Який максимальний / оптимізований розмір бібліотеки OSX photos.app?


21

Я використовував діафрагму із посиланням на зображення. Бібліотека діафрагми становить близько 20 гіг, папка, що містить посилання на зображення, становить 200 гг. Я експортував версії добірки своїх фотографій (6000) та імпортував їх у photos.app для пробного запуску. Налаштування (перевірено) у photos.app: iCloud Photo Library, оптимізоване зберігання Mac, My Photo Stream, iCloud Photo Sharing.

мої налаштування

Зараз моя бібліотека фотографій має розмір 23 гіг. Що використовується в основному для майстрів, як показано нижче:

введіть тут опис зображення

Під час перевірки моєї настройки iCloud (у системних налаштуваннях) розмір фотографій у хмарі становить 16 гіг.

введіть тут опис зображення

Я зараз використовую MacBookAir (наприкінці 2010 р.) Із 128 гг пам’яті. Тож я сподівався, що photos.app завантажить усі фотографії в повному дозволі до хмари і збереже зображення на низькому рівні в локальному масштабі. Зараз здається, що локальна копія ще більше. Я вже кілька днів мав свою книгу Mac на wifi (і підключений до живлення) (для завантаження залишилось лише 78 фотографій).

Отже, мої запитання:

  1. Для чого оптимізується цільовий розмір Photos.app ?
  2. Чи є спосіб змінити / адаптувати цей цільовий розмір ?

Правка № 1: Коли я перекопав папку « Майстри» в пакеті « Бібліотека фотографій», я зрозумів, що побачив знімки, які я видалив. І після перевірки " Файл / Показати нещодавно видалене" я зрозумів, що велика кількість тестових імпортних зображень, видалених до імпорту експорту діафрагми, вже сидить там. Після натискання Видалити весь розмір бібліотеки зменшено до 14 гіг. Результатом є 23гг вільного простору, що досить близько до 20% діапазону вільного зберігання @bmike, запропонованого як оптимізатор.
rul30

Відповіді:


12

Тож через деякий час (вивчення пітона про те, як слідкувати та розміщувати розмір бібліотеки та використання диска), це те, що я помітив у своєму першому питанні. Як написали @ will-mallard та @bmike, цілі оптимізатора мають відсотковий простір на диску . Як показано нижче: розмір бібліотеки зображень збільшується та зменшується разом із використанням мого диска. Протягом цих трьох днів я не використовував мої книги для роботи на комп'ютері. Фотографії я додав лише два рази. спочатку

У більш тривалому масштабі часу можна помітити зменшення простору дискових файлів бібліотеки зображень у часі, коли я працював над моєю книгою macbook. повний

Моє наступне питання тепер: Що викликає оптимізацію? Спочатку я подумав, що це якийсь поріг вільного простору. Але як це легко видно на останньому сюжеті, 24 травня щось спричинило скорочення бібліотечного простору. Я не впевнений, що це було.


1
Киньте свої сценарії на github? Надіюсь, ми можемо знайти такий випадок, як ваш 24 травня, і переглядати системні журнали для підказки.
bmike

7

Створіть розділ для виділеної бібліотеки фотографій, якщо ви створили там нову бібліотеку фотографій, а максимальний розмір обмежений розміром розділу. З 500 Гб системного накопичувача використовуються розділені на розділи для бібліотеки фото 50 Гб (10%).

У мене є картинка 200 Гб на icloud, використовуються без проблем з перерахованими вище параметрами.


3
Добрий хак! Як би це було, якщо "встановлює" максимальний розмір.
rul30

6

Я практика оптимізує простір має нульове вплив на ваше фото - бібліотеці на OS X спочатку .

Увімкнувши системну бібліотеку фотографій і ввімкнувшись у сховище iCloud Photo, він повідомляє фоновому процесу Photo Agent розпочати завантаження фотографій у хмару. Коли цей початковий прохід зроблено, тоді починається дедупликація у хмарі та завантаження нових фотографій.

Припустимо, що на вашому Mac є місце для оригінальних фотографій - нічого не оптимізується. Крім того, нічого не оптимізується, поки оригінал не зберігається в iCloud.

