Зміна розкладки клавіатури (НЕ мови) на основі мови введення


2

У мене є японська клавіатура Macbook під керуванням Yosemite.

Мови введення (джерела) - японська та англійська.

Хоча мова вводу - японська, я хочу, щоб розкладка клавіатури була японською (саме так воно є за замовчуванням, але я не хочу це змінювати).

Хоча мовою введення є англійська, я хочу використовувати стандартний макет QWERTY (іншими словами, ;ключ повинен бути ;/ :(як QWERTY), а не ;/ +(як японський макет). Як я можу змінити розкладку клавіатури, коли я змінюю вхід мова?


Ви можете спробувати використовувати текстові заміни в системних префіксах / клавіатурі / тексті. В іншому випадку я думаю, що вам доведеться створити спеціальний макет з Ukelele або подібною програмою, яка модифікує версію JIS верстки США, щоб вона працювала так, як вам потрібно.
Том Гевке

Відповіді:


1

Ви додали потрібні клавіатури під System preferences -> Keyboard -> Input Sources? Якщо так, ви можете змінити макет джерела введення, натискаючи: Cmd+ Shift+ Space.


Я думаю, ти пропустив справу. Якщо у вас є апаратна клавіатура JIS, джерело введення в США розміщує речі на різних клавішах, тоді як у вас є американська або європейська апаратна клавіатура. Саме це він хоче виправити.
Том Гевке

Так, те, що я намагаюся виправити, сказав @TomGewecke.
Патрік Кенні
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.