Чому додавання подовжувача USB до моєї клавіатури вплине на з'єднання Bluetooth з моєю чарівною мишкою?


1

Цікаво, чи може якийсь гуру апаратних засобів пояснити, чому це відбувається? Якщо я підключаю повнорозмірну клавіатуру USB до моєї ранньої 2013 MBP 13 "Сітківки під керуванням Yosemite 10.10 без подовжувача USB, який у комплекті, мій Bluetooth Magic Mouse має періодичні проблеми і не може з'єднатися.

Але якщо додати подовжувач, то це працює як шарм.

На це знадобився певний час, і мені було цікаво, як подовжувач може змінити ситуацію? Будь-які думки?

Подовжувач USB-клавіатури Apple Keyboard

Відповіді:


1

Ви підключаєте клавіатуру до порту USB 3.0? Швидкість передачі сигналу USB 3.0 може спричинити випромінювання радіочастотних випромінювань, які можуть порушувати Bluetooth, WiFi та інші пристрої. Intel має докладний документ про радіочастотні перешкоди USB 3.0 * на пристроях 2,4 ГГц

Я підозрюю, що подовжувальний кабель має кращу екранізацію, ніж кабель клавіатури, а переміщення кабелю клавіатури трохи далі від корпусу падає радіоперешкод, достатній для роботи пари.

Спробуйте переключити його на порт USB 2.0. Проблема відходить?

Оновлення: я викреслив частини, які не стосуються цієї моделі. У мене в середині 2012 року 15 "Retina, у якого USB 3 ліворуч та USB 2 праворуч.


Ви сказали: "Спробуйте переключити його на порт USB 2.0. Проблема зникає?" але на початку 2013 року MBP 13 "Retina має лише порти USB 3.0, хоча ви, звичайно, можете підключити до них пристрій USB 2.0.
user3439894

Дивовижна відповідь (и). Це має ідеальний сенс.
Ден Вільямс

Моя клавіатура Apple іноді перестає працювати, і єдиний спосіб її виправити - це використання розширення USB, яке було в комплекті, за випадкову кількість часу. Перезапуск не допомагає, і він виправляється без перезавантаження з часом.
J.Money
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.