Звідки цифровий кольоромір вийшов у Йосеміті?


1

Я мав у своєму доці цифровий лічильник кольорів (системне додаток), але оскільки оновлення до Йосеміті більше не з'являється в доці (знак "?") Вони просто перемістили його, і Dock не може його знайти?


2
Як правило, в /Applications/Utilities. Можливо, додаток все ще є, а псевдонім йому в Dock був знятий випадково?
IconDaemon

Відповіді:


6

Його можна знайти в меню Програми / Утиліти.

Utilities folder

Звідти ви можете перетягнути його на Dock, щоб створити псевдонім. Див. Основи Mac: Dock додаткову інформацію про те, як максимально використовувати Dock.

Щоб видалити знак запитання, перетягніть його з док-станції, поки не побачите "Видалити", а потім відпустіть.


Дякую! Це спрацювало! Я тільки припустив, що елемент з такою ж назвою в тій же папці, зроблений тим же розробником, був би розпізнаний в Dock, я навіть не перевіряв. Інші люди можуть мати це питання.
MicroMachine

1
Радий, що це допомогло!
bjbk

1

Якщо ви шукаєте щось, наприклад, програми завжди можна натиснути Команда - Пробіл виховувати Прожектор і почніть вводити ім'я об'єкта, який ви шукаєте. У разі застосування, після відкриття і показу в Док ти можеш клацніть правою кнопкою миші і виберіть Параметри & gt; Тримайте в Dock якщо ви з тим, щоб залишитися там, колись закриті.

Ви можете знайти Основи Mac: Spotlight допомагає знайти те, що ви шукаєте і Комбінації клавіш Mac цікаво.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.