Моя SD-карта не відображається в Finder


9

У мене є SD-карта, яку я вклав у свій MacBook Pro. Потім він виявився в пошуку. Я хотів отримати доступ до нього, і я випадково перетягнув змонтовану карту, і тепер її немає з Finder.

Виймання картки та вставлення її знову не допомогло. Як я можу знову знайти свій привід SD-карти?


Де ви випадково перетягнути іконку SD карти в ? Будь ласка, відредагуйте своє питання, щоб бути більш лаконічним.
IconDaemon

@IconDaemon, я б хотів, щоб я знав. Я почав перетягуватись, тому я відпустив негайно: клянусь, що наступна анімація насправді виглядала так, що пристрій SD-карти піднявся димом, а потім її просто не було.
Репокс

Прожектор уже, мабуть, вже мав свій шлях із карткою, тому спробуйте знайти файл, який ви знаєте, на карті, чи, можливо, назву карти. Якщо ви утримуєте клавішу Command на результатах Spotlight, це повинно показати вам шлях до того, чого ви прагнете.
Wayfaring незнайомця

Відповіді:


12

На бічній панелі Finder має бути розділ під назвою "Пристрої". Клацніть на ім’я, яке називається на вашому комп'ютері, і ви повинні побачити SD-карту. Перетягніть його назад на бічну панель.


2
Якщо ви не бачите ім'я комп'ютера, перейдіть до Finder / Preferences / Sidebar, щоб увімкнути його.
Марк-АР

7

Я виявив, що видалення SD-карти, потім перезавантаження, а потім повернення карти після повного перезавантаження працювало для мене добре.


Я перезапустив картку з карткою, і це спрацювало ОК, хоча я вийняв її і поклав назад до перезавантаження, щоб побачити, чи не з’явиться вона (очевидно, ні).
hBrent

ПОПЕРЕДЖЕННЯ, якщо ви видалите їх, ви можете пошкодити дані на SD-карті. Ось що сталося зі мною попереднього разу. Я збираюся спробувати перезавантажити, залишаючи карту, і це нібито повинно дозволяти будь-якому процесу, який отримує доступ до картки, витончено вийти.
Морозов

4

Переконайтесь, що в "Finder" включено "Показати зовнішні диски". Ось як:

Відкрийте Finder, натисніть "Finder" у верхній панелі та виберіть параметри. "Це повинно відобразити вікно" Налаштування пошуку ". На першій вкладці (Загальне) переконайтесь, що прапорець "Зовнішні диски" поставлений. На третій вкладці (бічна панель) "Показати ці елементи на бічній панелі" прокрутіть униз до "Пристрої" та переконайтесь, що прапорець біля "Зовнішні диски" поставлений галочкою (хоча це, мабуть, вибрано першою дією)


4

У моєму випадку він не з’явився, оскільки ім’я було порожнім. Я використовую дискову утиліту, щоб назвати її.


3

Я запустив дискову утиліту і побіг першої допомоги на своєму головному диску ssd, і SD-карта вискочила наново.

Можливо, тільки пощастило, але я спробував все інше тут, і це не вийшло.


Так! Це працювало для мене. Я дивно довго завантажував свої диски в Disk Utility чомусь, але це зробило трюк. Дякую.
Бангкокіян

2

У мене була ця сама проблема і мені вдалося змусити пристрій знову з’являтися за допомогою «Примусового виходу» з Finder. Коли Finder перезапустився після того, як сила вийшла з роботи, мій диск знову з’явився на бічній панелі пристроїв.

Щоб змусити натиснути клавішу Option + Command + Escape, з’явиться діалогове вікно, у якому відобразиться список усіх програм, які ви зараз запустите, виберіть "Finder" зі списку відкритих програм.


Не ввічливий спосіб перезапустити Finder. Крім того, не зафіксував би ОП, оскільки він видалив значок бічної панелі, нічого більше.
Tetsujin

0

Дивно , що лише видалення та повторне вставлення картки не дозволило вам знову отримати доступ до картки. Перезавантаження може допомогти. Якщо ця утиліта відкритого диска не відбулася і побачите, чи впізнана вставлена ​​карта там. Якщо це так, ви повинні мати змогу вибрати пристрій та формат, розділ або встановити його з Disk Utility.

Якщо вона не відображається навіть у утиліті диска, то може виникнути проблема із самою картою (або менш вірогідна) проблема із слотом для картки. Якщо у вас є інший, ви можете спробувати, зробіть це. Якщо ні, можливо, вам доведеться повернути картку для гарантійної заміни.


0

Сьогодні зіткнувся з цією проблемою, але відповіді були не зовсім зрозумілі.

За описом ОП, він перетягнув піктограму SD-карти із бічної панелі в Finder (у старшій ОС це було оживлене димом та траплялося і з Dock). Це видаляє із бічної панелі ярлик для доступу до SD-карт, коли вони вставлені.

Його можна знову активувати за допомогою Finder> Preferences> Sidebar та встановіть прапорець біля зовнішніх дисків (ви можете помітити, що в коробці є мінус, що свідчить про видалення ярлика SD-карти).

Так чи інакше, до картки все одно можна отримати доступ через її піктограму на робочому столі, якщо для цього встановлені ваші налаштування Finder (вкладка Загальні).


-1

Це сталося зі мною сьогодні. Це може не відображатися, оскільки, як говорить quip, після того, як ви перетягнули його зараз, ви повинні перевірити його на пристроях, щоб він точно відображався.

Крім того, оскільки ви витягнули його, не "викинувши його", вам доведеться перезавантажити комп'ютер.

Моєю проблемою виявилися ті, хто і зчитувач SD-карт, які іноді мали владу, а іноді й не так, що мені довелося неодноразово робити це, доки я не отримав потрібні файли.


-1

як я вирішував це питання, 1-й використовуйте пошук у верхньому правому куті екрана (шукайте SD-карту) 2-й під папками, ви побачите SD-карту. 3-й відкрити пошук на пошуку, відкрити всі документи. 4-е перетягнути і перекинути sd-карту з пошуку на пристрій у всіх вікнах документів.

це дозволяє вам бачити sd-карту кожного разу, коли ви вставляєте її в систему.


Як шукати SD-карту?
користувач151019

-5

Нічого не працює. Це рішення. Підключіть камеру за допомогою кабелю, який буде працювати.


Ласкаво просимо до "Запитайте різних". Нам подобається, щоб відповіді були не просто одним рядком. В ідеалі ви хочете пояснити, чому ваша відповідь * правильна ". Це також допомагає надати посилання, цитати та / або знімки екрана. Перегляньте наш розділ довідки Як відповісти на написання гарних відповідей на запитання
Аллан

-1 Це не відповідає на питання, що стосується картки пам'яті SD, а не камери. (У запитанні не зазначено, що SD-карта використовувалася для цифрової камери, і для таких карток використовується багато камер.)
Calrion,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.