Чому швидкість роботи Wi-Fi у мого Macbook Pro значно знижується при сполученні з пристроями Bluetooth?


13

ПРИМІТКА. Це питання НЕ є копією Bluetooth та Wi-Fi, які заважають один одному з часів Yosemite . Ця відповідь стосується 1) лише діапазону 2,4 ГГц і 2) лише для Йосеміту.

Фон:

Хоча зараз я працюю з Yosemite (10.10.3), я постійно відчував цю проблему з моменту придбання свого Macbook Pro (наприкінці 2013 року, спочатку працював над Mavericks). Будь то миша Bluetooth, навушники чи навіть iPhone, коли я з'єдную пристрій із моїм Macbook Pro, швидкість мого Wi-Fi (працює в діапазоні 5 ГГц) знижується як мінімум на 50% . Я можу відтворити це питання неодноразово. Це відбувається лише тоді, коли пристрій парується через Bluetooth через апарат. Це не відбувається, коли Bluetooth на моєму комп’ютері просто включений.

На даний момент я просто більше не підключаю пристрої через Bluetooth, оскільки відчуття падіння Wi-Fi помітно. Я використовую нано-приймач Logitech (і використовую один з моїх дорогоцінних двох :(портів USB), а не мишу Bluetooth.

Технічні характеристики машини:

Model Name: MacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013)
Model Identifier:  MacBookPro 11,3
Processor: 2.6 GHz Intel Core i7
Memory: 16 GB 1600 MHz DDR3
System Version: OS X 10.10.3 (14D136)
Kernel Version: Darwin 14.3.0

Тести швидкості 1 :

Швидкість Wi-Fi із підтримкою Bluetooth, без парних пристроїв:

три

Швидкість Wi-Fi із включеним Bluetooth, будь-який пристрій, що працює в парі:

два


Вирішення проблем:

Я виключив налаштування локальної мережі:

 • Я використовую маршрутизатор TP-LINK Archer C8, підключений до модему, наданого моїм провайдером (працює в мостовому режимі). Я використовую виключно діапазон 5 ГГц. Щоб виключити будь-які перешкоди діапазону, я також протестував швидкість WiFi на діапазоні 2,4 ГГц. Те саме падіння відбувається незалежно від смуги.

 • Я використовував модем свого провайдера як шлюз для прямого підключення до Інтернету (щоб виключити як маршрутизатор TC-Link). Той самий результат.

Я вирішив проблему бездротового.

Немає падіння швидкості, коли мій апарат використовує дротовий зв’язок (адаптер Thunderbolt Ethernet> Ethernet Cable> WAN)

Як причину я виключив конкретний пристрій Bluetooth:

Спочатку я думав, що проблема була в моїй миші Logitech M557. Я замість цього випробував свою Чарівну Мишу. Обидва призвели до однакового падіння швидкості Wi-Fi. Те саме стосується будь-якого пристрою, з яким я працював у парі з моєю MBP - Apple, чи ні. Sidenote: я відключив пристрої після тестування. У мене є лише один пристрій в парі (хоча він не підключений активно).

Я виключив програмне забезпечення сторонніх розробників:

Проблема зберігається без завантаження сторонніх розширень ядра. Крім того, без жодного іншого програмного забезпечення сторонніх виробників (наприклад, Dropbox).

Я виключив конкретну ОС X:

Ця проблема виникла з моменту придбання, у грудні 2013 року. По всій OS X Mavericks - Yosemite. Крім того, машина мала чітку установку OS X зі свіжого зображення Yosemite.

Я виключав обладнання мого Macbook Pro:

Я провів діагностичний тест Apple, неодноразово, без кодів помилок. В окремому питанні (вибухнув вбудований динамік нещодавно) я завів свою машину в Apple. Я змусив їх провести внутрішній діагностичний тест, щоб підтвердити відсутність проблем, пов’язаних з BT. Крім того, як зазначено, це питання було проблемою з першого дня.


Моє запитання:

Чому швидкість WiFi мого Macbook Pro знижується на 50 +% при парі з будь-яким пристроєм Bluetooth? Чи є рішення?


1 Надано speedof.me


ОНОВЛЕННЯ:

Знімок екрана детального з’єднання Wi-Fi з парною мишкою BT. Швидкість SNR і Tx хороша:

введіть тут опис зображення

Насправді майже однакові без пристрою BT в парі:

введіть тут опис зображення


1
Чи можете ви повторити проблему на іншому комп’ютері, просто для отримання абсолютного підтвердження того, що це не апаратне питання?
user24601

Спробуйте відкрити Монітор активності. Перевірте, чи не запускається який-небудь новий процес, коли підключено пристрій Bluetooth. Також перевірте вкладку «Мережа», щоб переконатися, що нічого, що тільки що почалося, уповільнює ваше з'єднання.
Себ

@ user24601 Це хороший момент. Щойно перевірена Bluetooth-мишкою на Macbook Air 2011 року мого приятеля, що працює на Mavericks. Я виявив, що трапилась та сама проблема, хоча падіння було не таким значним (швидкість Wifi знизилася на ~% 25 при парі).
njboot

ця людина, здається, має ту ж проблему, що і ви.
TheBro21

1
Просто для налагодження. Ви намагалися встановити Bluetooth-з'єднання зі своїм телефоном та навушниками поруч із комп'ютером Macintosh? Тож телефон і навушники підключені, а комп’ютер - ні. Якщо проблеми з підключенням все-таки виникають, причиною можуть стати перешкоди.
CousinCocaine

