MacBook вимкнули акумулятор на 20% без попередження? [дублікат]


10

Мій 2013 р. 13 "MacBook Retina (OS X 10.10.3, Yosemite) вимикається, коли у мене залишилося близько 20 хвилин батареї. Не спить, повністю вимикається. Це робиться без попередження.

Я, здається, пам’ятаю раніше ноутбуки Mac, які давали мені попередження про низький рівень заряду батареї на рівні приблизно 20%, а потім увімкнули машину спати (сплячка?), Коли вона стає дуже низькою ... але ніколи не вимикається повністю.

Чи потрібно повторно калібрувати мій акумулятор? Невже система думає, що у неї залишився сік? Варто згадати, що коли я підключаю його назад і завантажую його назад, він стверджує, що він становить приблизно 15%.


Оновлення. Зараз я робив річ щодо повторної калібрування, але все ж різниці у роботі не відрізняються. Що засмучує те, що я ніколи не отримую попередження про низький рівень заряду, і машина не спить; вона вимикається. Я зробив багато гуглів навколо, і все, що я знаходжу, говорить саме те, що пропонує Buscar 웃 SD нижче . Єдине дивне, що я знайшов на сайті Apple, це:

"Якщо ваш портативний Mac має вбудований акумулятор, вам не потрібно калібрувати батарею."

Не можу сказати, що я чув це раніше.


Є кілька додатків, які показують рівень здоров’я вашої тесті: itunes.apple.com/us/app/battery-health/id490192174?mt=12 - Ви перевірили, чи добре працює ваш акумулятор?
FFrewin

Не заперечуєте, якщо ми переглянемо, чи може це бути канонічною версією питання щодо цього? Якщо так - ми повернемо туди напрямок і перенесемо тут кілька кращих відповідей, щоб в ідеалі ви могли вибрати відповідь, яка найкраще відповідає загальній / канонічній - чому це відбувається і як би хтось міряв / вирішував, як це виправити.
bmike

@bmike Перейдіть на це.
Сем

Відповіді:


3

У мене була така ж проблема з MacBook Pro в середині 2009 року. Навіть заміна батареї на «неофіційну» батарею не вирішила проблеми; Мені довелося перевезти його в уповноважений сервісний центр Apple; після цього жодних проблем і досі радію тому, як писав це (близько двох років).

Будь-яке вирішення, яке ви можете знайти в Інтернеті (скидання SMC та / або PRAM, повторне калібрування тощо) - лише тимчасовий захід, вони взагалі не зашкодять і можуть дати вам спокій.

Окрім зміни батареї на новий, у хлопців-техніків Apple є спеціальні "секретні" програми, які можуть змінювати певні системні прапорці та параметри.

Близько року тому мій MacBook Pro Retina середини 2012 року (2.7 Quad i7) почав із такою ж точною проблемою; шокуюча новина прийшла з оцінкою $ 975,00 AUD, щоб замінити акумулятор (оскільки він надійно приклеєний до корпусу, вам доведеться замінити нижню частину корпусу, включаючи клавіатуру та трекпад). Ще через рік акумулятор зовсім не погіршився, і я все одно отримую 3-4 години автономної роботи з повними налаштуваннями продуктивності, але тепер повідомлення змінилося з "Службовий акумулятор" на "Незабаром замінити", після цього все ще є Повідомлення "Замінити зараз".

Коротко:

Сервісний акумулятор означає: Можливо, у вашому акумуляторі щось не так, а може бути нічого, але слідкуйте за цим.

Незабаром замінити означає, що ваш акумулятор вистачить менше, ніж очікувалося, але основних проблем не повинно бути, будьте напоготові.

Замінити зараз означає: Якщо ви ненавидите переносити зарядний пристрій, замініть акумулятор (або весь ноутбук).

Сподіваюсь, це допомагає.


1

Раз у раз (наприклад, 3 місяці і більше) слід повторно відкалібрувати відсоток заряду. Причина полягає в тому, що кожен раз, коли вона заряджає, вона використовує попереднє значення як основу (і це припущення, що воно було правильним), тому помилка накопичується.

Отож, приблизно в 3-6 місяців, ви повинні дозволити вимкнути комп'ютер через попередження про боротьбу. Тепер ви зробили це так, що зараз слід вести себе краще.

Не рекомендується робити розряд часто (батарею це не подобається.)


Я робив річ про повторну калібрування пару разів, але все одно різниці в продуктивності. Що засмучує те, що я ніколи не отримую попередження про низький рівень заряду, і машина не спить; вона вимикається. Я зробив багато гуглів навколо, і все говорить саме те, що ви сказали. Єдине дивне, що я знайшов на сайті Apple, це таке: "Якщо ваш портативний Mac має вбудований акумулятор, вам не потрібно калібрувати акумулятор". support.apple.com/kb/PH14087 Не можу сказати, що я чув це раніше. Будь-які інші ідеї?
Сем

1
Чи можете ви також додати пояснення, як відкалібрувати акумулятор?
skywinder

так, якщо це відповідь, будь ласка, додайте кроки до повторної калібрування акумулятора.
pixelfairy


1

У мене така ж проблема у MacBook Pro Retina, на початку 2013 року, OSX 10.10.5 Yosemite. Вимкнення без попередження близько 22%. У меню батареї написано "Обслуговувати акумулятор". Скидання SMC не допомогло. Вчора я запитав у Genius Bar про це. Відповідь була "Нам потрібно це дослідити, і, ймовірно, вам доведеться замінити акумулятор". Це не безкоштовно, і їм потрібно тримати мій комп’ютер протягом декількох днів, це не гарний варіант для мене. Після візиту в Apple, я спробував повністю зарядити акумулятор, перезавантажившись кілька разів після його відключення. І вона вимикалася знову і знову досить швидко, індикатор заряду змінювався трохи нерівномірно, іноді 17%, потім до 19%, потім знову знижувався. Я залишив його на ніч, перезапустив вранці і він працював нормально. Акумулятор знизився приблизно з 18% до 2% і заснув нормально. Повідомлення про службу акумулятора більше не було. Тепер підключено та заряджається, приблизно на 20% у мене знову з'являється повідомлення "Службовий акумулятор". Я не знаходжу жодного виправлення для цього.


-2

У мене те саме питання.

Ймовірна причина: Якщо ви дозволите своєму комп’ютеру «перезаряджати» значення, ви даєте йому заряджатися протягом ночі або тримати його підключеним до зарядного пристрою протягом тривалого часу після досягнення 100% ви пошкоджуєте акумулятор. Щомісяця ви повинні дозволяти акумулятору «вмирати», оскільки це добре для акумуляторного циклу, як мені сказали фахівці з Mac технологій.

Вам потрібно задуматися, чому вони не можуть або не переробили ці машини, щоб просто відмовитись від оплати після 100%, щоб не зазнати цього збитку, щоб не стати типовою схемою отримання прибутку.


Чи можете йопу надати цитування цього питання? Я думав, що комп’ютери були перевлаштовані, як ви кажете
user151019

1
Це абсолютно помилково. Захист від переплати вже десятиліттями вбудований у всі ноутбуки (ПК та Mac).
Аллан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.