Календар OS X надзвичайно повільний [дублікат]


7

Моя програма календаря стала надто повільною (можливо, після оновлення до OS X 10.10.4). Кожна дія, як і натиснувши на календарі пункту або прокручуванні до наступного тижня, призведе до приблизно 60 секунд OS X beachballing . Додаток синхронізується з 8 різними серверами календаря (webdav, google, exchange та iical). Зазвичай це працює дуже добре.

У мене виникла ця проблема кілька років тому, але забула, як її виправити. Будь-які ідеї?


які календарі пов’язані з ним?
Ruskes

@Buscar 웃 SD: Я оновив питання
n1000

Це трапляється і зі мною після останнього оновлення El Capitan, хоча це робиться ще з часу Йоса. Якщо я спробую зробити нову подію, для відкриття діалогового вікна знадобиться більше 2 хвилин, тоді для запису кожного натискання клавіші під час введення теми потрібно близько 45 секунд. 45 секунд ... за лист.
Cyprus106

У мене виникли найрізноманітніші проблеми з моїм SMC, дозволами на диск, переконфігурації та з роздувом після останніх оновлень ... це може бути маса матеріалів. Я не впевнений, у чому полягає ваша проблема з того, що ви сказали ... це допоможе скласти уявлення про те, яке обладнання у вас є (HHD / SSD для пам'яті? Обсяг оперативної пам’яті? І т.д.)
sas08

та ж проблема. Розпочався після модернізації mojeve
Стефан Папп

Відповіді:


1

Перший крок - створити новий обліковий запис користувача.

  • Чи містить у собі додаток календаря проблему без даних календаря?

Тоді ви можете ізолювати речі з мережі. Витягніть будь-які дротові мережі та вимкніть WiFi та перезапустіть. Календар для повторного тестування в тестовому обліковому записі (який, мабуть, завжди швидкий та чуйний) та вашому акаунті (який зараз повільний)

Після цього ви можете ввімкнути мережу, вийти зі свого облікового запису та додати по черзі вихідні дані свого календаря (якщо ви підтримуєте кілька календарів в ОС X), щоб дізнатися, чи ваші дані сповільнюють додаток.

Якщо припустити, що у тестовому обліковому записі у вас є швидкий календар із реальними даними календаря - ви можете зробити висновок, що ваші кеші даних були причиною повільності. Коли це відбувається, я зазвичай переношу все на новий обліковий запис, оскільки корупція в одній програмі майже завжди поділяється на інший.

Щоб переконатися, що диск не викликає подальших проблем:

  • видалити дані календаря з тестового облікового запису
  • зробити повну резервну копію (якщо вам подобається), а також резервну копію Time Machine
  • перезавантажте Mac для відновлення HD для відновлення гучності за допомогою Disk Utility (або зробіть безпечну завантажувальну систему, яка виконує перевірку тієї ж файлової системи)
  • використовуйте тестовий рахунок для видалення старого облікового запису - зберігання файлів на диску (не стирайте та не створюйте зображення домашньої папки, коли запитуєте)
  • зробіть звичайний обліковий запис користувача, а потім скористайтеся цим, щоб повернути дані зі старої домашньої папки

1
Все це для прискорення календаря? Здається, трохи, чи не так? Я маю на увазі, що можу регулярно перевстановлюватися, але я вважаю за краще не робити цього.
Альпер

Я погоджуюся @Alper, але якщо ваша машина зависає 60 секунд за один раз, це досить серйозне заперечення часу на роботу. Немає жодного хорошого способу розпорядження цього, крім того, щоб бути методичним чи платити комусь іншому, щоб бути методичним щодо цього.
bmike

У мене є лише кілька облікових записів Google, які він синхронізує з таким чином, для мене принаймні частина рішення полягає у використанні різних клієнтів для одних і тих же даних.
Альпер

0

Я вирішив мій повільний календар, відключивши Birthday calendars, Holiday Calendarі Siri Found in Apps Calendarв календарі переваг.

Я помітив негайне покращення швидкості. Я перезапустив Календар, і швидкість покращилася ще більше.

Я підозрюю, що повільність з'явилася в календарі дня народження. У мене 5787 контактів, і це спричиняє повільність в іншому місці. Я помітив, що використання оперативної пам’яті програми Calendar збільшилося від приблизно 300MB до приблизно 100MB після відключення спеціальних календарів.

налаштування календаря

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.