Як відключити "Вихід з повного екрану" за допомогою втечі на Yosemite [дублікат]


15

Якщо я натискаю Escapeпомилково під час роботи, він виходить з режиму повноекранного режиму.

Я можу використовувати Ctrl+ Cmd+, Fякщо хочу вийти з режиму повноекранного режиму. Як я можу запобігти Escapeклавіші в повноекранному режимі?


Ви можете встановити це в системних налаштуваннях> Клавіатура> Ярлики. Шукайте ключ втечі, замініть його чимось іншим. Додайте комбінацію клавіш (якщо такої немає) та встановіть Ctrl + Cmd + F для виходу з повноекранного екрана. Ви можете зробити службу автоматизації для виходу з повноекранного режиму, якщо на ньому вже немає функції (я зараз не на своєму Mac, тому не можу бути впевненим на 100%)
TheBro21

Завдяки Bro21, я міг побачити "Launchpad & Dock", "Mission Control", "Keyboard", "Джерела введення", "Екранні екрани", "Послуги", "Прожектор", "Доступність", "Швидкі клавіші програм", але Зараз я не бачив жодного призначення клавіші "ESC". сумно .. Але я ціную ваш внесок.
Чарльз Єум

Я думаю, ви двічі клацніть службу, а потім натисніть ESC, щоб призначити
TheBro21

Наскільки я можу сказати, сервіс недоступний для зміни ярлика.
Jim Greer

Відповіді:


1

Тепер, ви можете піти вперед і жорстокими силами відключити клавішу Escape в Safari. Але це перемогло б мету все-таки дозволити Escape працювати ярликом у вищезгаданих місцях, чого я вважаю за краще уникати.

введіть тут опис зображення

http://patricklenz.co/blog/2014/9/1/dont-escape-full-screen-mode-in-safari

Btw Я думаю, що ваше запитання є дублікатом: Вимкнути клавішу Escape у Safari для виходу з повноекранного режиму

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.