iTunes продовжує відкриватись самостійно


5

Я використовую OS X 10.10, і iTunes (версія 12.1.2.x) продовжує відкриватися. єдиний зразок поведінки, який я міг спостерігати, здавався справді химерним - він відкриється, коли я натискаю у вікно Firefox. Я повторно протестував, але не зміг відтворити це після зняття навушників.

Я перевірив, чи немає нічого підозрілого /private/var/log/system.log. Я не бачив дивних взаємодій між Spotify та iTunes (тобто подія в одній, яка призвела до негайної події в іншій при перегляді часових позначок). Єдине, що підозріло - це ці журнали (таких записів було багато) від iTunes, коли я взагалі не використовував його:

/private/var/log/system.log:Apr 24 11:12:06 ITADMINs-MacBook-Pro-4.local iTunes[8626]: ### PlayQueue::StartPlayingNextInternal: played off the end of the queue
/private/var/log/system.log:Apr 24 11:18:37 ITADMINs-MacBook-Pro-4.local iTunes[8680]: ### PlayQueue::StartPlayingNextInternal: played off the end of the queue

Що може статися?


1
Чи є у вас додаток для Firefox, який би це зробив?
Ruskes

Я бачив, що це відбувається, коли програма або плагін переймається сценарієм інтерфейсу iTunes і не випускає його правильно. Перевірте наявність медіаплеєра / мультимедійних програм для віддалених програм / програм автоматизації або плагінів, які можуть взаємодіяти між веб-сайтом, який відтворює аудіо чи відео, та iTunes.
kopischke

@kopischke Це цікава пропозиція, чи є у вас приклади?
sg

Також це трапляється абсолютно безпричинно. Це необов'язково, коли щось клацаєте, набираєте текст, відкриваєте нову вкладку тощо
sg

Відповіді:


11

ЯК Я нарешті це зрозумів.

Порушення аудіороз'єму призведе до цього. У мене є навушники із кнопкою управління відтворення / пауза / пропуск, тому проблема може не відображатися у стандартних навушниках. Якщо я натискаю (або двічі торкаюсь) навушники там, де вони підключені до гнізда, ефект такий же, як якщо б я натиснув кнопку дистанційного керування, призначену для управління відтворенням.

Те, що відбувається, - це мій рух - розтягування навушників, і навіть дуже легкий буксир відкриє iTunes і почне грати музику. Дуже засмучує, коли я використовую гарнітуру для телефонного дзвінка!0

Гарне додаток, яке я знайшов, щоб зупинити цю поведінку - це noTunes . Він буде працювати у фоновому режимі і не дасть запуску iTunes. Його можна відключити одним клацанням миші, щоб зробити iTunes знову доступним.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.