Неможливо підтвердити пристрій чи комп’ютер


8

Нещодавно я придбав Macbook Pro Retina на початку 2015 року, і приблизно через місяць мої програми показують wifi

Не знайдено Wi-Fi / бездротовий пристрій

Я кинувся в iStore і подав свій macbook, вони його обслуговували і повертали мені, приблизно через 2 - 3 дні проблема знову повернулася і пішла через 2 дні. Оскільки мій wifi працює ідеально.

Проблема, з якою я стикаюся, полягає в тому, що коли я відкриваю APP STORE і входжу туди, я отримую таке повідомлення про помилку:

Ваш пристрій чи комп’ютер не вдалося підтвердити. Зверніться до служби підтримки.

Я пошукав його на форумах, і це стало проблемою незареєстрованого мережевого адаптера. Будь ласка, допоможіть мені в цьому сценарії - це програмна помилка або апаратне рішення чи якесь ефективне рішення.

Відповіді:


1

Просто була ця проблема. Не впевнений, що саме допомогло, але я

  • Зайшов до мережевих налаштувань і видалив усе, що міг, усі локації, окрім того, що залишилося, і для останнього видалили всі інтерфейси.
  • Перезавантажено
  • У налаштуваннях мережі створено нове місцеположення.

Після цього все знову почало працювати. Можливо, ви могли просто видалити та відтворити інтерфейс Ethernet.


0

Я б спробував перевстановити OS X, щоб виправити це.

Щоб перевстановити OS X без втрати файлів і без DVD, спробуйте виконати наступні дії:

  1. Комп'ютер відключення.
  2. Запустіть комп'ютер, утримуючи клавіші Command, Option і R, поки на екрані не з’явиться значок глобуса, як цей. Це може зайняти деякий час, будьте терплячі.
  3. Коли екран , як це з'являється, виберіть "Повторне OS X». Дотримуйтесь інструкцій, і через 1-2 години у вас з’явиться нова копія OS X з усіма вашими файлами та програмами неушкодженими.

Якщо App Store працює після повторної інсталяції, будь ласка, натисніть прапорець біля мого повідомлення, щоб позначити його як прийняту відповідь. Однією з дивовижних речей щодо OS X є те, що ви можете перевстановити досить легко, не втрачаючи нічого, деякі проблеми, коли ви не можете змусити їх піти, можуть бути усунені шляхом повторної інсталяції. Запам'ятайте ці кроки на потім :)


Краще прочитайте описане питання. Це не виглядає як найкраще відповідь на типову технічну проблему. Ви не вважаєте, що ця повноцінна перевстановлення Mac OS X буде просто марною тратою часу для нашого колеги, який вже пережив проблеми з розірваним з'єднанням?
дан

0

Зі мною трапилось те саме. Це відбувається тому, що App Store шукає робоче з'єднання на порту en0, і він нічого не отримує на ньому, завдяки чому, за його словами, пристрій неможливо перевірити.

  • Ваше завдання полягає в принципі перемикання задач en0 і en1.

  • Просто скопіюйте файли 'preferences.plist' та 'NetworkInterfaces.plist' з /Library/Preferences/SystemConfigurationробочого столу як резервну копію та видаліть їх із/Library/Preferences/SystemConfiguration

  • Перезавантажте свій Mac і спробуйте увійти в App Store

Працювали для мене!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.