Як тільки ваш Mac зіткнеться з проблемою пам’яті в томі, де зберігаються файли Photos, він почне оптимізувати локальні копії та зменшити необхідний простір, щоб накопичувач мав вільний простір для інших файлів.

Я не бачив, як Apple документує ці низькі обмеження місця, і я також не визначив це емпірично. Так само я не маю документально підтверджених або емпіричних даних про те, наскільки далеко піде "оптимізація", і якщо в якийсь момент виникне помилка, якщо фотографії не вдасться далі стиснути.

Я впевнений, що код обробляє все вищезазначене, але в мене немає деталей щодо цього.

Що стосується ваших двох конкретних елементів, то, здається, програмне забезпечення є досить розумним, щоб обробляти навіть ваш випадок, коли бібліотека є достатньо великою, щоб оптимізація відбулася до завершення завантаження.

Я б сказав, що я бачив, що для завантаження та завантаження потрібні 24 години після завантаження, тому я гадаю, що вам, можливо, доведеться почекати деякий час, щоб почати заощаджувати місце, а також створити фотографії на об'ємі з низьким вільним простором як додатковий фактор.


Спасибі, я зачекаю кілька днів, і ми побачимо. Я розумів, що OSX знадобиться приблизно 10% дискового простору для swap-файлів. Маючи лише 14 кілограмів безкоштовно, я думав, що оптимізація розпочнеться негайно.
rul30

2
Система підкачки на 10.10 набагато краща, щоб не зберігати багато своп. sudo du -sm /var/vm/*через 20 macs показує 2 ГБ максимум підкачки на диску. Time Machine встановлює 20% та 10% обмеження вільного простору для / Volumes / MobileBackups та очищення локальних знімків Time Machine, тому я б припустив, що оптимізація фотографій буде десь між цими двома. Ви можете виділити декілька некрасивих зображень на диску або використати ddтрохи дискового простору та пограти з речами, якщо ви є пригодниками. Мені цікаво також ткнутися на це.
bmike

дуже гарна ідея. Я спробую одного разу, коли я впевнений, що яблуко встигло встигнути оптимізувати його.
rul30

4

Приблизно через 2 тижні роботи з додатком "Фото" на Macbook Air 128 Гб, із значно більшою бібліотекою фотографій, я помітив наступні речі.

Здається, не існує фіксованого цільового розміру для фактичної бібліотеки фотографій, натомість - це цільовий "вільний" простір у моєму Macbook Air.

В даний час, як видається, оптимізація Mac орієнтована приблизно на 10% вільного місця на моєму Macbook (близько 12 ГБ)

Очевидно, ви можете завантажувати до 12 ГБ, але як тільки починається процес імпорту, Mac починає перерозподіляти сховище, коли імпортує фотографії на Mac, а потім починає завантажувати в iCloud.

Це тривалий процес імпорту фотографій на 100 ГБ, але це повинно бути можливим.

Моя бібліотека "Фотографії" на MacBook Air складає близько 40 Гб

Сподіваюсь, що проливає трохи світла ... хоча б трохи.


1

Розмір вашої локальної бібліотеки фотографій не обов'язково вказує на розмір фотографій, що зберігаються в iCloud Photo Library. Моя локальна бібліотека - 83 Гб (з них 24 Гб - майстри), а завантаження в iCloud Photo Library повною роздільною здатністю займає ~ 25 ГБ.

Зважаючи на те, що у вас все ще є деякі елементи для завантаження, і можуть бути розбіжності в повідомленні про простір (1000 МБ в ГБ проти 1024 МБ в ГБ тощо), ваша папка Masters виглядає приблизно правильною порівняно з тим, що повідомляється в iCloud Photo Library.


@tubedoog, чи використовуєте ви опцію оптимізації зберігання Mac?
rul30

Ні, але поки не закінчується завантаження, я сумніваюся, що він видалить з комп'ютера будь-які оригінали, щоб замінити теніс на "оптимізовані" версії.
tubedogg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.