Як встановити старішу версію програми на iPhone?


18

Я хочу встановити додаток Trello на свій iPhone. У телефоні у мене iOS 7. Коли я намагаюся встановити додаток, він говорить мені, що йому потрібна принаймні версія 8 iOS.

Я не хочу оновити свою версію iOS, особливо з єдиною метою встановлення додатка. Однак я хочу його використовувати, це дуже важливо.

Я деякий час шукав, як це зробити, але я міг знайти рішення, які спрацювали б, якщо ви встановили додаток раніше, і він з’явиться на сторінці «Покупки» в iTunes чи щось подібне. І це не стосується цієї справи.


Як я можу встановити старішу версію програми (таку, для якої потрібен лише "iOS 7"), не потребуючи оновлення операційної системи на своєму iPhone?


Можливо, не обійтися без в'язниці, якщо у вас немає повної резервної копії iPhone зі старшою копією програми або старим додатком в iTunes.
andrewmh20

Відповіді:


9

Здається, що стаття про підтримку Apple пояснює, що потрібно зробити, щоб отримати додаток у потрібній версії.

 • Перейдіть у App Store на своєму iPhone .
 • Натисніть Оновлення, а потім натисніть Придбане.
 • Коли ви туди потрапите, він має показати ваш обліковий запис Apple, і він напише мої покупки.
 • Натисніть це, і воно покаже всі ваші програми
 • Знайдіть Trello і спробуйте завантажити його. Якщо версія додатка, сумісна з вашою версією iOS, доступна в App Store, вона дозволить вам завантажити її на телефон.
 • Якщо версія недоступна, перейдіть до iTunes App Store, знайдіть додаток та натисніть Рейтинги та відгуки.
 • Там є кнопка, на якій написано Підтримка додатків. Клацніть по цьому, а потім поставте запит до розробника. Вони можуть вам дозволити безпосередньо завантажувати потрібну з них версію програми.

Якщо все це не вдасться, можливо, інші параметри, наприклад Todoist, мають більш стару версію програми, до якої ви можете отримати доступ.

На жаль, це не допоможе вам у цьому додатку, оскільки це не здається, що ви завантажили цей додаток до цього питання, але це допоможе вам у випадку, якщо ви випадково оновите додаток, який потім більше не працюватиме з вашим версія iOS.

 1. Перейдіть до iTunes та видаліть нову версію програми зі своєї бібліотеки, а також з диска.
 2. Перейдіть у папку Музика> iTunes> iTunes Media> Папка мобільних додатків на диску.
 3. У цій папці будуть усі поточні програми плюс папка, що називається Попередні програми для мобільних пристроїв.
 4. Попередні програми для мобільних пристроїв зберігають усі старі версії ваших додатків щоразу, коли ви робите оновлення через iTunes.
 5. Знайдіть версію програми, яка працює з вашою версією iOS, і перетягніть її на iTunes. iTunes перезавантажить цю версію програми у вашу бібліотеку та перемістить файл назад у каталог мобільних додатків.
 6. Видаліть додаток зі свого телефону, після чого просто синхронізуйте телефон, і старий додаток має бути завантажено. Можливо, вам потрібно буде натиснути на телефон і програми в iTunes і додати iTunes до нього.

Пощастило отримати додаток.


2
Чомусь в останній версії iTunes, здається, немає можливості синхронізувати програми з пристрою на комп'ютер, тому вони не відображаються в мобільних додатках. Чи знаєте ви, як увімкнути синхронізацію додатків?
Матвій

1
@Matt Це можна зробити лише у версіях iTunes <= 12.6.3. У цій довідковій статті
12.6.3

2

Завантажте «новий» додаток на свій комп’ютер, щоб у вас було «право власності». Тепер на своєму телефоні зайдіть у магазин додатків і спробуйте завантажити з хмари. Вам скажуть, що ця версія не сумісна, і вам запропонують старішу версію. Прийміть пропозицію, і у вас буде робоча версія на телефоні. Не забудьте зробити резервну копію, коли ви закінчите.


2

Я щойно робив це за допомогою програми Phillips Hue (сумісний 8.0+) та за допомогою iOS 7.0.4. В основному ви завантажуєте додаток із App Store на комп’ютері. Потім знайдіть додаток на своєму телефоні і замість Get + воно повинно відображати завантаження у Хмарі. Якщо в додатку є старіша сумісна версія, ви можете мати змогу встановити її. Це працювало для мене!


Чи можете ви бути більш докладнішими для "завантаження програми"? У AppStore у мене є лише кнопка "+ Get", і коли я натискаю її, я отримую повідомлення про те, що мені потрібно оновити до 8.0.
dma_k

"App Store на вашому комп'ютері" ... можливо, він означає "iTunes на вашому комп'ютері".
GEdgar

0

Відповідь дається непросто, адже якщо ви будете дотримуватися наведеної вище інструкції Apple, файл ipa також буде в списку придбаних Appstore ... У Mac iTunes 12.3.1 в моєму ElCapitan усі (старі та нові) знаходяться в та ж папка "Мобільні додатки", але в кожному додатку найновіша версія, яка була встановлена ​​колись.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.