Що змінюється опцією "Збільшення контрасту"?


0

Багато форумів стверджують, що включення параметра " Збільшити контраст " у налаштуваннях доступності допомагає Yosemite робити анімації, як-от введення в контроль місій набагато плавніше. Це також відповідає моєму досвіду.

Збільшити контраст: https://www.youtube.com/watch?v=ctOj1U4OZio&index=3&list=PLsZWReFinrU5GLvs7ILwGvAVTICcjLhTD

Збільшити контраст на: https://www.youtube.com/watch?v=BNac3VPZDKI&index=2&list=PLsZWReFinrU5GLvs7ILwGvAVTICcjLhTD

Що мене цікавить, налагодження того, що викликає загальну повільність інтерфейсу Yosemite. Зрозуміло, що принаймні одна з причин скасовується, коли я включаю збільшення контрасту. Здоровий глузд говорить, що збільшення контрасту також вмикає варіант зменшення прозорості, тому це може бути причиною, оскільки обчислити прозорість напівпрозорих шарів - це важко. Це не так, тому що включення зменшення прозорості лише зовсім не впливає на швидкість.

Отже, питання полягає в тому, що перемикає збільшення контрасту? Деякі параметри GPU? Менше текстур? Використовуєте інші алгоритми візуалізації? Щось має бути.


Скільки програм menubar у вас запущено? Я виявив, що примхливість анімацій Exposé та Mission Control (без збільшення контрасту) прямо пропорційна кількості програм, які я працював, які помістили піктограму в меню. Якби я кинути кожен з них, то анімація гладко , без «Збільшення контрасту» , як вони з ним вийшло ... Я нормально працювати з приблизно вісім додаткових значків смужки меню більш стандартного годинника, індикатор Wi - Fi і т.д.
Метт Гібсон

@MattGibson: Це не пов'язано. Відставання трапляється і в новому встановленні. Ель Капітан вирішить проблему.
gklka

Цікаво. (Здається, це для мене чітко пов'язане з моїм 5K iMac, але я здогадуюсь, що може бути маса різних факторів, що впливають на це.)
Метт Гібсон

Відповіді:


1

Я не можу коментувати конкретно налаштування Контрастності, однак є різні налаштування за замовчуванням, які ви можете ввімкнути через термінал, що прискорить роботу, зокрема - затримка вікна "показати".

Перегляньте деякі з цих сценаріїв:

Ви знайдете різні команди, щоб зменшити затримку між відображенням вікон,

Приклад:

Щоб прискорити контроль місії, ви можете:

defaults write com.apple.dock expose-animation-duration -float 0.1
killall Dock

Це зменшить затримку анімації до 0,1 секунди, перш ніж відобразити контроль місії

Можливо, деякі з цих налаштувань змінюються, коли ви переходите в режим посиленого контрасту.


Дякую. Я знаю про них, і хочу, якщо це можливо, зберегти поведінку за замовчуванням OS X. Проблема полягає в тому, що на деяких машинах (наприклад, на Retina MacBook Pro із зовнішніми дисплеями) це дуже повільно. Зменшення довжини анімації не допомагає їй просто пропускати анімацію. Це не те, що я хочу.
gklka

Використовуєте VGA, HDMI, DIsplayPort, DVI? Це "може" мати вплив. Ви також можете розглянути питання про закриття кришки на вашому комп'ютері та використання зовнішнього монітора "Просто" - звичайно, вам також знадобиться клавіатура та миша.
Jeef

DVI і Thunderbolt, неважливо, я пробував. Використання меншого розміру екрана безумовно допомагає, але я не хочу витрачати мій прекрасний екран Retina мого MacBook Pro :)
gklka
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.