Як синхронізувати несистемну бібліотеку фотографій на iPhone


0

Типова бібліотека фотографій - це системна бібліотека. Будь-яка нова створена бібліотека - це несистемна бібліотека фотографій. Як синхронізувати фотографії з цієї бібліотеки в iPhone? У iTunes здається, що можна синхронізувати лише системну бібліотеку. Чи є корисна програма?

  • Йосеміт 10.10.3
  • Фотографії 1.0
  • iTunes 12.1.2.27
  • iOS 8.3


Що означає синхронізація? Чи можете ви зберігати вторинні бібліотеки в іншій хмарі, наприклад, flickr? Скільки вторинних бібліотек працює? Чому б просто не розмістити всі фотографії в бібліотеці, які синхронізуються через iCloud? (Я задаю всі ці запитання, щоб проілюструвати деякі можливі зміни, якщо ви не отримаєте корисної відповіді. - Дивіться довідковий центр і, зокрема, як просити детальні вказівки.
bmike

Синхронізація означає перенести всі фотографії з бібліотеки на мій iPhone лише одним клацанням в iTunes, щоб я міг переглядати їх на своєму iPhone. Я не хочу зберігати свою фотографію у хмарі. Тисячі фотографій. Дякую.
Джо Лі

@Buscar is Це для системної бібліотеки. Я хотів би синхронізувати як системну бібліотеку, так і будь-які інші бібліотеки.
Джо Лі

Вибачте, я не знаю, що таке системна бібліотека? папка десь?
Ruskes

Відповіді:


1

У Фотографії перейдіть до Налаштування, і ви побачите опцію "Використовувати як системну бібліотеку фотографій". Потім він побачить, яку бібліотеку ви вибрали в iTunes.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.