Wifi зберігає скидання Macbook Pro 13in Retina на початку 2015 року


46

Я спробував усе, що можу придумати. Скидання маршрутизатора, зміна номера каналу та діапазону.

Підключення до Інтернету нормально, а потім просто зависає хвилину чи 2, потім повертається до нормального.

Піктограма wifi залишається підключеною, і в мене встановлено останнє оновлення 10.10.4. Спочатку я подумав, що це помилка DNS з Yosemite, і грав з такими налаштуваннями, як зміна постачальника DNS, зміна лише IPV6 на IPV4 тощо.

Загнав мене горіхом. Хтось мав подібну проблему? Я перевірив оточення за допомогою сканерів Wi-Fi і вибрав найкращий доступний канал.

 1. Я помітив одне, що здається набагато надійнішим на 5 ГГц на відміну від 2,4 ГГц
 2. Схоже, це впливає на мій Macbook Pro Retina 13in на початку 2015 року набагато більше, ніж на інших пристроях у мережі.
 3. Я використовую Virginmedia Superhub 1.

1
Подивіться, чи можете ви переконати Діву надати вам v2-центр; вони трохи краще, ніж v1s. BTW, afaik, Virgin ще не мають можливості IPv6.
Tetsujin

Для уточнення ви втрачаєте Wi-Fi, але модем / роутер все ще підключений? дивлячись на вогні роутера.
Ruskes

У мене якщо не однакова, то дуже схожа проблема. Я використовую часову капсулу 1 Тб, підключену до модему провайдера як точку доступу Wi-Fi.
Thorbjørn Ravn Andersen

1
Ця ж проблема і в 2015 році MacBook Pro El Cap 10.11.3. WiFi залишається на зв’язку, але великі втрати пакетів. Оскільки це відбувається при підключенні до iPhone через персональну точку доступу з робочим підключенням до Інтернету, це не проблема маршрутизатора. Час очікування під час пінг-локального IP-адреси iPhone виявляє, що проблема знаходиться на транспортному шарі 802.11.
мальхал

Це допомогло мені: superuser.com/questions/972037/…
Yohan Liyanage

Відповіді:


26

У мене виникли подібні проблеми з 10.10.3, які не було виправлено під час оновлення до 10.10.4. Багато, багато речей було випробувано ще до того, як я надійно залишився на зв’язку з WiFi, проте видалення мережевих файлів PLIST, здається, було остаточно.

Виправлення:

 • Вимкнути WiFi
 • Відкрити Finder
 • Натисніть, Cmd+Shft+Gщоб перейти до папки/Library/Preferences/SystemConfiguration/
 • Видаліть (або перемістіть) такі файли:
  • com.apple.airport.preferences.plist
  • NetworkInterfaces.plist
  • preferences.plist
 • Перезавантажте комп'ютер
 • Повторно ввімкніть WiFi

Інші речі, які я спробував:

 • Скидання PRAM
 • Скидання SMC
 • Використовується Onyx для очищення кеш-пам'яті, запуску сценаріїв оновлення тощо.
 • Відключений AirDrop за допомогою Terminal для запускуsudo ifconfig awdl0 down
 • Утиліта Kext для скидання дозволів kext з наступним ...
 • Disk Utility для перевірки / виправлення дозволів.
  • У моєму випадку були виявлені помилки, і я повинен був ...
  • Перезавантажте в режимі відновлення (натисніть Cmd + R як звук завантаження, утримуйте, поки не з’явиться логотип Apple ), використовуйте Disk Utility , однак помилок не виявлено
  • Вимкнено FileVault , чекав завершення розшифровки
  • Перезавантажте в режимі відновлення , використовуйте Disk Utility , деякі помилки виправлені тоді, return value 8і мені сказали, що мені потрібно створити резервну копію, форматувати та відновити на диску.
  • Повторно відновив програму Disk Utility і жодних помилок не було виявлено (потім я її заздалегідь запустив)
  • Перезавантажена та дискова утиліта не знайшла помилок.
  • Ще були відключені Wi-Fi ...
 • Видалено файли плістів AirPort (виправити вище) і WiFi стабільний.

