Модернізований до Yosemite, mkdir тепер каже, що "у дозволі відмовлено"


1

Я оновив з ОС 10.7.3 до 10.10.3. Тепер я отримую "дозвіл відхилений", коли запускаю mkdir на папках, якими я володію, і маю повний дозвіл.

Наприклад: у мене є папка під назвою "/ library / webserver / документи". Я намагаюся зробити підпапку, і мені дозволено відмовити. Я підтвердив, що я ввійшов як користувач, який є власником папки. Дозволи на нього 755.

Кілька днів тому, коли я ще був 10.7.3, у мене не було цієї проблеми.

Яке рішення? Я не хочу просто вводити "sudo [команду]" кожен раз, коли хочу зробити папку. Я просто хочу використовувати термінал, як він працював раніше.

Відповіді:


1

Я згадав, що володію каталогом. Я щойно дізнався, що я фактично володів символічним посиланням на каталог. Користувач 'root' володів каталогом. Я порушив каталог, і він працює нормально зараз.

Я думаю, що або оновлення змінило власника каталогу, або змінило логіку дозволів щодо символічних посилань.


1

/ Бібліотека та всі підкаталоги мають root

Я думаю, що оновлення ОС відновило дозволи.

Каталог, який у вас є, що веб-сервер може бачити раніше ~ / Сайти, але оскільки налаштування Mountain Lion це налаштування складніше, не просто натисніть на опцію в системних налаштуваннях, наприклад, дивіться цю статтю (NB це виглядає розумно, але я не спробував)


0

Я бачу, ви не володіли каталогом. Ще одна порада для перевірки власника видає:

namei -l /path/to/directory

ПРИМІТКА: Ви маєте port installназвати ім'я, оскільки воно не є рідним у Mac

Крім того, відремонтуйте дозволи на диски, якщо в деяких каталогах є неправильні дозволи. Якщо щось має бути root, і ви не хочете кожен раз вводити sudo,. ви можете видати sudo suабо sudo - i* при запуску, який надасть вам кореневу консоль. Вийдіть з цього, ввівши вихід.

* = Якщо ви хочете різниці між su і -i, зверніться до цього . Коротше кажучи, -i - ваш користувач із підвищеними привілеями, а su - оболонка, яка не входить у систему ( root@root~#)


namei немає в Йосеміті - звідки це взялося?
Марк

Ой. Походить від ask ubuntu. Я гадав, що у Мака те саме. MacPorts має тут деякі утиліти Linux: trac.macports.org/browser/trunk/dports/devel/util-linux/… . Я не був за комп’ютером, тому я здогадався
TheBro21
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.