53 Гб у папці iLifeAssetManagement, але лише 5 Гб у Фотопотоці


8

У мене 128 GB MacBook Air під керуванням Yosemite, який я використовую для подорожей та керування фотографіями під час руху. Всього 128 Гб я намагаюся обережно керувати дисковим простором. Але зараз я знаходжу, що залишилось лише 10 ГБ. Про цей Mac → Зберігання видно, що фотографії займають 61 Гб цього.

Зниження 52,7 Гб цього знаходиться в папці, ~/Library/Application\ Support/iLifeAssetManagement/assets/subяку я зрозумів як Photo Stream. Він показаний у дуже великій кількості папок, кожна з яких містить один файл jpg.

Але якщо я витягаю зображення за допомогою вікна Finder, який шукає "image", а потім вибирає з роду "image" (я розумію стандартний спосіб витягнути Photo Stream), результат у розмірі всього 5 Гб

  • Чому ця папка відображає майже 53 Гб, коли Photo Stream становить лише 5 ГБ?
  • Що становить інші 58 ГБ?
  • Як я можу їх ідентифікувати та видалити ті, які мені не потрібні, щоб звільнити потрібне місце на диску?

Щодо
втрати

відповідно до цієї відповіді apple.stackexchange.com/a/124922/46541 від @bmike ви можете просто видалити всю папку!
Рускес

@Buscar 웃 SD Це було минулого року до того, як була розгорнута нова архітектура iCloud Photos. Посилання є приголомшливим, але я, мабуть, повернусь і змінити цю посаду або кваліфікувати її, оскільки вона працювала тоді, але минуло 14 місяців, і Apple з тих пір "перенесла сир". В основному, я люблю видаляти якомога менше і тестувати речі, перш ніж відповісти тут, тому я ще не перевіряв видалення всієї папки, але перевірив те, що написав нижче.
bmike

для того, що коли-небудь коштує, у мене в iLifeAssetManagement / tools / sub є лише 1,1 Мб, і я керую лише своїми руками всіма фотографіями (без iClud ect ..) із загальною кількістю 20 Гбіт фотографій на диску.
Рускес

Також актуальним є apple.stackexchange.com/questions/182157, тому ви можете зробити стрибок, що стосується Apple, відкрити новий додаток Photos і налаштувати його. На той момент у вас є дві думки, що безпечно видалити проблемну папку.
bmike

Відповіді:


2

Підпапка містить усі застарілі фотографії з iCloud та iPhoto і, як правило, повинні містити фотографії та відео.

З 10.10 та новим додатком Фотографії, здається, все зберігається, ~/Library/Containers/com.apple.cloudphotosd/а не Application Supportвідразу, коли ви відкриєте новий додаток "Фото" та дозволите йому мігрувати речі.

Якщо ви опинилися в такій ситуації (відкрийте додаток "Фото" один раз і дозвольте йому створити бібліотеку і вибрати, які фотографії зберігати локально), ви повинні мати можливість підтвердити, що нічого в iLifeAssetManagement більше не потрібно, і безпечно видалити його після створення резервної копії. в режимі офлайн, на всякий випадок, коли ми не знаємо усіх хитрощів Apple

Не забудьте відкрити iPhoto останній раз і побачити, чи потрібні вам якісь із цих фотографій. Якщо ні, подумайте про те, щоб видалити цю програму, а потім перетворити всі альбоми iPhoto в альбоми додатків "Фото" та видалити бібліотеки iPhoto, як тільки у вас є архівна копія цих Бібліотек для "про всяк випадок", якщо вона зберігається в автономному режимі.


Дякуємо за те, що повернулися так швидко - але я ще не використовував Фотографії на цій машині (я керував своїми фотографіями вручну), тому альбоми не можна видалити ... і у мене немає спільних альбомів - підтверджено натисканням кнопки " поділився "у фотографіях на моєму iPad - це підтверджує відсутність спільних фотографій чи відео - і я зрозумів, що у потоці фотографій лише 1000 фотографій - тож де та які всі інші фотографії в підрозділі?
JML

@jml Perfect, ви можете зняти прапорець у налаштуваннях системи, а потім перемістити всю папку у кошик. Я бачу, що на трьох моїх Macs це різні розміри - тому я скептично ставлюсь до того, що процес очищення починається негайно або з достатньою силою. Ви можете отримати швидше прибирання, оскільки у вас дуже мало місця. Мій вільний простір становить від 50 до 200 ГБ, і ця папка є 5 ГБ.
bmike

1
@JML ти працюєш 10.10.3? Крім того, зробіть резервну копію, але я ніколи не бачив, щоб видалити щось у ~ / Бібліотеці на Mac, розповсюджуючись до хмари. У гіршому випадку хмара знову завантажує все, і вам доведеться знову сортувати речі. "Істина" зберігається у хмарі для цих документів у 2015 році
bmike

1
так, 10.10.3. Гаразд, так, якщо він не відскакує на інші мої пристрої, це слушна порада скопіювати папку на зовнішній HD, а потім схрестити пальці та видалити! Велике спасибі
JML

2
Гаразд, всі 50 Гб резервного копіювання на зовнішній диск, вміст / sub / папки видалено. Цілодобово в моїй системі ніде не трапляється катастроф - так виглядає, ніби це працює. Ще один результат "так ви можете видалити". Майте на увазі, простір було негайно зайняте місцевим знімком машини машини часу, але за допомогою лізингу, який повинен керувати собою та укладати контракти, як мені потрібно місце!
JML
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.