Чи знаєте ви, чому саме ці три файли було видалено?
Thorbjørn Ravn Andersen

2
Здається, він працював на мене. Тісно!
dsp_099

1
Працював і для мене, очищаючи ці файли уподобань. Я сподіваюся, що хтось із Apple побачить цю публікацію!
Dan J

1
Працював і для мене частування. Це також дуже прискорило мою роботу в браузері, дякую.
jjnevis

1
UDATE: Насправді проблема почалася знову, тому лише тимчасове виправлення.
jjnevis

10

Відмова від Wi-Fi та втрата підключення до Інтернету - дві абсолютно окремі речі.

Якщо ваш Wi-Fi падає, ви втрачаєте зв’язок із усім, що є у вашій мережі. Якщо ваш Інтернет падає, ви лише втрачаєте зв’язок із зовнішнім світом, ваша внутрішня мережа все одно хороша.

Нижче наведено загальну картину домашньої мережі з Intenet.

Домашня мережа

(Використовуваний тут кабельний модем також може бути маршрутизатором DSL, волоконним з'єднанням або будь-яким іншим високошвидкісним з'єднанням. Це пояснення не обмежується кабельними модемами)

Якщо зв’язок між Кабельним модемом та Інтернетом впав, ви все одно зможете спілкуватися з усіма іншими пристроями в самій мережі. Наприклад, ви все одно зможете надрукувати документ або передати музику на розважальну консоль з бібліотеки iTunes на комп’ютері.

Спочатку давайте визначимось, чи це ваш Wi-Fi чи ваш Інтернет.

Отримайте свою IP-адресу та IP-адресу маршрутизатора. У розділі Налаштування -> Мережа ви побачите свій IP та маршрутизатор. (Я тут використовую Ethernet, але це точно так само для Wi-Fi)

Налаштування мережі

У цьому випадку IP мого маршрутизатора - 192.168.10.1

Тестування з’єднання Wi-Fi.

Якщо ваш Wi-Fi падає, спочатку він з’явиться відключеним (червона або жовта точка), як на моєму зображенні. Ви також можете спробувати пінг-роутер.

У Терміналі введіть таку команду:

ping -c 5 <your router IP>
ping -c 5 192.168.10.1  <-------- Example using my IP

Ви повинні побачити результати, схожі на (верхню половину) малюнка внизу. Якщо вона не вдасться, вона буде виглядати як нижня половина з помилкою "Запити час очікування"

введіть тут опис зображення

Якщо це успішно, то ваша мережа працює. Якщо ні, то виникла проблема або з адаптером Wi-Fi, або з модемом / маршрутизатором

Якщо це працює, спробуйте пінг Google або один із загальнодоступних серверів DNS. Введіть у термінал наступне:

ping -c 5 www.google.com  <----- This should work, but if DNS is failing, try the next line
ping -c 5 4.4.4.4 <------ If you can't hit this, your connection to the internet is failing

Якщо він зараз не працює , то ваш Інтернет не працює, і для цього потрібен дзвінок служби до вашого постачальника.

Ще одне, що можна спробувати, це підключення кабелю Ethernet безпосередньо до маршрутизатора / модему та відключення Wi-Fi. Якщо у вас більше немає крапель у службі, ми будемо знати, що у вас проблема з Wi-Fi. Це все ще може бути або ваш комп'ютер, або маршрутизатор / модем, але ми будемо знати, що працює, а що ні.

Як ми можемо визначити, чи це проблема Wi-Fi або з маршрутизатором / модемом, або з вашим iMac?

Тут є інший пристрій. Якщо у вас є iPhone, інший комп'ютер або планшет, перевірте, чи є у вас підключення, коли з'єднання комп'ютера падає.

 • Якщо ви цього не зробите, це маршрутизатор / модем. Час телефонного дзвінка з постачальником послуг
 • Якщо ви це зробите, то, швидше за все, це ваш комп'ютер. Більше діагностики та перевірки налаштувань, але час, щоб налаштувати зустріч у службі Apple.

