Стрибки секунди в ОС X


2

Нещодавно додано стрибкову секунду 30 червня 2015 23:59:60 UTC.

Як реалізуються секундні стрибки в OS X (конкретно Yosemite)?


3
Яку проблему ви намагаєтеся вирішити? (В основному - що змушує вас вважати, що високоефективна обробка навіть реалізована? Гірше, що кілька стандартів перетворення та вимірювання часу на комп'ютерах фактично забороняють облік високосних секунд. (Ntp, IEEE Std 1003.1-1988 (`` POSIX.1 '')) що значення time_t 536457599 має відповідати "ср. 31 грудня 23:59:59 GMT 1986." Це фактично означає, що POSIX time_t не може включати секунди
пропуску

Відповіді:


4

OS X та iOS використовують програмні демони, подібні до ntp, для опитування та періодичної настройки внутрішніх годин на основі зовнішніх джерел часу.

Прискорна секунда стає зовнішньою корекцією, подібною до того, як кожен апаратний годинник періодично виправляє незначні (або основні) перекоси та неточності.

OS X постачається з модулями perl, щоб точно визначити, приходить або прийшов стрибок, але внутрішньо це не обробляється, як високосні роки, коли система знає заздалегідь і автоматично налаштовує свій внутрішній годинник, не потребуючи виправлення із зовнішнього джерела зберігання часу .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.