AppStore не встановить оновлення OS X 10.10.5


10

Я намагаюся встановити оновлення 10.10.5. Це здається неможливим. Кожного разу, коли я натискаю кнопку "оновити" в AppStore і підтверджую перезавантаження, з'являється діалогове вікно: доступні оновлення змінюються. Коли я натискаю "Показати деталі", нічого не відбувається, і оновлення додається до встановлених оновлень.

Можливо, завантаження порушено? Як змусити AppStore повторно завантажити патч? Чи можу я встановити оновлення все-таки? Куди AppStore розміщує завантаження?

AppStore каже, що доступні оновлення змінилися

Багато "встановлених" 10.10.5 оновлень


Установка вручну працює як очікувалося.
Теффі

Я щойно це сталося під час оновлення Sierra. Вбивство iTunes дозволило продовжити оновлення через інтерфейс користувача.
eebbesen

Відповіді:


8

Я оновлювався з 10.10.4 і мав ту саму проблему. Навіть після перезавантаження цей цикл не закінчився. Я вирішив це, встановивши оновлення з командного рядка з цією командою:

softwareupdate -i -a

Для того, щоб оформити цю команду, відкрийте програму Terminal і введіть команду. Інструмент завантажив пакет оновлення програмного забезпечення та встановив його. Наприкінці інструмент сповіщає про перезавантаження системи. Після перезавантаження 10.10.5 було встановлено і все було добре.

Докладніше про цей інструмент див. На веб-сторінці https://support.apple.com/en-us/HT200113


Якщо ви отримаєте Error installing updates.під час виконання цієї команди, спочатку запустіть sudo -s.
Лірон Ягдав


1

Оновлення Combo потрібно, якщо ви не оновлювались до 10.10.4. Якщо ви працюєте з 10.10.4, вам потрібно лише оновлення (без комбо), яке становить 1 гбіт, а не 2.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.