Проблеми з потоком фотографій


0

У мене є велика бібліотека фотографій, і я не хочу купувати додаткове місце у Apple, щоб я міг використовувати бібліотеку фотографій iCloud. Натомість я хочу використовувати фотопотік для синхронізації кожної фотографії, зробленої з мого iPad та iPhone на моєму Mac (адже тут у мене є місце). І час від часу я хочу надсилати кілька фотографій на iPad / iPhone з мого Mac.

Тому мої проблеми з фотопотоком:

  1. Що відбувається, коли до потоку фотографій додано фотографію? У програмі для фотографій OS X вона буде завантажена і назавжди збережена в бібліотеці, навіть якщо її буде видалено з потоку фотографій. В iOS, однак, він буде завантажений, але після вилучення з потоку фотографій він також зникне з мого пристрою iOS. Чи можу я якось назавжди зберегти його там, як в ОС X?

  2. Деякі фотографії не завантажуються на мій Mac, хоча вони перелічені під альбомом фотопотоків на моєму iPhone, за допомогою якого я їх взяв. Вони не вказані в альбомі для фотопотоку в додатку Photos в ОС X. Що може бути проблемою?

Будь-які натяки високо оцінені.

Відповіді:


2

Я спробую відповісти на ваші запити на основі мого досвіду.

  1. В iOS, щоб мати змогу зберегти зображення з Фотопотоку (PS), вам потрібно торкнутись зображення та вибрати дію Зберегти зображення, щоб зробити копію цього зображення в рулон камери.

  2. Це може бути помилка в iOS / OS X, я не впевнений, але це теж трапляється зі мною, особливо з останніми фотографіями, які я зробив. Але іноді через пару хвилин додаток Photos на моєму Macbook Air буде оновлено. Ви можете підключити iPhone до свого Mac та просто імпортувати зображення, які ви не бачите у програмі "Фото".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.