Використання процесора занадто високе для Yosemite та зовнішнього монітора


24

Я використовую Yosemite 10.10.4 на своєму MacBook Pro (2012).

Раніше я працював із зовнішнім монітором: монітором Apple Thunderbolt 27 ".

Проблема полягає в тому, що, за даними Activity Monitor, kernel_taskпроцес споживає понад 600% ЦП навіть тоді, коли жодні завдання не виконуються! Комп'ютер стає абсолютно непридатним.

Вирішення проблеми полягає в відключенні зовнішнього монітора, але мені справді потрібен цей вторинний екран.

Чому Apple не вирішила цю проблему в останньому оновлення Yosemite?

Чи є виправлення на це?


У мене є аналогічна проблема з моїм macbook pro 13 "Процеси UserEventAgent, запуск і mds_stores раптом займають 52% усіх процесорів миттєво, коли я підключаю свій другий дисплей. Це не температура. Нічого не стає набагато гарячішим за 0,5 секунди. Буквально , увімкніть "верхній" екран та підключіть до нього громовідвід / зовнішній відеоадаптер, і як тільки екрани повернуться з оновлення, і вікна знову будуть видні, ви побачите, що ці три процеси підскочили до верху та простою час пішов з 97% до 47%. Я чув, що у 15-дюймових моделей була проблема з температурою

Відповіді:


14

Це особливість дизайну, документально підтверджена Apple. Подивіться, чи зможе охолодження Mac та процесора знову прискорити роботу та виконати потрібну роботу. Дивіться цю публікацію про ідеї охолодження в режимі розкладачки.

Тепер ви можете придбати підставки, призначені для охолодження вашого Mac.

Якщо це не працює, спробуйте одноразово скинути контролер управління системою, щоб переконатися, що це не помилка вимірювання.

Якщо вам потрібне лише періодичне охолодження або переконуйте себе, ідіть вперед і відкрийте розкладачку і переконайтесь, що є хороша вентиляція, і ви не блокуєте вхід або вихід повітря через петлі дисплея. Програмне забезпечення теплового управління досить швидко реагує на зміни внутрішньої температури. навіть міг би використовувати магніти, щоб змусити дисплей спати, поки він фактично відкритий, і дозволити відкрити всю поверхню клавіатури та охолоджувати Mac, який вважає, що він усе ще працює в закритому режимі розкладачки

Монітор активності може показувати, що процес з назвою kernel_task використовує великий відсоток вашого процесора, і за цей час ви можете помітити велику активність вентилятора. Цей процес допомагає керувати температурою, роблячи процесор менш доступним для процесів, які інтенсивно використовують процесор. Іншими словами, kernel_task відповідає на умови, через які ваш процесор стає занадто гарячим. Коли температура знижується, kernel_task автоматично знижує свою активність.

Отже, також киньте інші завдання та додатки, які вам не потрібні, якщо ви не можете зробити фізичне розташування Mac більш крутим або сприятливим для випромінювання тепла, якщо конвекція не працює для вас. Графічний процесор буде викликати багато тепла, якщо він штовхає багато пікселів. Зниження роздільної здатності може допомогти в кращому випадку, але ви хочете загалом атакувати охолодження як перший крок.

Ви також можете отримати кілька сучасних інструментів, щоб заглянути в швидкість процесора, щоб підтвердити, що він реагує на тепло:


37 градусів Цельсія (в Парижі) не допомагають ... Я згоден. Але чому я не мав цієї проблеми під час використання Mountain Lion?
Mik378

1
@ Mik378 Так - і захоплення скла тонким шаром повітря є надзвичайно ефективним ізолятором. Лише ледь увімкнувши відкриття екрану з перекриттям, щоб внутрішній дисплей все ще був вимкнений (датчик близькості ввімкнення виявляє магніт на дисплеї), а ще краще - використання магніту зовні та відкриття Mac цілком добре для дуже теплого середовища. Також WOW 37 ° в Парижі !!
bmike

