Встановіть файл Yosemite


0

Мені потрібен файл із написом "Встановити ОС X Yosemite." Мій комп'ютер не може завантажити його, оскільки він не підтримується. Чи можна отримати файл. Дякую


2
Якщо це не підтримується, то чому ви думаєте, що це буде вам корисно, як тільки ви отримаєте його? Відповідь, btw, полягає в тому, щоб хтось інший з новим Mac відмовив це від вас.
Tetsujin

Відповіді:


1

Один із способів завантаження будь-якої версії OS X, яка не підтримується на фізичному обладнанні, - це завантажити її у віртуальну машину, у непідтримуваній системі, на якій працює версія OS X, яка підтримує завантаження завантаженої версії OS X. Я зробив це за допомогою VMware Fusion. Віртуальне обладнання, представлене у віртуальній машині, дозволено для цього, оскільки App Store бачив фізичне обладнання, а представлене віртуальне обладнання було адекватним для завантажуваної версії OS X.

Мені довелося це зробити, завантаживши OS X Mountain Lion у віртуальну машину на фізичну машину (MacBook Pro 15-дюймовий Core 2 Duo), яка підтримувалась лише до Mac OS X 10.7.5. Мені потрібно було це зробити, щоб створити USB-інсталятор OS X Mountain Lion, який буде використовуватися на MacBook Pro Retina, 15-дюймовий, на початку 2013 року, щоб створити зображення SSD до того, як ОС запускалася безпосередньо з SSD вперше час. Іншими словами, для створення фабрично закритого зображення, так би мовити.

В іншому випадку вам потрібно буде зробити так, як запропонував Тецуджин, " ... знайдіть когось іншого з більш новим Mac, щоб відкинути його для вас ... ".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.