9

У мене виникли ті самі проблеми з вимкненням і вимкненням Wi-Fi після оновлення до Yosemite на моєму MacBook Pro 13 "з дисплеєм сітківки (на початку 2014 р.). Прочитавши багато дискусій, відповідь, яка вирішила це для мене, полягала у використанні команди терміналу:

sudo ifconfig awdl0 down

Якщо вимкнути AirDrop, який я ніколи не використовую, з'єднання Wi-Fi на моєму Virgin Media SuperHub 2 виявляється стабільним. Усі інші пристрої, iPhone, iPad тощо не вплинули на проблему, тому я вважаю, що Yosemite в коді пов'язаний із тим, як керується Wi-Fi, що спричиняє цю проблему. Я сподіваюся, що в El Capitan буде інший / вирішений біт коду для цього.


Оскільки AirDrop розділяє WiFi-інтерфейс, це, безумовно, звучить правдоподібно, це може зруйнувати реальне підключення WiFi.
мальхал

І для мене це спрацювало як шарм! Дякую! Нарешті нормальний пінг і швидкість!
imike

4

Добре, я дійшов до цього. Це був мій маршрутизатор. Зараз я модернізований з Virginmedia Superhub VMDG480 до останнього Superhub 2ac. Зараз минуло більше тижня, і зв’язок міцний, тому я відповідаю на це сам.

Їх останній комплект має паралельні 2,4 ГГц і 5 ГГц, що, на мою думку, призвело до більш міцного зв'язку в цілому. Враховуючи там, де в будь-який час ввімкнено три телефони, медіа-сервер, 3 комп’ютери, два планшети, принтер і Xbox, я просто не думаю, що комплект 2010 року може його зламати. Не кажучи вже про надзвичайно переповнений діапазон 2,4 ГГц в моєму районі.

Я думаю, що причина, на яку, здавалося, впливає на мій Macbook більше, ніж інші пристрої, полягає в тому, що після тестування на інших пристроях прийом Wi-Fi не здається настільки чутливим, як інші пристрої. дальність. Як зауваження, мій Galaxy Tab 8.4 Pro, здається, має надзвичайно надійний прийом Wi-Fi у порівнянні з Mac.


Я не думаю, що це проблема з Wi-Fi-з'єднанням, але з таблицями маршрутизації.
Thorbjørn Ravn Andersen

Дякую за цю пропозицію. У мене постійно виникають спади і сповільнення на 5 ГГц, а не на 2,4 ГГц. Коли я перевірив стан підключення на своєму Mac, я міг побачити, що сигнал 5 ГГц має SNR лише 10-19 дБ і працює з дуже низькою швидкістю (13-27 Мбіт / с, MCS 0/1), тоді як сигнал на 24 ГГц був сильнішим і швидше. Виявляється, мій маршрутизатор (BT Home Hub 4) чомусь поганий сигнал у 5 ГГц (це лише через одну стінку). Я використовував окремі SSID для A і B, але, думаю, зараз я їх поєднаю і дозволю клієнтам вибирати 5 ГГц автоматично, лише тоді, коли сигнал сильніший за 2,4 ГГц.
qris

3

А, майте і це питання. Треба сказати, хоча, коли я придбав новий маршрутизатор і зробив SuperHub в модем, саме тоді він працює найбільше. Я все ще отримую Інтернет кинути всіх і то. Насправді, ось один доказ. введіть тут опис зображення

У вікні термінала, що знаходиться вище, пінг-станція Google, а в нижньому - пінг-роутер, який я придбав, і підключений до SuperHub (зараз він виступає як модем). Хоча в момент цього знімка екрана Інтернет не працював. Інший комп'ютер, підключений до того ж маршрутизатора, був увімкнений Інтернет, і вони не зазнали падіння Інтернету. Що дуже дивно. Але, як було сказано, отримання маршрутизатора та створення SuperHub зробило мені Інтернет 4 із 5 разів, на відміну від 1 із 5 разів при підключенні безпосередньо до бездротового зв'язку SuperHub (2 або 5 ГГц).

