Junos Pulse неправильно встановлюється на Yosemite


2

Я намагаюся налаштувати Junos Pulse, щоб я міг підключитися до VPN. Я отримав dmg з JuniperSetupClientInstaller.mpkg з сервера Pulse, але коли я запускаю інсталятор, це, мабуть, не впливає. Він показує повідомлення "Успішна установка" наприкінці, але, здається, нічого не змінилося. Більше не з’являється вікон / діалогів, а пошук ялівцю або Junos не виявляє нічого нового.

Я також спробував схопити встановлений додаток зі свого старого комп’ютера (запуск Mavericks), але мені вийшло "Не вдалося підключитися до послуги Juniper Unified Network". кожного разу, коли я намагаюся підключитися до VPN.

Хтось має вказівки щодо будь-якого з цих підходів? Я радий надати більше інформації, якщо це допоможе.


Що ви очікуєте, що це станеться? Чи намагалися ви використовувати мережу в syst pref, а потім натисніть +, щоб додати нове з'єднання та виберіть VPN?
Рускес

@Buscar 웃 SD У першому випадку мені не вдалося дістатись до того, що Junos Pulse - це програма, яку я можу насправді запустити та використовувати. У другому випадку, коли я перехоплюю програму з іншого комп’ютера, я переходжу, щоб додати з'єднання з програми Junos Pulse, ввести ім’я та URL-адресу сервера (скопійовано саме з моєї машини, яка працює) та натисніть підключити чи додати, вони надають "Не вдалося підключитися до послуги уніфікованої мережі Juniper".
StephenTG

Так він встановлений, але ви не можете його знайти? ти читав цю інформацію? derflounder.wordpress.com/2015/03/13/…
Ruskes

@Buscar 웃 SD JuniperSetupClientInstaller стверджує, що встановлення вдалося, але у мене в папці Applications немає програми Junos Pulse. Не знайшли нічого подібного,
переслідуючи

Тут я знайшов кілька інструкцій з установки: vt4help.service-now.com/kb_view.do?sysparm_article=KB0010440
Ruskes,

Відповіді:


2

Те, як це робить ялівець, трохи заплутане. Встановлення інсталятора JuniperSetupClientInstaller.mpkg з VPN-сервера Junos Pulse по суті налаштовує вашу машину, щоб сервер VPN потім міг перейти до встановлення Pulse за допомогою аплету Java. Ось як працює процес встановлення для VPN-сервера мого магазину Junos Pulse.

 1. Відкрийте Firefox

 2. Перейдіть на наступний сайт:

https://vpn.server.goes.тут

 1. Увійдіть за допомогою облікових даних VPN.

 2. Якщо Firefox запропонує, дозвольте запуску аплету Java з сайту VPN.

 3. Якщо вперше встановлено Junos Pulse на цьому Mac, можливо, вам буде запропоновано встановити клієнт установки Juniper. Якщо вас не запропонує перейти до кроку 6.

  • Клацніть на Будь ласка, натисніть тут, щоб встановити посилання клієнта установки .

  • Клієнт установки Juniper буде завантажений у файл образу диска.

  • Двічі клацніть на завантаженому файлі зображення диска, щоб отримати доступ до інсталятора клієнта установки Juniper.

  • Двічі клацніть інсталятор клієнта установки Juniper та дотримуйтесь підказок, щоб запустити процес встановлення.

  • Після того, як установка клієнта установки Juniper завершена, натисніть кнопку Після встановлення клієнта установки, натисніть тут, щоб продовжити посилання.

 4. Коли буде запропоновано встановити Junos Pulse, натисніть кнопку Завжди .

 5. Установник Junos Pulse завантажиться на ваш Mac.

 6. Після завантаження Junos Pulse клієнт VPN Junos Pulse буде встановлений на вашому Mac.

 7. Після завершення встановлення клієнт Junos Pulse автоматично підключиться до VPN.

Все на кроці №5, де вказуються вказівки щодо встановлення клієнта установки Juniper, - це те, де заходить інсталятор JuniperSetupClientInstaller.mpkg . Це не власне встановлення VPN; це інсталятор, який готує машину до подальшої установки VPN-клієнта на кроках 6 - 9.

Сам по собі установник JuniperSetupClientInstaller.mpkg не встановить VPN-клієнт Junos Pulse.


Ну, тоді добре. Це допомагає звузити проблему. Я припускав, що виникає якась проблема з встановленням клієнта установки, але насправді щось відбувається не так у зоні кроку 6. Я бачу "ClassNotFoundException - dsSetupApplet.class"
StephenTG

0

У мене був такий самий випуск. Проблема полягала в тому, що при спробі видалити та перевстановити Junos Pulse, у папці Бібліотеки було кілька файлів, які не видалялися. Однак якщо ви використовуєте вбудовану деінсталятор для Junos Pulse, вона повинна позбутися всього. Потім ви можете перевстановити Junos Pulse, і все працює так, як очікувалося. Удачі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.