Переміщення Macbook Snow Leopard диск на Macbook Pro, який був встановлений Yosemite: паніка ядра!


0

Моя дружина має середину 2006 MacBook, який був оновлений до сніжного барса. У мене в середині 2008 MacBook Pro, який був оновлений до Йосеміті. Тепер я хочу дати свою MacBook Pro моїй дружині, і подумав, що я можу просто поміняти диск з MacBook в MBP (а потім згодом оновити її до Yosemite). Перемикання призводить до паніки ядра на MBP; зробивши деяке читання, я підозрюю, що проблема в тому, що десь по дорозі прошивка MBP була модернізована таким чином, що вона більше не може запускати сніговий барс.

Оскільки я не можу (мабуть) поміняти диск на диск, що є найкращим способом перенести весь вміст диска моєї дружини (тобто програми, дані, налаштування, будь-що інше) на MBP під Yosemite з якомога меншою суєтою? У мене є клонована версія її MacBook Snow Leopard диск, якщо це допомагає питання ... \ t

Відповіді:


1

Дякуємо тим, хто відповів на моє запитання, але ось що я зробив:

  • Встановили macbook / Snow Leopard мого дружини в caddy і прикріпили його до іншої Mac машині як зовнішній диск
  • Завантажив інсталятор OS X Yosemite з App Store і запустив його як зовнішній диск
  • Приєднав нещодавно оновлений зовнішній диск до мого Macbook Pro як зовнішній диск і завантажився з нього (завантажився в режим запуску manger - натисніть і утримуйте клавішу опцій після тону Powerup - і потім вибрали зовнішній диск як завантажувальний диск
  • видалили накопичувач з кедді і встановили в МБП

Я не впевнений, що третій крок дійсно необхідний.

Це призвело до того, що Macbook Pro запустила Yosemite з усіма даними / додатками / додатками / друзями моєї дружини з невеликою суєтою - моя первісна мета :-)

(Якщо хтось інший виконує цю процедуру, нагадування про ефективне резервне копіювання ваших даних перед запуском! У моєму випадку це означало використання Carbon Copy Cloner для зовнішнього диска.)


0

Ви зможете переносити дані з одного Mac в інший за допомогою Migration Assistant. Режим цільового диска не є найкращим рішенням для повної міграції, як це. Якщо ви можете створити резервну копію диска за допомогою вмісту, протріть його, перевстановіть операційну систему та запустіть міграційний помічник, щоб передати її дані. Ви також можете купити дешевий диск, щоб поміняти диск з, переустановити ОС і мігрувати дані на тому ж шляху. У будь-якому випадку, міграційний помічник буде вашим другом через цей процес. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, і це має бути безболісним процесом. Переконайтеся, що все резервне копіювання спочатку!


0

Існує метод, який називається режимом Target Disk. Напевно, найкраще для вашого випадку, і вам потрібно тільки перемістити її домашню папку, яка містить всю її інформацію. Майте на увазі, що при переміщенні додатків вони повинні бути сумісними з Yosemite.

Таким чином, ви можете залишити оригінальний диск Yosemite у вашому MacBook pro та перемістити лише файли, які вас цікавлять.

Стаття Apple, як це зробити: https://support.apple.com/kb/PH10725?locale=en_US

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.