iTunes Connect - час випуску, якщо програма встановлена ​​на конкретну дату запуску?


0

Моє перше додаток для iPhone зараз перебуває в режимі "очікування випуску розробника". У який час додаток буде випущено, якщо я вирішу його випустити в певну дату?

Via: >iTunes Connect >Select the availability date and price tier for your app. >Availability Date:

Чи буде дата виходу опівночі (00:01) за американським часом? (Я в Австрії, Європі)

Відповіді:


0

Ви можете встановити лише дату, оскільки неможливо випустити додаток за хвилину. Від натискання кнопки випуску до ефективної глобальної доступності потрібно кілька годин: існує стан "підготовки до магазину", який займає кілька хвилин, після чого ваш додаток починає з'являтися в деяких магазинах по всьому світу, але, якщо ви спробуєте отримати, ви можете Отримайте деякі помилки, то через 2-3 години він стабільно продається у всьому світі.

Те саме від зміни цін.

Ось історія оновлення мого додатка:

24 лютого 2015 13:33 Мене .... Чекаю на огляд

03 березня 2015 08:35 Apple в огляді

03 березня 2015 09:40 Apple готується до App Store

03 березня 2015 09:45 Apple готовий до продажу

Але для ефективної доступності знадобилося кілька годин більше ...


Я розумію, але якщо я призначу дату наступного четверга - чи додаток буде доступний у всьому світі, як тільки в четвер (наприклад, 12: 00 ранку) в США або як тільки в четвер у магазині додатків для кожної країни?
Тім

Я ніколи цього не розумів; дивлячись на додатки, які контролюють магазин, більшість змін у магазині - близько 4 ранку GMT, але це не правило. Зазвичай розробники, які хочуть, щоб їх додаток був безкоштовним, наприклад, у неділю, встановлюють додаток безкоштовно з суботи на понеділок. Ви не можете пообіцяти, що ваш додаток буде доступний 28 квітня о 00.01, але якщо ви встановите реліз, він буде доступний у той день, ви більше не можете робити ...
Matte.Car
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.