Неочікувані запити на встановлення спільного доступу до файлів


1

Останнім часом я розробляю певне програмне забезпечення для керування освітленням, яке працює з Архітектура відкритого освітлення (Я встановив це через Homebrew, brew install ola ). Все працює нормально, але є один неприємний побічний ефект, який ні я, ні розробники OLA не змогли пояснити. Всякий раз, коли я запускаю демон OLA, як правило, запускаючи olad у вікні терміналу, через кілька хвилин після запуску демона, мені буде запропоновано ввести облікові дані, щоб змонтувати спільний доступ до файлу на Mac Mini, який я створив як медіасервер у своїй вітальні: Mount request dialog

Або, якщо я не вдома, після більш тривалого затримки я отримую діалогове вікно з повідомленням про те, що сервер не може бути знайдений.

Це не що інше, як незначне роздратування: воно не заважає запуску або роботі olad Якщо я відхиляю діалогове вікно, це не заважає мені, коли наступного разу я зупиню і запустити демон. Якщо, з іншого боку, я вводжу свої облікові дані, я можу зупинити і перезапустити демон без подальшого переривання, доки я перебуваю вдома, а Пак доступний. У цьому сценарії mount показує мені наступне:

➜ ~ mount
/dev/disk1 on / (hfs, local, journaled)
devfs on /dev (devfs, local, nobrowse)
map -hosts on /net (autofs, nosuid, automounted, nobrowse)
map auto_home on /home (autofs, automounted, nobrowse)
//james@Puck._afpovertcp._tcp.local/Macintosh%20HD on /Volumes/Macintosh HD (afpfs, nobrowse)

Останній рядок відсутній, поки я не відповім на діалогове вікно автентифікації. Я не знаю, чому щось намагається виконати це монтування. Нічого в olad файли конфігурації посилаються на нього, і у мене немає елементів входу, які намагаються встановити його. У каталогах явно має бути якийсь псевдонім або файл конфігурації olad проходить через пошук інтерфейсів освітлення, що викликає це, але я не можу пояснити або знайти його. Чи може хто-небудь допомогти мені зрозуміти, як зупинити це?

Одна примітка, я спробував зазирнути /etc/auto_home, /etc/auto_master, і /etc/autofs.conf після того, як Googling оточує ідеї, і жоден з них не містить нічого, що виглядає мені підозріло. Будь-яка допомога в освіті була б дуже вдячна!

Для чого варто, я використовую OS X 10.10.3 на MacBook Pro (Retina, 15-дюймовий, Late 2013). Це відбувалося і під 10.10.2.


З будь-якої причини це припинилося. Отже, я радий тому, хоча я все ще хочу, щоб я мав певну уяву, чому це відбувалося так довго.
James Elliott
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.