Чи безпечно використовувати SmcFanControl на 2015 MBP


1

У моєму MacBook 2015 року немає більш гарячого, ніж зазвичай, коли я його приніс. Єдине питання не в тому, що спекотна погода в 2015 році склала мені MBP (через відчуття жару на колінах).

Щоб вирішити цю проблему, я хотів би використовувати такий додаток, як SmcFanControl . Це оновлено для сітківки 2015 MBP і чи зможу я повернути своїх шанувальників до автоматичних, коли мені більше не потрібна програма?

Дякую


@Buscar 웃 SD Що робити, якщо я роблю точно такі ж речі, як зазвичай (речі, які я ніколи не вимикає шанувальників)
iProgram

Це повинно бути добре, але я просто уникаю спеціальних програм для партій, що перешкоджають апаратному забезпеченню. З дизайнерської точки зору, вентилятори не призначені для повного вибуху весь час.
Ruskes

@Buscar 웃 SD Вболівальники не будуть повною мірою. Буде достатньо, щоб воно було прохолодним. Не більше. Не хочеться чути галасливих шанувальників!
iProgram

Відповіді:


3

Я думаю, що це безпечно у використанні, оскільки останнє оновлення має функцію скидання:

Нове: Скидання-функція для повернення вентиляторів до заводських налаштувань, видалення налаштувань та вибраних

Я також червоний десь вони фіксували SmcFanControl на нових комп'ютерах.


Це не зовсім підходить до питання / відповіді, але я одного разу використовував цю програму занадто круто мою клавіатуру на старому macbook (2007, якщо я правий) у гарячі дні. Це спрацювало дуже добре.
nelson2tm

1

Якщо у вас MacBook, а не MacBook Pro, вам не доведеться використовувати SmcFanControl, але якщо у вас є Pro, можна використовувати smcFanControl. Я використовую цю утиліту, щоб охолодити MacBook Pro 2010, коли дні гарячі, і все працює чудово. Ви можете вибрати нижній рівень для оборотів охолоджувачів, і якщо системі потрібно більше об / хв, smcFanControl не зупинить кулерів від збільшення об / хв.

Сподіваюся, я був корисним.


Чому вам не доведеться використовувати SmcFanControl у звичайній macbook? У мене вже немає нормальної книги, але він працював на цьому. Це навіть охолоджувало мою клавіатуру в ці спекотні дні.
nelson2tm

2
Я маю на увазі MacBook 2015, який не має вентиляторів, оскільки він має процесор Intel Core-M з 15 Вт (я можу помилятися), а максимальна температура, на яку може потрапити цей процесор, становить близько 45 градусів Цельсія.
Флоріка Флорін

Я думав, ти мав на увазі макбук з 2007 року. Сьогодні дізнався щось нове!
nelson2tm

Щойно з’ясував, що додаток не працює. Мої шанувальники зовсім не змінилися.
iProgram

1

Мені часто потрібно запускати вентилятори на різних ноутбуках Mac для тестування, і я вирішив знайти щось більш сучасне зовсім недавно.

Зараз я використовую меню iStat , яке крім показань температури, які є досить корисними в цьому контексті, показує поточну швидкість вентилятора (ів) і дозволяє вибрати з трьох попередніх налаштувань для їх збільшення. Ви також можете налаштувати їх за допомогою повзунка, якщо ви займаєтесь такою справою.


1

Після зміни параметрів вентилятора в SMC вам потрібно закрити програмне забезпечення і знову відкрити його до того, як зміни набудуть чинності. Не впевнений, чому це робить, але це працює для мене.


0

Щойно з’ясував, SmcFanControl не працює. Я спробував змінити налаштування, і мої шанувальники взагалі не ввійшли.


0

Є кілька інших налаштувань, які можна змінити, щоб зупинити деякі умови гонки, які можуть завдати шкоди Макам. Наприклад, дивіться цю статтю, хоча вона стосується MacBook Air, застосовуються ті самі принципи:

І так, на ваше первісне питання, smcFanControl працює добре і не повинен завдавати шкоди вашому комп’ютеру, і оскільки він дозволяє встановлювати більш низьку швидкість обертання вентилятора, він може мати менший знос обладнання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.