках цього процесу, якщо його залишити в зарядному пристрої поза точкою, коли його заряджають, він почне проходити цикли зарядки - трохи розряджається і заповнюється назад вгору - як частина заходів безпеки, і ці невеликі цикли заряду збільшаться з часом. " Як електротехнік я ще не бачив літій-полімерного зарядного пристрою, який би це робив за задумом, тому мені дуже цікаво.
Адам Девіс

6
Я досить впевнений, що ця відповідь просто неправильна. У мене S3 вже 3 роки, і в мене все ще є оригінал, запас, акумулятор. Я залишаю його на зарядному пристрої приблизно 80% часу, незалежно від стану акумулятора, і я не звертаю уваги на рівень акумулятора, коли це роблю (мене більше турбує наявність повного акумулятора, коли я виїжджаю); Я впевнений, що це складає більше 500 зарядів. Це все ще може тримати заряд 8 годин, поки я на роботі. Справжня відповідь полягає в тому, що якщо заміна акумулятора на 8 доларів кожні три роки - це занадто великі витрати, то вам краще все-таки дешевший телефон.
krowe

2
ця відповідь абсолютно неправильна. ви думаєте про батареї старого типу - багато помилок з цього приводу. сучасні літій-іонні акумулятори мають певну кількість циклів заряду (~ 150), і кожного разу, коли ви переходите від 100% до 0%, ви втрачаєте один цикл заряду. якщо ви перейдете від 100% до 50%, то заряджайте резервну копію, ви втратите лише 1/2 циклу. якщо постійно тримати телефон підключеним, ви ніколи не втрачаєте циклів або здоров'я акумулятора. це все є для цього. винос: вам слід тримати заряджання пристроїв якомога частіше, якщо ви хочете, щоб ваш акумулятор працював роками та роками.
ell

1
Думка про те, що в акумуляторі є "певна кількість циклів заряду", просто неправильно. Так само поняття, що для перезарядки від 50% до 100% використовується «половина циклу зарядки», або що перезарядка від 95% до 100% використовує будь-яку значну частину «циклу зарядки» (що б малося на увазі під цим).
Джеймі Ханрахан

5

За словами Apple, коли пристрій Apple досягає повного заряду, він припиняє заряджати. Це стосується їхніх маків та всіх інших пристроїв.


3

Контролери заряду, які заряджають акумулятор, справді розумні. Вони розроблені справді великими компаніями, такими як ST Microelectronics .

Ці контролери заряду зазвичай мають багато функцій. (Я не знаю, чи є у ST, з якими я пов'язаний, усі вони. Я просто витягнув ці частини з повітря). Кожен літій-зарядний пристрій для зарядки батарей має інтелектуальний алгоритм зарядки, який буде захищати ПРОТИ ЗАБУДОВО . Літієві батареї відрізняються від NiCd-акумуляторів, в яких ви можете перекачувати невеликий струм, безперервно перетворюючись в тепло. Літієвий акумулятор може бути знищений (насильно), якщо зазнати мінімальної перезарядки.

Деякі чіпи вищого класу, як-от ті, що використовуються на пристроях Apple, справді розумні. Вони розуміють, як літієва батарея прослужить найдовше, і буде регулювати заряд і розряд, щоб забезпечити довговічність життєвого циклу акумулятора. Як було сказано у відповіді вище, Apple швидко заряджає акумулятор від 0-80%. Причина, чому вони роблять це, полягає в тому, що коли ви наближаєтесь до 100%, ефективність зарядки стає значно нижчою. Після цього етапу зарядка сповільнюється. Зазвичай він переходить у режим постійної напруги, коли встановлюється певна напруга, і схема заряду чекає, коли напруга досягне певного порогу. Однак після того, як акумулятор повністю заряджений, немає сенсу заряджати його, коли напруга на 1/1000-го вольта нижче, ніж має бути. Натомість зарядний пристрій має встановлену напругу відключення, коли воно почне знову заряджатися. Це часто досить низько, як 50-70%. Акумулятор просто внутрішньо від'єднаний від телефону, а телефон вимкнений від шнура живлення. Заряджання почнеться лише після того, як акумулятор знизиться від порогу, встановленого виробником.

Це запобігає зносу акумулятора.

Як побічний урок, ізоляція між ланцюгом заряду акумулятора та адаптером живлення / кабелем, який ви використовуєте, дуже мало впливає на якість заряду, якщо конструкція не настільки бідна, що спричиняє занадто багато сплеску напруги та занурень.


-1

Якщо ви використовуєте свій телефон під час плагіна

це не добре, якщо робити це регулярно, це може зашкодити акумулятору. Я не рекомендую вам заряджати телефон всю ніч. Я прочитав кілька пропозицій про те, що вам слід вимкнути телефон і потім підключати всю ніч.

Рекомендую просто зарядити його до 40-50% перед сном.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.