Чи будуть мої програми видалені з App Store, якщо мій обліковий запис розробника закінчиться?


16

Чи будуть мої програми зніматися в App Store, якщо я дозволю термін дії мого акаунта розробника?

Відповіді:


14

Так - всі ваші програми будуть видалені із відповідних магазинів додатків, якщо термін дії вашої програми розробника закінчиться.

Якщо термін дії вашої програми для розробників Apple закінчиться, ви все одно матимете доступ до iTunes Connect. Однак ваші додатки більше не будуть доступні для завантаження в App Store, і ви не зможете надсилати нові програми чи оновлення.

Джерело: https://developer.apple.com/support/appstore/itunes-connect/

При спробі входу в iTunes Connect з’явиться наступне повідомлення, але всі сервіси все ще доступні.

                 


3

Так, ваш додаток буде видалено з App Store, поки ви не поновите свою підписку.


1
Не хвилюйся. Я опублікував свою відповідь і пішов до розробника яблук, щоб дізнатись цитування, яке було розміщено в іншій відповіді.
jherran

Чи знаєте ви, що відбувається в цьому випадку? Чи додатки все ще "затверджені" в системі чи вам доведеться відновити ідентифікатори додатків та повторно надіслати програми для затвердження? (я здогадуюсь, що
настає

2
@bmike Я забув, що мав доступ до облікового запису, який закінчився. Термін його дії закінчився в лютому 2014 року, і обліковий запис ще не було видалено з iTunes Connect. Усі ідентифікатори додатків все ще перелічені та доступні бінарні файли. Я завжди можу перевірити обліковий запис кожні пару років, щоб побачити, що з ним відбувається!
гр

@grgarside woah - це несподівано. Вони платні додатки чи безкоштовні програми чи суміш? бінарні файли доступні для входу в обліковий запис розробника або доступні для загального користування?
bmike

5 років з того, що сталося?
Марін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.