Після переміщення до iCloud Photo Library можна папку iLifeAssetManagement видалити?


12

Перед iCloud Photo Library та Photos.app в OS X 10.10.3 у нас була iCloud PhotoStream. iCloud PhotoStream синхронізував свої фотографії до ~/Library/Application Support/iLifeAssetManagementпапки (та підпапок). Навіть незважаючи на те, що PhotoStream синхронізував лише 1000 фотографій, ця папка може бути досить великою, але вам довелося з нею жити.

Тепер, коли існує бібліотека iCloud Photo Library, і все зберігається у хмарі (а хмарна копія - це "правда"), я припускаю, що iLifeAssetManagementпапка більше не використовується і її можна видалити. Хтось знає напевно, чи це правда?

У моєму випадку папка не змінилася з моменту оновлення до iCloud Photo Library, що вказувало б, що вона не використовується.


Фотопотік все ще використовується до тих пір, поки в розділі "Налаштування фотографій" (Налаштування> iCloud> Мій фотопотік) включено "Мій фотопотік", навіть якщо iCloud Photo Library також увімкнено. Це забезпечує зворотну сумісність із пристроями, які не можуть або не мають iCloud Photo Library, але увімкнено Photo Stream.
tubedogg

@tubedogg так, і я це ввімкнув. Однак я все ще не бачу нічого змінитись у своїй iLifeAssetManagementпапці. Варто додати, що не існує жодного пристрою, що використовує мій обліковий запис iCloud, на якому не ввімкнено бібліотеку iCloud Photo Library, тому My Photo Stream видається зайвим.
mluisbrown

Відповіді:


9

Здається, що відповідь "Так, може". Після того, як місяць не торкнувся папки, я остаточно видалив її, і це не викликало жодної проблеми. Однак якщо будь-який пристрій, що використовує ваш обліковий запис iCloud, все ще використовує Photo Stream (з будь-якої причини), вам все одно може знадобитися папка.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.