Як видалити обліковий запис iMessage з програми X X (Yosemite) Messages?


12

Я додав свій обліковий запис iMessage до своєї роботи MacBook, і тепер я хочу видалити обліковий запис, але повідомлення не дозволяють мені.

Я вийшов із облікового запису та видалив історію повідомлень, але тепер, коли я починаю повідомлення, він все ще пропонує мені увійти до облікового запису, і якщо я перейду до "Налаштування", обліковий запис все ще відображається (неактивний) у списку та кнопкою Видалити (- знак знизу) затьмарений.

Чи є спосіб повністю видалити існування облікового запису?

Відповіді:


14

Гаразд, я зрозумів це, але це не просто. Я вважав, що його потрібно десь зберігати у файлі .plist, тому я шукав усі файли .plist у ~/Library/Preferencesтих, які містили Apple ID, який я використовував для iMessages. Це були:

 • com.apple.ids.service.com.apple.madrid.plist
 • com.apple.ids.service.com.apple.private.alloy.sms.plist
 • ByHost/com.apple.identityservices.idstatuscache.5A488A33-7FF1-56F5-A3F6-CBC792D5C705.plist

Під час пошуку com.apple.ids.service.com.apple.madrid.plistв Інтернеті я знайшов посилання на дуже корисну відповідь на форумах Apple, яка також допомогла.

Отже, це те, що я зробив :

Видаліть файли .plist, які я згадував вище ( зауважте, останній із UUID в імені, ймовірно, буде різним для кожного користувача ):

cd ~/Library/Preferences
rm com.apple.ids.service.com.apple.madrid.plist
rm com.apple.ids.service.com.apple.private.alloy.sms.plist
rm ByHost/com.apple.identityservices.idstatuscache.5A488A33-7FF1-56F5-A3F6-CBC792D5C705.plist

Потім я видалив всю історію чатів та архів:

rm ~/Library/Messages/chat.db*
rm -rf ~/Library/Messages/Archive
rm -rf ~/Library/Messages/Attachments

Потім я перезапустив Mac на всякий випадок. Тепер обліковий запис і все про нього, що коли-небудь існувало на цій машині, вже немає :)


Чи можете ви знову додати обліковий запис? Все працює нормально?
Тобі

@Тобі я не намагався знову додати обліковий запис, але не бачу жодної причини, чому це не вийшло.
mluisbrown

1
Мені довелося лише видалити rm com.apple.identityservices.idstatuscache.your unique string.plist, у високої Сьєрри не було інших файлів. Тепер натомість у мене виникає проблема із спливаючими паролями Facetime… Я ніколи не використовував facetime, навіть один раз. Зауважте, що самостійно ніколи більше не використовуйте App Store, якщо ви також не хочете використовувати iMessage, iCloud та Facetime. Я знайшов ./com.apple.FaceTime.5CAAB4B3-ADFD-5191-80F4-F679EBC374C5.plistДавайте сподівання видалити це працює.
Рей Фосс

0

Я думаю, що в додатку iMessage ви не можете видалити обліковий запис iCloud (за винятком випадків, коли ви виходите з вашого Mac на всі iCloud), ви не можете просто вийти з налаштувань iMessage та видалити історію ...


1
Я не використовував обліковий запис iCloud, який я налаштував у Messages для чого-небудь іншого на роботі Mac, просто iMessage.
mluisbrown

ви використовуєте FaceTime?
Matte.Car

Ні (добре, ніколи на цьому Mac). Я все ще входив у App Store на цьому Mac, але з іншим Apple ID.
mluisbrown

Тож, напевно, він пам'ятає останній рахунок, до якого звертався; Я думаю, що ви не можете видалити обліковий запис iMessage, щоб не зробити більше, просто вийдіть із системи та видаліть всю історію ... або створіть нового користувача Mac!
Matte.Car

Я зрозумів це. Дивіться мою відповідь :)
mluisbrown

0

Клацніть на додаток iMessage, натисніть Налаштування , перейдіть до Облікових записів, натисніть на одне поле з лівої сторони, на якому зберігається ваш обліковий запис на вашу електронну пошту, будь то Google чи Yahoo, і відключіть ту, яку ви більше не хочете, щоб її ввімкнули більше.


2
Питання полягає в тому, щоб вилучити обліковий запис, а не просто його відключити, що робити тривіально.
mluisbrown

0

Клацніть на додаток iMessage, налаштування, потім деталі, увійдіть у відповідь на запит, після чого увійдіть, натисніть "Керувати ідентифікатором Apple", він підкаже вам на яблучний веб-сайт, увійдіть ще раз, а потім видаліть електронні листи під обліковим записом " 'розділ. Це працювало для мене.

Потім я знову відкрив додаток iMessage на своєму ноутбуці, після видалення електронних листів я більше не хотів, і облікових записів більше не було.


0
 1. Увійдіть у iCloud.
 2. Клацніть на Інтернет-сервіси.
 3. Клацніть на службі, яку ви хочете видалити.
 4. Натисніть "офлайн".
 5. Клацніть на "деталі".
 6. Видалити дані для входу.
 7. Клацніть на мінус ("-") внизу зліва (переконайтеся, що аккаунт для видалення є виділений).
 8. Вам буде запропоновано "Ви впевнені?". Натисніть "Так".

Служба буде видалена зі списку, і використання повідомлень можна продовжити.


0

Я потрапив до Інтернет-акаунтів, натиснувши знак мінус (де +/-) внизу списку облікових записів (потрапляйте сюди через Повідомлення> Налаштування). Це підштовхнуло мене до списку облікових записів, але у вікні "облікових записів в Інтернеті" я знову натиснув знак "-" і мене запитали, чи я впевнений, що хочу видалити - я був, і він є!


0

У Налаштуваннях вийдіть із облікового запису, який ви більше не хочете показувати там. Потім змініть попередньо заповнений електронний лист випадковим рядком та випадковим паролем. Вхід не вдається, і ваш початковий обліковий запис замінено на цей. Так, можливо, вам доведеться дотримуватися рішення компанії mluisbrown, якщо ви взагалі не хочете жодного запису. Але якщо ви просто хочете не показувати записи зі своїм ідентифікатором електронної пошти, це працює.


0

У мене була така ж проблема ("неактивна"), але я просто хотів змусити Messages.app знову з'єднатися зі своїм iPhone (щоб я міг надсилати повідомлення через Messages.app на моїй машині, а не зі свого телефону - головним чином при надсиланні повідомлень на моєму телефоні знадобиться занадто довго / буде занадто громіздко). Мені вдалося вирішити проблему, вимкнувши двофакторну автентифікацію через веб-сайт iCloud.

Перш ніж вимкнути двофакторну аутентифікацію, я потрапляв у дивний цикл, де iPhone (1) запропонував би мені дозволити або заборонити доступ до машини [я натиснув "Дозволити"], а потім (2) мій iPhone надасть шестизначну аутентифікацію код, але мені не було місця на моїй машині вводити цей код ; тобто моя машина не давала мені вікна підказки для введення коду доступу, який відображається на моєму iPhone.

Врешті-решт, я подумав, "можливо, якщо я просто відключу двофакторний, я можу обійти це і знову увійти в Messages.app" - це спрацювало.


До речі, якщо ваш пристрій ніде не вводить код, очікується, що ви введете його як частину свого пароля icloud. Отже, якщо ваш пароль був "pass", а код - 123456, ви ввели "pass123456" як пароль icloud на пристрої. Зайняв мене деякий час, щоб зрозуміти, що це перший раз, коли він з'явився.
JVC
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.