Відповіді:


2

Я знайшов цю відповідь тут: https://discussions.apple.com/thread/6803542 , у хлопця на ім'я "Тодд Берлінер" були подібні проблеми. Подяка йому, якщо це вирішить вашу проблему

У Тодда є подібні проблеми і кілька тижнів працював зі старшим керівником Apple, і вирішив наступне виправлення:

 1. Вимкніть Bluetooth.
 2. Відключіть усі периферійні пристрої від комп'ютера.
 3. Відкрийте Налаштування системи. У налаштуваннях "Енергозбереження" зніміть прапорець "Розбудити доступ до мережі" (без перевірки, і залиште це таким чином).
 4. Відкрийте пошук. Виберіть меню "Перейти". Виберіть "комп'ютер". Виберіть "Macintosh HD". Перейдіть у папку "Бібліотека". Перейдіть у папку "Налаштування". Знайдіть файл налаштувань "com.apple.bluetooth.plist."
 5. Перейменуйте "com.apple.bluetooth.plist" як "com.apple.bluetooth.plist.old" (тобто додайте ".old"). Зрештою, якщо це рішення працює для вас, ви можете видалити цей "старий" файл налаштувань.
 6. Перезавантажте комп'ютер (це створить новий файл налаштувань "com.apple.bluetooth.plist").
 7. Увімкніть Bluetooth

Мабуть, проблема - помилка, спричинена поганою взаємодією між файлом переваг Bluetooth та wifi.


1

Ви чітко написали, що ви протестували і 2,4 ГГц, і 5 ГГц, але я все ще даю це як ансер.

Коротко:

У вашій новій програмі налаштування програмного забезпечення я думаю, що ваш Bluetooth використовує ту ж частоту, що і ваш WiFi. Вони, ймовірно, обидва на 2,4 ГГц. Якщо можливо, змініть свій WiFi на фіксований 5 ГГц або виберіть спробуйте 2,4 ГГц канали (деякі користувачі бачать великі відмінності на різних каналах).

Більш дрібна версія:

Перешкоди діапазону 2,4 ГГц і 5 ГГц

В аналогових та цифрових комунікаціях співвідношення сигнал-шум є мірою сили сигналу щодо фонового шуму. Вам потрібно високе співвідношення сигнал / шум. Приклад:

 • Якщо ваш сигнал слабкий, скажімо, 50, але шум низький, 10, то для передачі даних залишилося ще 40.
 • Якщо ваш сигнал сильний, скажімо, 80, але шум також високий, скажімо, 50, для передачі даних залишилося лише 30.

Сімпел сказав: Шум - це звичайно радіосигнал у тому ж діапазоні частот.

Знаючи це, на веб-сайті Apple є хороша стаття, яка пояснює, що відбувається. Він також містить деякі посилання на іншу хорошу документацію, наприклад, сторінку підтримки бездротової діагностики . Я узагальнив найважливіші частини.

Ефекти перешкод:

 • Зниження діапазону бездротового зв’язку між пристроями
 • Зниження пропускної здатності даних через Wi-Fi
 • Переривчаста або повна втрата бездротового з'єднання
 • Складність сполучення під час фази відкриття пристрою Bluetooth

Джерела втручання

 • Мікрохвильові печі
 • Прямий супутниковий сервіс (DSS)
 • Певні зовнішні джерела електрики (залізничні колії, електростанції)
 • Інші передавачі / приймачі, які працюють в смузі 2,4 ГГц або 5 ГГц. ( як і інші передавачі WiFi або Bluetooth )
 • Деякі дисплеї можуть випромінювати гармонічні перешкоди

Можливе виправлення

Спробуйте змінити точку доступу, щоб використовувати 5 ГГц або нижчий 2,4 ГГц канал.

Коли ви використовуєте Macintosh з базовою станцією AirPort або TimeCapsule, це за замовчуванням це повинно пройти автоматично, оскільки дві машини намагаються отримати максимально можливий сигнал і перемикати частоти автоматично.


Дякую за вашу широку відповідь, але я вважаю, що ви неправильно зрозуміли / не помітили точку Q. Я чітко заявляю, що проблема виникає в діапазоні 5 ГГц. Я взагалі не транслюю діапазон 2,4 ГГц у своїй локальній мережі. Коли я це зробив, потрібно було виключити діапазон 5 ГГц як проблему.
njboot

1

У мене така ж проблема з моїм MacBook Pro Retina 13 "2014 на Yosemite 10.10.3 та 10.10.4 з Apple AirPort. Моя проблема взагалі не залежить від стану bluetooth. MacBook Air у дружини взагалі не має проблем, схоже на це не підтримує 802.11ac взагалі - лише 802.11n.Так я думаю, проблема в 802.11ac.

Щойно знайшли, як це виправити - це не добре виправити, але це працює.

Я змінив назву мережі AirPort 5GHz і підключився не до мережі 5GHz. Схоже, підключення до мережі 5 ГГц викликає цю проблему щоразу, коли я намагаюся.

Ось як виглядає моя деградація 7 Мбіт у мережі 5 ГГц:

введіть тут опис зображення

І приємно працювати на 2,4 ГГц:

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.