Як я можу видалити стару бібліотеку iPhoto після переходу до Фотографії?


21

Я перейшов на Yosemite і перемістив свою бібліотеку iPhoto на новий додаток Photos. Я задоволений фотографіями і не планую повертатися до iPhoto.

Ця стаття щодо підтримки Apple дає зрозуміти, що фотографії насправді не існують у двох місцях, але залишає розпливчастим щодо того, де вони є насправді.

Мені не подобається мати бібліотеку iPhoto, від якої залежить моя бібліотека фотографій, і мене турбують дивні та оманливі розміри, про які повідомляє Finder.

Як я можу позбутися бібліотеки iPhoto, не пошкодивши свою бібліотеку фотографій?


Відповіді:


25

Коли ви впевнені, що задоволені фотографіями, і ви впевнені, що Бібліотека успішно перенеслась, ви можете видалити старий додаток iPhoto та бібліотеку iPhoto, якщо бажаєте.

Як ви вже згадували, бібліотека "віртуальна", оскільки обидва жорстко пов'язані з одними і тими ж файлами. Видалення будь-якої бібліотеки не видалить зображення, лише видалення обох Бібліотек зробить це.

Очевидний розмір на диску неправильний (а точніше, дещо оманливий), оскільки кожна Бібліотека стверджує, що має приблизно однаковий розмір, але вони стосуються одних і тих же файлів.

Також дивіться - чи переміщення на новий додаток Apple Фото насправді подвоює мої вимоги щодо зберігання?


1
Оце Так! Жорсткі посилання заплутані. Дякую за цю відповідь.
Роберт

1
Вони трохи контр-інтуїтивні, точно :)
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.