Тут ви побачите, що Інтернет раптом вирішив повернутися, тоді як відповіді від маршрутизатора нижче були все ще послідовними.

введіть тут опис зображення

І це відбувається лише в MacBook Pro, жодної іншої системи в мережі (iMac). Ще головоломка.

Я ще намагаюся скинути SMC і т. Д. Але, як хороше рішення, я б рекомендував отримати роутер і використовувати SuperHub 2 в режимі модему - якщо у вас все ще виникають проблеми, тобто - В основному, я змусив SuperHub 2 працювати в модемному режимі (який перемикає свою функцію маршрутизації і робить її просто кабельним модемом). І отримав ще один роутер, щоб виконати роботу, забезпечуючи необхідний бездротовий сигнал


О, OP, не зрозумів, що ти вже працював. У будь-якому разі залишите цю посаду, якщо у інших виникнуть проблеми. Я кажу це тому, що ваше рішення не спрацювало в моєму випадку.
користувач54287

Трохи важко знайти відповідь у своєму дописі (а скріншоти теж не допомагають), чи можете ви спробувати описати своє рішення більш конкретно?
nohillside

Пояснював проблему, яку я мав, і процес, який допомагав полегшити її. В основному, я змусив SuperHub 2 працювати в режимі модему (який перемикає його функцію маршрутизації і робить її кабельним модемом). І отримав ще один маршрутизатор, щоб виконати роботу, забезпечуючи необхідний бездротовий сигнал. Сподіваюся, це пояснює це краще.
користувач54287

Чи можете ви це зробити безпосередньо у відповідь? Коментарі, як правило, рано чи пізно видаляються.
nohillside

1
Ах! Думав, що це я зробив в останньому абзаці - курсивом. Але зробимо так, як запропоновано.
користувач54287

1

Те саме відбувається і зі мною! Я не знаю, як назавжди вирішити цю проблему, але я вважаю, що вимкнення Wi-Fi потім вирішить проблему. Це лише тимчасово, тому що завжди здається, що раз у раз випадає Wi-Fi.


1
Чи використовуєте мишу Logitech?
Кріс Дж Аллен

немає бездротової мобільної мікрософт миші. Я, однак, використовую той самий ноутбук. 13-дюймовий дисплей Retina для Macbook Pro 13 дюймів 2015 року
Джеремі

1

У мене була така ж проблема. Мені здалося, що для мене було видалення всіх мереж WiFi, які я зберегла у своїй системі, у списку "Кращі мережі" у налаштуваннях, мережі, Wi-Fi, розширених. Тоді просто знову приєднавшись до мережі, я знову потребував.


0

Я спробував усі рішення тут, і нічого не зафіксувало падіння WiFi.

Рішення, яке працювало для мене, було придбати кабель WiFi, як я читав у цьому дописі: http://warrantyvoidifremoved.blogspot.com/2014/01/repairing-intermittent-wifiwireless-on.html

Я був повністю впевнений, що проблема полягає в кабелі, тому що я намагався вирішити "захист" кабелю. Я поклав дві монети в обидві сторони кабелю, щоб уникнути контакту кабелю з кришкою кнопки macbook ... І WiFi перестав повністю працювати після декількох спроб. Ось так я був повністю впевнений, що кабель не в порядку. Я токе фотографію макбука та монет, щоб запам'ятати!

спроба виправити проблеми з кабелем WiFi двома монетами навколо

До речі. Я придбав цей кабель приблизно на 14 € тут: https://www.ebay.es/itm/Macbook-Pro-A1286-2011-2012-821-1311-A-Wifi-Bluetooth-Airport-Card-Cable-New/ 172242614579? SsPageName = STRK% 3AMEBIDX% 3AIT & _trksid = p2060353.m2749.l2649

У моєму macbook pro на початку 2011 року 15 "" кабель було дуже легко змінити. Немає уявлення в інших моделях ... Удачі!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.