Genymotion перегріву MacBook Pro з Yosemite


2

Кожен раз, коли я починаю a Genymotion (v2.5.2) пристрій мій процесор починає нагріватися дуже швидко і швидкість вентилятора йде від хорошого до божевільного дуже швидко теж.
Ось вихід з iStats :
enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Якщо я використовую GPS-моделювання, ця ситуація відбувається швидше. Коли я вимикаю Genymotion все приходить до нормального так швидко, як він пішов вгору.
Я знайшов це Як працювати з MacBook Pro і MacBook? від спільнот підтримки Apple і цього питання від askUbuntu але я ще не спробував жодного підходу.
Хто-небудь відчував щось подібне?

Мій Virtualbox версія 4.3.20 r96996 і я запускаю Йосеміті 10.10.4 в: enter image description here

EDIT: Друк монітора активності: enter image description here

Дякую.


Перевірте використання процесора в моніторі активності, якщо це розумно, то ви, мабуть, повинні очистити ваш Mac.

@Andrey я оновив моє запитання з монітором активності друку і я не думаю, що 103% це розумне значення. Як це можна виправити? Можливо, я можу використовувати щось на зразок cpulimit ( cpulimit.sourceforge.net ) для обмеження відсотка процесора
GuilhE

@GuilhE для мене це близько 100 тільки при запуску, на бездіяльності це як 30.

@Andrey yup Я провів деякі тести з відкритим ActivityMonitor і CPU досягає 100% або більше, коли я починаю genymotion, коли я будую додатків з gradle (за допомогою IntelliJ) або коли я використовую деякі програми в genymotion, які вимагають GPS. Після цих операцій процесор охолоджується, а вентилятори теж сповільнюються. Думаю, це говорить користувач onik у своїй відповіді: Turbo Boost починає спрацьовувати, і процесор починає швидко нагріватися.
GuilhE

Відповіді:


2

Якщо програма використовує тільки одне ядро ​​інтенсивно, замість балансування навантаження на всі ядра, Intel Turbo Boost Це призводить до розгону процесора, щоб підвищити продуктивність одного ядра (або навіть декількох ядер). Це призводить до збільшення струму і енергоспоживання, і, звичайно, до тепла.

Тепла можна уникнути, розділивши одне і те ж на окремі ядра (але Genymotion цього не підтримує) або відключивши Turbo Boost (наприклад, Турбопідсилювач , не особисто перевірені).


Дякуємо за ваш внесок, напевно, це те, що відбувається, Turbo Boost починається, і процесор стає дуже гарячим. Після деяких операцій процесор охолоджується, і вентилятори починають сповільнюватися, і темпи знижуються до 40 / 50ªC.
GuilhE

1

Насправді використання процесора понад 100% не є рідкістю. Це просто означає, що він використовує весь процес. і 3% від іншого. Так що додаток є голодним для процесора.

Те, що ви зробили, звузило винуватця до "genymotion". Що є гарною річчю і може бути найкраще прийнято з тими, хто пише це програмне забезпечення. Не впевнений, що є утиліта (вбудована чи ні), яка обмежить використання процесора. Я не бачу опцію для цього в Моніторі активності.

Flash часто робить подібні речі на Mac. Насправді мій MacBook Pro отримує незручно гаряче, коли я дивлюся флеш-відео на більш ніж близько 10 хвилин.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.