Шиплячий звук на Йосеміті в мультивиході (агрегатному пристрої) з 2. пристрою


1

Нещодавно я хотів відтворювати свою музику через декілька пристроїв виводу одночасно:

  • Внутрішні динаміки мого Macbook Pro
  • Динаміки Bluetooth

Як я з’ясував з Інтернету, я створив пристрої з декількома виходами через утиліти / налаштування аудіо MIDI, і це працює. Проблема полягає в тому, що 2-й пристрій (не той, який вибрано як головний пристрій) видає шиплячий звук , незалежний від джерела. Отже, коли я вибираю Вбудований вихід як головний, динамік Bluetooth шипить, а коли я вибираю динамік Bluetooth, мій вбудований динамік.

Хтось має цю проблему?


Не те, про що я чув (або пробував) раніше, але я гадаю, що щось має труднощі в ногу з синхронізованими протоколами ... Bluetooth збирається поставити напругу на будь-яку синхронізацію аудіо, оскільки це "проточний" протокол , без звукової позначки часу. Ви перевірили параметри головного годинника в програмі Audio / Midi?
Tetsujin

У мене є гра з налаштуваннями корекції дрейфу та налаштуваннями звукового формату (якраз можна редагувати для вбудованого), я думаю, я спробував усі комбінації налаштувань, які я бачу там. Коли я вдома, я можу знову подивитися, але що я повинен очікувати, щоб побачити саме?
akcasoy

Я думаю, що у мене може бути та сама проблема, чи знайшли ви колись пояснення чи рішення для цього?
Джонатан ван Клейт

Ні .. І просто відмовилися.
akcasoy

Відповіді:


1

Спробуйте переконатися, що ваш вихідний формат (Гц) та бітрейт встановлені однаково на обох пристроях. Я здогадуюсь, що якщо вони різні, ви можете мати одну інформацію, що отримує одну швидкість, але передавати як іншу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.