Disk Utility не дозволяє мені розділити диск


0

Трохи передісторії, перш ніж почати. Я намагаюся встановити Ubuntu на свій Macbook Pro, і поки я натрапив на блокпост. Я вже встановив Windows 10 з Bootcamp, я не впевнений, чи це має значення.

Проблема, яка у мене виникає, полягає в тому, що коли я намагаюся створити розділ за допомогою утиліти Disk Utility, вона, схоже, застряє у "Підготовці до диска розділу", незалежно від того, як довго я його чекаю. Це насправді не має значення, у якому форматі я роблю новий розділ, я все-таки отримую ту саму проблему.

Якщо хтось має ідею, чому це відбувається або що я можу зробити, щоб виправити це, було б дуже вдячно.


Зазвичай Disk Utility досить складно створити розділи, необхідні для Ubuntu. Вам краще спробувати сторонній інструмент, такий як gdisk.
Девід Андерсон

Відповіді:


1

У програмі Disk Utility виберіть диск, який ви хочете розділити, але виберіть «Ремонт» у панелі з параметрами. Потім натисніть «Відновити дозволи на диск» внизу праворуч. Відновлення дозволів на диск не гарантовано виправить вашу проблему, але це чудовий початок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.