Як я можу відключити "відсутність резервної копії за x днів" від TimeMachine?


16

(Оновлений вибір відповідей для Високої Сьєрри. Перегляньте стару відповідь, якщо ви все ще в Йосеміті)

У мене працює ОС X Yosemite, і я хочу відключити сповіщення від Time Machine. Я рідко роблю резервну копію жорсткого диска, оскільки всі мої основні файли знаходяться у хмарі. Мені не потрібно запускати timemachine так часто, як це підказує / попереджає / дратує мене.

Як відключити сповіщення? Машина часу не належить до налаштувань сповіщень, і я не хочу припиняти її використання повністю.


Пам’ятайте, одного резервного копіювання недостатньо, і машина в хмарі, мабуть, мінімальна
user151019

Відповіді:


6

Як уже згадувалося раніше, процес відключення цих сповіщень трохи змінився, як і у Високої Сьєрри.

Я на 10.13.2, і ось процес, який я дотримувався:

  • Якщо я зняв прапорець Автоматично створити резервну копію в розділі « Системні налаштування»> «Машина часу» , я все ще отримував повідомлення.
  • Я також пішов уперед і видалив свій старий резервний пристрій із Select Backup Disk ... і тоді попередження перестали надходити (пальці схрещені).

Це дуже погано, що ви не можете просто залишити налаштований диск і вимкнути сповіщення. Мене просто так не хвилює резервне копіювання, оскільки більшість моїх речей знаходиться в хмарі.
pixelfairy

АГА. Зараз здається більш очевидним, що я продовжував отримувати це повідомлення, оскільки у мене був старий резервний диск, який я більше не використовував. Однак потрібно уточнити, що це причина сповіщень.
T3db0t

16

Якщо у вас немає підключеного зовнішнього жорсткого диска, перейдіть до системних налаштувань >> Time Machine та переключіть його на OFF . Ви все одно зможете виконувати резервні копії, це просто не відбудеться автоматично.

У новіших версіях ОС вам потрібно зняти прапорець Автоматичне резервне копіювання та клацнути правою кнопкою миші на диску резервного копіювання праворуч та вибрати пункт Зупинити використання резервних копій "Time Machine" .

Це метод, який я використовую, і я не бачу сповіщень.


Спасибі! Настільки просто ... Я думаю, я не усвідомлював, що можу відключити це. Я подумав, що це теж робить якусь локальну каталогізацію.
піксельфаїра

Насправді, схоже, вона зберігає історію локально. Я можу повернутися до вчорашнього, минулого тижня та багатьох інших пунктів минулого, які не були резервними.
Естебан

9
Цей варіант відсутній у Високій Сьєррі.
Джеймс Вандерхіде

9
Цей параметр все ще доступний (знімаючи прапорець), зніміть прапорець "Автоматичне резервне копіювання", а потім клацніть правою / ctrl клацанням на резервному диску праворуч та виберіть "Зупинити використання" Резервного копіювання машини "(потім підтвердження). Ось невеликий покроковий посібник, який я зробив: giphy.com/gifs/3ohs7GEcBTTYdOA8sU
kevincoleman

1
OMG рятувальник життя, це дуже допомагає. Це клацання правою кнопкою миші настільки підступне. Як це могло знати лол
Едді
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.