(Перевага в продуктивності) 2015 MacBook Pro 13 "8 Гб vs 16 Гб модель? [Закрито]


-1

Я планую придбати модель Macbook pro 13 "2015 для щоденної мети розробки. Я переплутана в / ч 8 ГБ і 16 ГБ версії. Чи 16 ГБ дає велику перевагу в порівнянні з версією 8 ГБ? Будь-яка допомога буде дуже вдячна. Заздалегідь дякую. Ось повні характеристики:

Технічні характеристики: Двоядерний процесор Intel Core i5 2,7 ГГц, Turbo Boost до 3,1 ГГц 16 ГБ або 8 ГБ 1866 МГц LPDDR3 SDRAM 128 ГБ на базі ПК Flash-накопичувач на базі PCIe Intel Iris Graphics 6100 Force Сенсорна панель аксесуара Комплект з підсвічуванням Клавіатура (англійська мова) та керівництво користувача


Який розвиток?
bjbk

В основному розробка Android з використанням віртуальних пристроїв. Також я можу запускати віртуальні машини.
Раджу

1
Єдина відмінність цих моделей - оперативна пам'ять. Віртуалізація потребує оперативної пам'яті, тому чим краще, але все-таки багато в чому залежить від того, на якому типі віртуальної машини ви працюєте. Linux? Windows? Обидва? Будь ласка, оновіть своє запитання, щоб отримати більше інформації. Як ви зараз робите свій Android-розробник?
bjbk

Використання андроїд-студії на машині Windows
Раджу

1
Я закриваю це як тему покупки / відключення обладнання. Окрім основної думки, ви хочете запитати, як орієнтувати свій поточний комп'ютер, щоб визначити потреби оперативної пам’яті під час наступної покупки, або пояснити саме навантаження, яке потрібно виконати. Багато людей використовують MacBook 2015 для щоденної розробки, тому важко виправдати додаткові витрати ваших двох Macs без деяких жорстких та швидких вимог. (Двоядерний процесор Intel Core M з
частотою

Відповіді:


2

Дивіться цей протектор на Форумі підтримки Apple

Плакат OGELTHORPE пише:

З SSD оперативна пам’ять не настільки важлива. Якщо банківський рахунок дозволяє, тоді купуйте 16 ГБ , якщо ні, я думаю, що ви знайдете 8 ГБ, це не буде великою вагою. Подивіться на цю діаграму впливу оперативної пам’яті та SSD. Зауважте, що збільшення до 16 ГБ від 8 ГБ дуже незначне.


-1 Photoshop, який потребує оперативної пам'яті, не обов'язково є проксі-сервером для розробки IMO. Я насправді не -1 ти, оскільки проблема полягає в тому, що питання є неточним, і ти просто намагаєшся відгадати, що насправді потребує ОП.
bmike

Дякую, я намагався вгадати його потреби. ОП була дуже розпливчаста.
bjbk

1

Для розробки, особливо якщо ви використовуєте VM, то 16 Гб краще, оскільки ви можете "імітувати" таким чином більш потужну машину. Це лише питання грошей, але якщо ви можете, зробіть це! (тим більше, що ви не можете оновити пізніше)

Я сам використовую Macbook Pro 16 Гб і можу запустити Linux / Win VM для розробки, і це справді чудово, що моя машина зовсім не відчуває себе млявою. (Навпаки! Мій найкращий досвід Windows працює як віртуальний комп'ютер на моєму Macbook pro з 8 ГБ доступним, а потім 8 ГБ для роботи з усіма рідними комп'ютерами. Те саме стосується візків на базі Linux)


1
+1 для VM як реальна причина отримати більше 8 ГБ оперативної пам’яті. Я також запускаю VM на MacBook (основний дует 1,1 ГГц) і отримую реальну роботу. Хоча мій ВМ все Unix. Мені б хотілося 16 Гб, якби я запустив Windows, якщо я не міг би бути впевненим, що речі будуть копатичними в 8.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.