Тимчасово встановлений пароль не-iCloud; тепер і тимчасові, і iCloud паролі, необхідні при запуску


2

Мій Yosemite MacBook Pro зазвичай встановлений для використання мого пароля iCloud. Взявши його для обслуговування в магазині Apple, вони запропонували мені створити тимчасовий пароль, який я зробив, перейшовши до пункту Користувачі та групи -> мій користувач, натиснувши Змінити пароль та натиснувши "Використовувати роздільний пароль".

При перезапуску я помітив, що мені двічі було запропоновано ввести паролі. Перший раз тимчасовий пароль не працював, і мені довелося використовувати свій пароль iCloud. Друга підказка (після панелі прогресу) вимагала мого нового тимчасового пароля.

Технік зробив свої речі, і тоді я повернувся до свого користувача, Змінити пароль і повернувся до використання свого пароля iCloud. При перезапуску знову було запропоновано двічі. Перший раз вимагав мій тимчасовий пароль, вдруге мій пароль iCloud. Гаразд - це відповідає шаблону: змініть пароль, і ваш старий pw все ще діятиме для цієї першої з двох автентифікацій.

Однак при наступних перезапусках він продовжує вимагати автентифікації двічі, і тимчасовий пароль тепер, здається, "застряг", як той, який потрібен для першої автентифікації - і, наскільки я розумію, це, можливо, Filevault.

Іншими словами:

  • перезапустити
  • вибрати мого користувача
  • аутентифікуватись за допомогою тимчасового пароля non-iCloud
  • відбувається деяке навантаження
  • виберіть мого користувача ще раз
  • ідентифікуйте за допомогою пароля iCloud

Чи є спосіб повернути першу "аутентифікацію" до використання мого пароля iCloud?

Я припускаю, що я можу знову "використовувати роздільний пароль" і використати фактичний пароль iCloud, а потім повернутися до використання iCloud для входу. Принаймні тоді обидва pw (можливо) будуть однаковими. Але якщо є "більш" спосіб зробити це, я б краще це зробив.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.