MacBook Pro застряг у сірому екрані під час завантаження


1

У мене з'явився 15-разовий MacBook Pro, що затримався у сірому екрані під час завантаження ПІСЛЯ логіну. Я спробував видалити диск (це не-сітківка) і завантаження з робочого завантажувального установки Yosemite, не пощастило. (він бачить запуск USB-накопичувача, прогрес бар прогресу, але знову застряг на сірому екрані навіть без диска.

Випробуваний NVRAM скидання (cmd варіант P R), він скинув (зміна гучності входу звуку), але нічого не змінилося.

Намагаючись утримувати D при запуску, AHT не запускається, а намагається завантажитися в ОС.

Випробуваний Cmd V, він іноді працює і виводить детальний висновок, іноді він діє так, як я навіть не натиснув. Знову застрягли після входу в систему.

Спробувавши знову з USB, я вибираю USB (після того, як побачив обидва диски правильно), але не пощастило, він також застряг.

Я натрапив на це:

Завантаження зависає на сірому екрані (навіть при завантаженні з USB-диска зі свіжою установкою OS X)

Я спробував завантаження в однокористувацький режим з Cmd S, він працював ОДИН, я відключив графічні розширення так само, як показано на цій посаді, перезавантажився, але знову нічого не змінилося.

Більш дивно, тепер Cmd S теж не працює. Це просто займе мене до екрану входу, не показуючи терміналу, так само, як я нічого не натиснув.

Чому це станеться? Чому Mac відмовляється вступати в тестовий режим, режим одного користувача або відмовлятися завантажуватися з робочого завантажувального диска Yosemite як з головним пристроєм, так і без нього?

ОНОВЛЕННЯ: Я запустив AHT і отримав помилку:

4MEM/66/40000000: 0x84e0ec98

Це схоже на проблему пам'яті, але я не впевнений.

ОНОВЛЕННЯ 2: Я спробував перевстановлення оперативної пам'яті, і проблема більше не повідомляється. Проте Mac все ще не завантажується.


Тільки примітка - cmd / opt / p / r є PRAM / NVRAM скидання не SMC скидання - див support.apple.com/en-us/HT201295
Tetsujin

@Tetsujin мій поганий. це було скидання NVRAM. виправлено. Тепер я міг би потрапити в інтернатний AHT за допомогою опції-D, тепер він тестує. Якщо це не вирішить, я теж виконую скидання SMC.
Can Poyrazoğlu

бажаю тобі удачі...
Tetsujin

Ви маєте рацію, це проблема RAM. Оскільки у вас є більше, ніж один, візьміть один на тайм-аут і перевірте.
Buscar웃

Одним з перших в процесі завантаження є самотестування (апаратне забезпечення), у вашому випадку воно проходить іноді, а іноді й не. Якщо вам пощастить, це може бути тільки роз'єм оперативної пам'яті не сидить належним чином.
Buscar웃

Відповіді:


2

http://www.apple.com/support/macbookpro-videoissues/

Компанія Apple випустила програму "Розширення для відновлення для проблем відео". Я відчував ту ж саму проблему і втомився від декількох рішень, які працювали протягом короткого періоду часу, але в кінцевому рахунку я не зміг підняти мій MBP і працювати минулої ночі і приніс його в магазин Apple. Вони вирішили, що мої проблеми, по суті, є проблемою відео та кваліфіковані для безкоштовного обслуговування.

Якщо ви придбали MBP у період з лютого 2011 року до грудня 2013 року та підозрюєте, що ваш MBP має таку саму проблему, перевірте URL-адресу сторінки вище, щоб дізнатися, чи відповідає ваш MBP для обслуговування.

Ось уривок із сторінки

=========

Компанія Apple визначила, що невеликий відсоток систем MacBook Pro може мати спотворене відео, відсутність відео чи несподіваний перезапуск системи. Ці системи MacBook Pro були продані в період з лютого 2011 року по грудень 2013 року.

Apple або уповноважений сервісний центр Apple безкоштовно відремонтують постраждалі системи MacBook Pro. Нижче наведено детальнішу інформацію щодо моделей та варіантів обслуговування.

Симптоми

Пошкоджений MacBook Pro може відображати одну або декілька з таких симптомів:

Спотворене або зашифроване відео на екрані комп'ютера Відсутнє відео на екрані комп'ютера (або зовнішньому дисплеї), навіть якщо комп'ютер несподівано перезавантажено

Продукти впливали на 15-дюймові і 17-дюймові моделі MacBook Pro, виготовлені в 2011 році 15-дюймовий MacBook Pro з моделями Retina, виготовленими з середини 2012 року до початку 2013

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.