Але мені ще потрібен монітор macbook. Так, дуже дуже спекотний тиждень;)
Mik378

1
@ Mik378 Можливо, вам доведеться вибрати, якщо температура не може бути знижена. Я використовував Duet Display для того, щоб мій Mac працював крутіше і все ще мав два екрани. Для цього вам знадобиться iPad і кілька $$. Можливо, тепер, коли ви знаєте, що це охолодження, ви можете отримати, зменшивши навантаження GPU нагрівання (зменшення роздільної здатності), щоб отримати більше ємності процесора. Крім того, якщо ви даєте їй спати протягом 20 хвилин і все ще бачите негайне високе kernel_task, у нього може виникнути проблема з обладнанням (поганий датчик температури та інше ...)
bmike

Нічого собі приємного :) Я не знав про цю програму Duet Display. Я маю iPad, тому спробую його випробувати. Дякую :)
Mik378


4

У мене MacBook Pro Retina, 15-дюймовий, пізно 2013 2.3 ГГц Intel Core i7 16 ГБ 1600 МГц DDR3 NVIDIA GeForce GT 750M 2048 Мб Intel Iris Pro 1536 МБ

З зовнішнім монітором Scepter X325BV, підключеним через HDMI. Я також бачив відсотки процесора близько 500%.

Я зробив три речі, які, здається, виправили це:

  1. Я змінив монітор сітківки ноутбука на основний.

  2. У налаштуваннях системи> Енергозбереження я зняв прапорець "Автоматичне перемикання графіки".

  3. У розділі Налаштування системи> Керування місією я зняв прапорець "Дисплеї мають окремі простори".

Змінюються префікси енергозбереження Префікс управління місією контролює


Дякую, що опублікували це рішення, Марк! Зміна управління місією зафіксувала мене в кінці 2015 року MBP11,5 з дискретною графікою та подвійними дисплеями Thunderbolt - не довелося робити автоматичну комутацію графіки. Я вперше помітив цю проблему досить недавно в Сьєррі і зробив чітке оновлення до Високої Сьєрри, думаючи, що у мене є якесь надійне програмне забезпечення, яке спричиняло б це вирішити проблему. Але лише знявши прапорець "Дисплеї мають окремі пробіли", проблема усунулася. Я починав думати, що у мене проблеми з обладнанням.
NateTheGreat

3

У мене є аналогічна проблема з 2011 13 "MBP8,1 (2,7 ГГц i7 процесором і HD3000 графікою), і для мене цілком певно, що це спровоковано відеоінтенсивними операціями. Цікаво, що апаратний монітор показав температуру в діапазоні 70С , досить далека від температури 90 + C, яку я вже бачив під час виконання великих завдань компіляції.

Я зняв нижню пластину і видалив з вентилятора та його вентиляційних отворів набагато більш дрібний пил, ніж я очікував, і видування над логічною платою відійшло ще більше. На 13-дюймовій моделі вентилятор можна зняти лише 3 гвинтами після зняття нижньої пластини, тому його досить просто очистити (обережно з роз'ємом!). З тих пір я не користувався системою, але перші враження полягали в тому, що вентилятор знову виявився набагато ефективнішим, і цього питання не було.

Наступні кроки будуть виконуватись без нижньої панелі та зменшувати роздільну здатність мого зовнішнього екрана з 1920 * 1080 до 1680 * 1080 (відповідно до моєї попередньої панелі, з якою у мене ніколи не виникало проблем, і роздільна здатність, яка на графічному процесорі явно простіша для відтворення відео) .

Я ніколи не розумів, чому хтось захоче підключити зовнішній екран і НЕ використовувати одночасно "внутрішній" (економія акумулятора? Я просто вимикаю підсвітку в такому випадку ...)


2

У мене є більш просте виправлення і таке, яке я читаю на іншій темі. Я сумнівався, що це спрацює, але так! Я придбав охолоджуючу USB-панель для моєї 15-дюймової сітківки Retina у середині 2012 року. Я використовую обидва моїх порту Thunderbolt для живлення двох моніторів Dell 24 "через їхні підключення до дисплея.

Перш ніж мені довелося відключити вторинний монітор або використати нижній роздільний роз'єм HDMI від мого ноутбука, щоб зупинити проблему з відключеним процесором kernal_task. Кілька утиліт, які я використовував для вимірювання успіху цього виправлення, - це вбудований "Монітор активності" та додаток "Температура" з програмного забезпечення Tunabelly, доступного в магазині додатків Mac.

Для обладнання я придбав охолоджувальну накладку Cooler Master / X-Slim 160 мм-вентилятор на Amazon: https://www.amazon.com/gp/product/B005C31HC0/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

З усіма програмними виправленнями, які я читав, я не міг повірити, що це вирішить мою проблему, але я буду проклятий, так і було!


