Функціональні клавіші та клавіша Enter на вбудованій клавіатурі 13 "rMBP таємничо перероблені. Як виправити або скинути до замовчування?


0

Вбудована клавіатура мого Macbook Pro почала діяти дивно. У мене ця проблема почалася лише минулого тижня. Я думав, що оновлення до Yosemite 10.10.3 усуне проблему, але вона все ще існує.

  • Якщо натиснути клавішу Enter / Return або АБО Вправо, натисніть комбінацію клавіш "Shift-Enter".
  • Натискання клавіші Escape тепер збільшує яскравість мого дисплея.
  • Натискання клавіші F1 зменшує яскравість І зменшує мій рівень гучності.
  • Натискання клавіші F2 збільшує яскравість І запускає клавішу Escape.
  • Натискання клавіші F5 зменшує світло клавіатури І вводить "-" і навпаки.
  • Натискання клавіші F6 збільшує світло клавіатури І вводить "/" і навпаки.
  • Натискання клавіш F7 ";".
  • Натискання клавіші F8 вводить новий рядок або запускає клавішу Enter (?)
  • Натискання клавіш F9 "\".
  • Натискання клавіші F11 зменшує мій рівень гучності та яскравості.

Використання зовнішньої клавіатури, здається, не має проблем. Я намагався зробити скидання PRAM та SMC, але безрезультатно. Спробував також змінити налаштування клавіатури, наприклад, відновлення налаштувань за замовчуванням, видалення додаткових розкладок клавіатури, які я використовую для роботи та використання функціональних клавіш як стандартних функціональних клавіш. Я спробував встановити інструмент для введення ключів Karabiner, сподіваючись відключити деякі клавіші, але він все ще викликає деяку дивну поведінку, яку клавіші таємничо адаптували, тому я її видалив.

Проблема усунулася два дні тому (я не маю уявлення, як. Я просто робив дослідження роботи і клавіші почали нормально працювати), але, на жаль, після повернення сьогоднішнього дня на ще один робочий день проблема повернулася.

Будь-які ідеї щодо того, що я можу зробити, щоб виправити це? Це, швидше за все, апаратні чи програмні проблеми?

Відповіді:


1

По-перше, завантажтеся в режим єдиного користувача / багатослівний режим. Якщо проблема не зникає, її обладнання.

Проблема з обладнанням може бути такою ж простою, як і роз'ємний роз'єм між клавіатурою та логічною платою. У мене був досвід роботи з несправним трекпадним екраном на моїй безретенці MBP 13 '. Причиною було те, що роз'єм вийшов з ладу і лише деякі лінії сигналів надходили в систему. Я не бачу, як роз'єм розминеться без зовнішньої причини; Я багато разів відкривав / модифікував свій MBP. Однак можу сказати, що між роз'ємом і нижньою шасі ноутбука є вільний простір, достатній для того, щоб він став вільним.

Я знаю, що сітківки відрізняються від моїх MBP в config, тому вам слід шукати ifixit, щоб побачити, чи це так у вас. Крім того, у вас можуть виникнути гарантії щодо гарантії тощо, які не дозволяють вам відкривати машину.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.