Чому процес обліку рахується стільки процесора?


39

Чому accountsdі на яких securitydпроцесах використовується стільки процесора на ОС X 10.10.3?
Я на Macbook Pro на початку 2011 року.

Для чого ці процеси? Чи безпечно їх вбивати? Машина працювала лише 4 години, тому її перезавантажили нещодавно.

введіть тут опис зображення


2
Якщо у вас увімкнено FileVault, це може спричинити securitydроботу в режимі гарячого. accountsdможе працювати гаряче, намагаючись синхронізувати ваші облікові записи електронної пошти та CalDAV та видалити всю поточну інформацію з сервера.
Стюарт Н

1
дякую, але у мене не увімкнено файл filevault. Вихід із Mail.app зменшує використання CPU, зменшеного до 0,1%. Я, як правило, вважаю, що ефективність Mail.app є проблемою, тому, можливо, прийшов час її скинути.
codecowboy

1
load averages: 197.58 148.56 136.73після оновлення до macOS 10.13.6. Я ніколи раніше не бачив, щоб навантаження в середньому була такою високою.
jimmont

2
@jimmont Отримав те ж саме після оновлення з 10.12 до 10.13.6 - ви остаточно вирішили?
slhck

1
@slhck Я просто змусив перезавантажити, і це вирішилось, чи не повторювалося це
Jimmont

Відповіді:


32

У налаштуваннях програми Mail.app я зняв позначку "Облікові записи> Додатково> Автоматично виявляти та підтримувати налаштування облікового запису" на двох облікових записах Google, а використання процесора повернулося до нормального.


1
це спрацювало, однак це призвело до припинення роботи облікового запису Gmail, настроєного з двофакторною автентифікацією ...
mkrus

1
@mkrus Один з моїх облікових записів - це Google for Work ( username@example.com), а нормальний - ( username@gmail.com). Я також бачу, як облік аварій на настільному верстаті ...
nop

1
Можливо, ви можете налаштувати "підроблений" / недійсний обліковий запис, лише щоб отримати доступ до області налаштувань.
Рікардо Мартінс

4
Ця опція більше не існує в 10.13.
slhck

5

У мене була аналогічна проблема з обліковими записами, використовуючи 44% процесора. Наступні кроки вирішили проблему.

У Calendar.app> Налаштування> Облікові записи ... Я відключив і ввімкнув обліковий запис, до якого пошта та Календар намагалися отримати доступ.


1
У мене навіть Mail.app не був відкритий і я бачив облікові записи у 120% процесора, для мене це також знімає прапорці з акаунтів gmail у календарі, який призупинив процес.
Кендалл Гельмстетер Гельнер

3

У мене був обліковий запис Gmail, який все ще був підписаний у системних налаштуваннях мого Mac.

Після того, як я видалив обліковий запис, рахунок акаунта знизився з 83% CPU до 0,01 через 30 секунд, темп моменту процесора знизився з 183F до 106F, і мої вентилятори перестали працювати з високою швидкістю.

Я погоджуюсь з більшістю стосовно спільного знаменника облікового запису Gmail.


2
Це скоріше коментар, що підтверджує вже наявну відповідь, а не відповідь сама по собі.
Аллан

1

За чиєюсь пропозицією щодо подібної нитки я зняв позначку з поштою> Налаштування> Облікові записи> Додатково> Автоматично виявляти та підтримувати налаштування облікового запису, і ЦП повернувся до нормального діапазону. У мене є 3 облікові записи google, 1 yahoo та iCloud. Сподіваємось, це виправлення прилипне. Я запускав Disk Util кілька разів для однієї проблеми, і, здається, виникають постійні помилки дозволів, що з'являються, тому не впевнений, чи є інший базовий процес, чи це все було. Удачі!


1

Мені довелося прийти в режим спокою, вийшовши та перезапустивши додаток Mail. Він перейшов від приблизно 60% процесора до 0% процесора. Перезавантаження не потрібно.

Я не впевнений , що викликало його погану поведінку, але я був дивлячись на мої рахунки і профілі забезпечення в Xcode в протягом дуже довгого часу.


1

У додатку "Пошта" перейдіть у "Вікно"> "Діяльність" і спробуйте скасувати все, що він робить. Це вирішило це для мене


Згадане раніше "Пошта> Налаштування> Облікові записи> Додатково> Автоматично визначати та підтримувати налаштування облікового запису та ЦП" виправлення для мене було лише частиною відповіді. Виявилося, Mail застряг у циклі, намагаючись синхронізувати обліковий запис, який був відключений раніше. Скасування вручну негайно вирішило проблему.
Дейв Сімпсон

1

Я зіткнувся з цією проблемою, коли я нещодавно оновився до 10.13.6. І я щасливо вважаю, що ця проблема зникає після перезавантаження MacBook Pro (Retina, 13-дюймовий, початок 2015 року).


0

Чи можете ви спробувати вийти з усіх служб iCloud, перезавантажити та увійти знову.

У мене те саме питання, яке трапляється випадковим чином. Я підозрюю, що iCloud або мої поштові акаунти є в налаштуваннях системи Час від часу панель налаштувань систем просить мене ввести свої паролі google, які я відмовляюся робити.


Я спробував це, але це не вирішило для мене проблеми. Вихід із iCloud - це біль, тому що потрібно досить часу, щоб створити його назад таким, яким він був раніше. Спробуйте це лише в крайньому випадку, я б сказав.
Zweedeend

0

Здається, що в індексації файлів iOS є помилка. Інколи accountsdпотрапляє в невизначений цикл під час індексації файлів на комп’ютері (для Spotlight). Спосіб її вирішити - скинути індексацію на своєму ноутбуку:

  1. Перейдіть до Налаштування системи-> Прожектор-> Конфіденційність
  2. додайте (+) ваш жорсткий диск (швидше за все, "Macintosh HD") у список "Заборона прожектору шукати ці місця".

Це видалить ваш попередній індексний файл і вирішить вашу проблему з високим використанням accountsd. Однак прожектор більше не працюватиме. Якщо він вам не потрібен, не намагайтеся дотримуватися решти інструкцій.

Але якщо вам потрібен прожектор, виберіть Macintosh HD зі списку, вибравши його та натиснувши -кнопку. Зробіть це протягом ночі або колись, що ваш ноутбук не потребує декількох годин, оскільки він перенастроїть ваші файли та забирає багато комп'ютерних ресурсів.


0

Якщо зняти прапорець Календарі та повідомлення в моєму обліковому записі Google, це вирішило для мене. Це не є втратою для мене, незалежно від того, що в даний момент я використовую лише Google для певної пошти (яку я вибрав). Що стосується того, чому це було проблемою з Google, і чому це стало проблемою лише нещодавно, я знаходжуся на збитку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.