Macbook Pro Retina - "Акумулятор не заряджається"


8

Моя Retina MacBook Pro зараз працює на 4% від заряду акумулятора, але коли я підключаю її, піктограма акумулятора вгорі показує значок вилки замість піктограми блискавки, щоб сказати, що вона заряджається і залишається на тих же 4%. Як я можу це виправити, щоб мій ноутбук повністю заряджався?

Знімок екрана:

MacBook Pro: 4% живлення - акумулятор не заряджається (джерело живлення: адаптер живлення)


1
Ви пробували різні торгові точки? Ще один зарядний пристрій? Option / Alt + Клацнув значок батареї для отримання додаткової інформації?
Хайме Санта-Крус

@JaimeSantaCruz Я пробував різні торгові точки безрезультатно, стан батареї нормальний, і у мене є лише одне
зарядне обладнання,

Якщо це не розетка (я думав про низьку напругу, тож краще, якщо ви спробуєте іншу будівлю взагалі), це може бути зарядний пристрій або акумулятор. Якщо батарея каже, що стан нормальний, я думаю, що її зарядний пристрій. Можливо, заходьте до Apple Store і люб’язно попросіть спробувати зарядний пристрій одного з демонструваних Macs?
Хайме Санта-Крус

3
Це показує, що ви підключені до адаптера живлення, значить, що працює. Не заряджаючи акумулятор може бути наслідком проблеми з SMC. Зробіть скидання SMC для вашої моделі.
Ruskes

1
Дякую за допомогу, хлопці! Я скинув свій SMC і тільки що повернувся до свого ноутбука, залишивши його на досить довгий час. Він все ще показує значок вилки, проте його заряджений до 53% (так), тому я думаю, що якість мого зарядного пристрою погіршується, і мені потрібно придбати новий. Ще раз дякую :)
користувач135049

Відповіді:


1

Це трапляється і зі мною. Я очищую роз’єми, особливо область навколо штифтів на корпусі комп'ютера. Це дуже мала площа; востаннє я використовував важку паперову картку і прибирав пил чи сміття, які там могли бути. Проблема вирішена! Це траплялося з моїм комп’ютером кілька разів, і рішення завжди отримує чи штепсельні розетки живлення чисті, або металеві ділянки, що негайно суміжні, очищені. Це може бути обґрунтуванням.


0

Те саме сталося зі мною після відключення мого MacBook Pro Retina (кінець 2013 року), а потім виснаження акумулятора на Netflix марафоні.

Я залишив свій MacBook вимкненим на кілька днів, а потім він почав заряджатися знову.


0

У повідомленні вказується, що зарядний пристрій не дає стільки енергії, скільки потрібно, щоб ваш комп’ютер не втрачав заряд при нормальній роботі. Якщо ви користуєтесь комп'ютером злегка, або призупинили його чи вимкнули, ви отримаєте повільну зарядку.

Причиною низької зарядки можуть бути або брудна розетка Magsafe / USB-C, несправне джерело живлення, неправильно налаштований контролер управління системою (SMC) - як зазначено в іншому місці, - або запобіжник, який самостійно скидає живлення.

В останньому випадку вийміть джерело живлення з розетки та почекайте пару хвилин, щоб це вирішити.

Якщо проблема полягає в SMC, ви можете дотримуватися методу, вказаного Apple у своєму документі підтримки про те, як "Скинути контролер управління системою (SMC) на вашому Mac" .

І якщо проблема полягає в брудній розетці, ви можете спробувати використати балончик стисненого повітря чи щось подібне, щоб вивести бруд.


0

У мене на початку 2013 року (13 дюймовий) MacBook Pro із сітківкою дисплея виникли проблеми із зарядкою. Я замінив декілька адаптерів зарядки і замінив порт зарядки на комп’ютері. Всі заміни та ремонт були більш-менш тимчасовими. Я вважаю, що проблема полягає в тому, що для заряджання комп'ютера потрібен високий струм, особливо коли акумулятор працює на низькому рівні заряду. Струм, здається, проходить лише через два штирі з п’яти штифтів на магнітному з'єднанні. Як тільки штирі нагріваються, вони тьмяніють, а потім не в змозі добре провести струм, внаслідок чого вони ще більше нагріваються. Проблема врешті-решт запобіжить проходженню струму через з'єднання та зупинить комп’ютер від зарядки. Щойно я замінив адаптер живлення і перед його використанням, Я енергійно натирав гумкою білого олівця над шпильками (які насправді ямочки) на розетці комп'ютера. Я продовжую оглядати шпильки як на адаптері, так і на комп’ютері та прибирати їх за необхідності гумкою білого олівця.
Я думаю, що з'єднання є недоліком у дизайні, особливо з дисплеями сітківки, яким потрібно більше зарядного струму, ніж у стандартних дисплеїв. Apple змінила свої підключення до зарядних пристроїв на новіших MacBook плюсах, але вони не визнають, що існує проблема з підключенням Mag Safe.


Привіт і ласкаво просимо! Ви розмістили своє запитання як відповідь ... Якщо у вас є питання, будь ласка, опублікуйте це як питання ... погляньте на екскурсію по сайту, щоб зрозуміти, як найкраще працює сайт apple.stackexchange.com/tour
AllInOne
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.