Як відключити автоматичне виявлення медіа (зображень / фільмів / музики) у пошуку?


0

Finder, можливо, не несе прямої відповідальності за це, але, здається, OSX сканує мою файлову систему та індексує всі зображення, музику, фільми та інше, що його можна знайти скрізь. Він представлений у розташуванні "Усі мої файли" у Finder, де у ньому є різні категорії для всіх файлів, які вони знайшли десь у моєму домашньому каталозі.

З різних причин я хочу, щоб така поведінка повністю припинилася. Якщо це неможливо повністю зупинити, я можу жити, просто видаляючи ці незручні попередні перегляди з Finder і дозволяю індексу сидіти невикористаним десь на моєму диску (хоча я впевнений, що він займає дорогоцінний простір).

Версія OSX - 10.10

Ось малюнок розділів, про які я маю на увазі в Finder. Я обвела цікаві місця, щоб звернути вашу увагу на мій конкретний приклад образів. Менше 20 зображень знаходяться у фактичних папках зображень чи в чомусь іншому .. решта - у моїй системі від git repos та того, що містить вміст, до якого я ніколи не бажаю переглядати пошук із Finder. Знімок екрана 1

Відповіді:


1

Ви не можете зупинити його від індексації за типом файлу, але можна за місцем розташування.

Системні налаштування> Прожектор> Конфіденційність

Будь-яке місце, куди ви перетягнете туди, більше не буде індексуватися або відображатися в результатах пошуку.


Ідеально! Я навіть можу залишити всю свою домашню папку до списку виключень. Дякую.
MGodby

Радий, що це допомогло :)
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.