1

Мав MacBook Pro (Retina, 15-дюймовий, кінець 2013 року) і використовував 300-600 +% процесорного використання від kernel_task. Прочитавши в Інтернеті деякі міркування про те, що воно є захистом для запобігання перегріву, я почав цікавитись, чому моя машина не може впоратися з виведенням на три монітори. Виконуючи тут інструкції , я подивився і не побачив, щоб жодна з програм, які я працював, не використовувала карту високого класу. Після вступу System Preferences > Energy Saverта вимкнення Automatic graphics switching(змушення картки високого класу завжди використовуватись) проблема, здається, вирішена.


1

Якби ж питання було, коли підключення моніторів kernal_task перейшло б на дах, а комп'ютер не відповів.

При відключенні моніторів все повернулося до норми.

Я помітив, що база ноутбука була дуже теплою, і тому його підняли на дюйм (за допомогою невеликої коробки), що вирішило проблему.

Я можу лише здогадуватися, що площа відкритої поверхні була достатньою для того, щоб машина залишалася в межах допустимого діапазону.


1

Я виявив ту саму проблему у High Sierra, підключеному до 4K Samsung Curve TV за допомогою hdmi, і жодне із перерахованих рішень не працювало для мене, і я не хотів видаляти системні файли.

Через деякий час я знайшов просте альтернативне рішення, яким поділюсь нижче: (Скріншот французькою мовою) Налаштування зовнішнього монітора

  1. Відкрийте налаштування монітора та виберіть вікно налаштувань зовнішнього вікна
  2. За замовчуванням OS X спробує визначити роздільну здатність для вас. Перемініть це, перейшовши на ручне управління
  3. Змініть на іншу роздільну здатність будь-яку
  4. Поверніться до потрібної роздільної здатності, але вручну

Будь ласка, коментуйте, якщо це працювало для вас. Спасибі


1

Для мене, незважаючи на те, що я намагався багато, багато різних підходів, і це займало цілий півтора дня мого часу, рішення врешті-решт було простим: я взяв балончик стисненого повітря і видув вентиляційні отвори, які ховаються всередині петлі для екрану .

Це негайно зупинило шанувальників не шумно (що я не помічав, що за три роки, якими я володів машиною, накопичився і вгору), і дозволив знизити температуру.

Я вже напівсердечно намагався видути пил, але, мабуть, не зміг його очистити.

Примітка: Використання стисненого повітря небезпечно для Вашої машини. Тримайте банку вертикально, щоб не вийшла рідина. Рідина досить холодна, щоб пошкодити делікатні компоненти. Розпилюйте короткими вибухами з тієї ж причини. Також короткі вибухи повинні допомогти певним чином не розкручувати вентилятори, що вважається потенційно згубним (нібито я не зовсім переконаний у цій небезпеці, але, можливо, помиляюся!).

Більш безпечним і повним варіантом було б перевезти машину в бар Apple Genius або інше місце ремонту ноутбука (якщо воно не має гарантії) і відкрити його та очистити.

Мене здивувало, як відключення монітора негайно призведе до того, що kernel_taskпроцес повернеться до норми. Тож факт, що це було суто пов'язане з температурою, було нелегко помітити, оскільки я очікував би більше відставання, kernel_taskщоб заспокоїтися, коли температура знижувалася.

Я вважаю, що, принаймні в моєму випадку, це справжнє виправлення проблеми.

Зауважте, що, як згадується в деяких інших відповідях, поведінка kernel_taskумисне: https://support.apple.com/en-us/HT207359 .

Одна з функцій kernel_task- допомогти керувати температурою процесора, роблячи процесор менш доступним для процесів, які інтенсивно використовують його.


1

Висока температура в частині шасі від зарядки разом із підключеними периферійними пристроями може спричинити цю проблему, принаймні, на MBP 2017 року. Просто переміщення зарядного кабелю зліва в правий порт може бути достатнім для охолодження точки доступу та вирішення проблеми. На машині із зарядкою MagSafe намагайтеся від'єднати периферійні пристрої від лівих портів до тих пір, поки акумулятор не зарядиться.

Див. Https://apple.stackexchange.com/a/363933/27135 для підтвердження.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.