Як зберегти акумулятор MacbookPro від деградації? [дублікат]


2

На це питання вже є відповідь тут:

Платформа: OS X: Yosemite 10.10.4; MacbookPro 15 "Сітківка (середина 2015 року). Факт: Старіння для акумулятора в будь-якому випадку - використання чи ні. Але під час використання - різниця в тому, як користуватися. Мої запитання - щоб мінімізувати деградацію акумулятора:

  1. Як часто я повинен повністю розряджати акумулятор?
  2. Чи швидкість деградації - це повний цикл, чи не має значення, на якому найвищому та найнижчому рівні я заряджаю чи розряджаю ноутбук?
  3. Більшість (99%) часу я підключений до живлення - це завжди призводить до 100% рівня заряду. Але багато сайтів говорять, наприклад, за наступним посиланням: http://www.runpcrun.com/laptop-battery-use-sto-storage-guidelines кажуть, що краще тримати акумулятор на 40% зарядженим, ніж 100%. Як цього досягти (наскільки я знаю, немає можливості вручну обмежувати рівень зарядки акумулятора)?
  4. Чи є у вас емпіричні докази, які підтверджують чи не підтверджують ці очікування?
  5. Я прошу це, оскільки замінити акумулятор у Macbook Pro важко зробити - багато типів гвинтів, багато модулів роблять демонтаж, використовуючи клей, щоб схопити компоненти, не переміщуючись всередину. І тому я вважаю за краще робити це найрідкісніше, на що можу. Скільки часу (скільки років) зазвичай займає ваш досвід, щоб дістатись до деградації маслянистих потужностей на 40% порівняно з Першим днем ​​використання Macbook Pro?
  6. Через 2 хвилини використання ноутбука - внутрішня температура (процесор, оперативна пам'ять, акумулятор) досягає 85-90 градусів (за Цельсієм) і залишається так, поки я не вимикаю (сплю) ноутбук - протягом 12 робочих годин щодня. Чи можу я щось зробити в теплі (і взагалі, і особливо щодо батареї)?

Що ще я повинен зробити чи знати, щоб потім не розчаруватися?


1
Зберігайте його як можна крутіше. Не зливайте / не розряджайте (це потрібно не для акумулятора, а для точності відображення). Прочитайте цей batteryuniversity.com
Ruskes

Відповіді:


4

Термін служби акумулятора базується на циклах, а не в тому, наскільки ви їх використовуєте. Акумулятор не має уявлення, ви передаваєте музику з улюбленого сервісу або числються цифри, щоб обчислити пі до п’ятої цифри або просто переглядати Stackexchange.

Чим більше малюнок ви надінете на нього, тим більше буде розрядка, що вимагатиме від вас підключити її назад, щоб зарядити її. В основному, чим більше ви використовуєте, тим більше циклів зарядки буде проходити. Відео використовує більше процесора, тим більше малювання, тим більше підзарядки. Сплячий, практично не витягує живлення, тому менше заряджається.

Ви можете отримати добру інформацію про час роботи акумулятора безпосередньо від Apple: www.apple.com/batteries/

Отже, як ви продовжите термін служби акумулятора? Зменшіть кількість циклів, які потрібно буде пройти. Оптимізація / оновлення програмного забезпечення, відключення служб можуть допомогти. Звернути увагу на температуру навколишнього середовища та не працювати в екстремальних умовах, безумовно, допомагає; але я сумніваюся, що ви перебуваєте в Арктиці або в середині Сахари, тому це не стосується стільки, як ви могли б подумати. Однак якщо це так, то час роботи акумулятора - не найбільша проблема.

Зрештою, це зводиться до того, що вам доведеться замінити акумулятор. Коли питання, а прогнозування для цього немає. Якщо у вас є робота, зробіть її. Якщо ви хочете подивитися відео, подивіться його. Якщо турбуватися про акумулятор - це те, що вам потрібно зробити, тому що ви не можете (або дуже важко) дозволити собі його замінити, коли він більше не може заряджати, це не пристрій для вас.

Оскільки Apple, Dell, Lenovo всі гарантують свої акумулятори протягом повного року і пропонують розширену гарантію акумулятора на відносно невеликий обсяг, ви, напевно, можете очікувати принаймні 2 роки з хорошими робочими характеристиками. Вони вже запустили номери і не гарантували те, що вони знали, що є хороший шанс, що їм доведеться покрити. Пам'ятайте, вони ставлять, що вам не доведеться користуватися гарантійним сервісом.

Моя порада, якщо це насправді викликає занепокоєння, - з’ясувати, скільки коштує заміна акумулятора та бюджет на нього.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.