Як змінити ім'я комп'ютера, як він відображається в AirDrop?


14

Я часто використовую AirDrop, щоб швидко надсилати фотографії, зроблені на iPhone, на свій Mac. Проблема в тому, що у мене є кілька Mac (усі вони є Mac mini), і коли я активую AirDrop на своєму iPhone, вони відображаються з точно такою ж назвою.

AirDrop на моєму iPhone

Я знайшов Google, і єдині три способи зміни відображеного імені в AirDrop, які я знайшов, є:

  1. зміна імені комп'ютера в System Preferences -> Sharing -> Computer Name,
  2. змінити назву картки "Я" у "Контакти" або
  3. змінити файл Plist за допомогою команди
    defaults write com.apple.NetworkBrowser DisableAirDrop -bool YES.

На жаль, жодне з них не працює на мене. 1Схоже, це не застосовується, оскільки мої комп’ютери вже мають унікальні імена на панелі управління Sharing, але вони не відображаються на екрані AirDrop на моєму iPhone. 2не буде працювати, оскільки зміна карти «я» синхронізується з іншим Mac (мої контакти синхронізуються за допомогою iCloud). Я спробував, 3і це не працює - елемент AirDrop зникає з Finder, проте мій комп'ютер все ще відображається на дисплеї AirDrop на моєму iPhone. Єдине діюче рішення, яке я знайшов, було вимкненням Wi-Fi на будь-яких комп’ютерах, які я не маюхочу показати в AirDrop, що не дозволяє їм з’являтися в AirDrop на моєму iPhone. На щастя, це працює для мене, оскільки я, як правило, файли AirDrop лише на одному з моїх комп'ютерів, і всі мої комп'ютери так чи інакше підключені через Ethernet, тому WiFi не потрібен для підключення до мережі. Чи існує інший спосіб змінити ім’я комп'ютера або повністю зникнути з AirDrop?


2
Ви спробували відредагувати це ім'я в системних налаштуваннях> Спільний доступ?
невідомий

Та ж проблема. Я змінив своє ім’я в налаштуваннях iCloud> Реквізити акаунта. Це єдине місце, де я можу знайти своє повне ім'я замість свого псевдоніма, який хочу. Досі не вплинуло на AirDrop, але я думаю, що це, можливо, відповідь у перспективі.
AbePralle

Відповіді:


1

Ви можете відмовитися від AirDrop на Mac досить легко.

  • вимкнути WiFi
  • Використовуйте профіль OS X для відключення спільного використання через AirDrop (MDM, такий як OS X server.app, менеджер профілів може це зробити легко)

Встановлення імені повинно бути легко перевірити. Відкрийте панель налаштувань спільного використання та зробіть одну Apple помаранчевою. Слідкуйте, як змінюються назви Якщо ні, у вас є проблема кешування з вашою мережею, і, можливо, потрібно одночасно вимкнути всі пристрої AppleTV та аеропорту, щоб отримати чіткий старт цього кешу. Я не придумав більш елегантного способу очистити спільний кеш імен bonjour, який працює так само, як і повний відключення там.


Це зовсім не відображення імені комп'ютера. Він показує ім'я користувача Apple ID та верхню частину пристрою.
samh

0

Щойно для мене, використовуючи ios 10.3.2 та macos Sierra, зміна імені комп'ютера на System Preferences-> Sharingчудово працювала. Ви сказали, що для вас це не працює, але це може допомогти іншим.


0

Одна з підказки полягає в тому, що меню Поточний користувач у користувачах і групах асоціюється з одним із ваших контактів. Я намагався змінити ім’я моєї контактної картки. На моєму iPhone він відображав із зміненою назвою.

https://support.apple.com/kb/PH22743?locale=en_US

Ви можете спробувати створити різні комп’ютерні картки для своїх комп’ютерів, щоб їх розрізнити (навіть із різними аватарами). Я цього не перевіряв, бо маю лише один Mac.

Сподіваюся, що це корисно.


0

Відкрийте утиліту Disk Utility, а потім у лівій колонці виділіть диск / ім’я, яке ви хочете змінити, а потім натисніть клавішу (подвійне клацання) на велике ім’я посередині, і ви можете змінити його там.


Це перейменовує диск для запуску (назва тома, який використовується для завантаження Mac), а не ім'я самого Mac. (Ви завжди можете коментувати та редагувати власні повідомлення. Я видалив іншу публікацію та відредагував це як окрему відповідь.)
grg
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.