Macbook Pro з ненормальним використанням процесора та невпізнанним акумулятором. Як альтернативний скидання SMC


0

Цей Macbook Pro (15 "близько 2012 року) доставляє мені проблеми. Після невеликого випадку розливу води я вийняв і замінив жорсткий диск, оптичний привід та акумулятор (попереджувальна наклейка проігнорована). Після ще одного дня висихання я ввімкнув його. Однак, акумулятор не розпізнається, все відбувається повільніше, а миша справді стрибає. Я також помітив, що завантаження процесора з Монітора активності залишається стійким на рівні 80% -90% для системи (kernel_task). Я хотів би скинути SMC, щоб побачити, що відбувається, але, схоже, не скидає. Скидання PRAM / NVRAM спрацьовує, тільки не скидання SMC (я використовую параметр shift-control + power). Чи є інший спосіб зробити СМС скидання? Можливо, відкрийте його і поскакуйте ще про щось?


Він працює від акумулятора взагалі або тільки від живлення змінного струму? Здається, акумулятор загинув. У такому випадку Mac буде пригнічувати процесор, що також буде причиною великого навантаження.
n1000

Акумулятор не розпізнається. (X у рядку стану акумулятора), і він вимикається, якщо я вийму живлення змінного струму. У мене була теорія про те, що акумулятор був укорочений / пошкоджений під час водної аварії, але я не можу підтвердити, що проблема є саме в акумуляторі. Тест на апаратне забезпечення нічого не виявив.
Шейн

Цей MBP повинен мати індикатор заряду акумулятора зліва. Що станеться, якщо натиснути це (без підключення змінного струму)?
n1000

Напевно, ви дотримувались офіційних вказівок ...
n1000,

Я не отримую відповіді при натисканні індикатора живлення бічної кнопки. Я також спробував повторно встановити наявний акумулятор та підключення тегів.
Шейн

Відповіді:


0

У статті про підтримку Apple щодо скидання SMC написано: " На адаптерах живлення MagSafe світлодіод може змінити стан або тимчасово вимкнутись, коли ви скинете SMC. " Крім цього скидання SMC нічого не видно . Тому, ймовірно, скидання працює.

Здається, акумулятор загинув. У такому випадку Mac заглушить процесор, щоб зменшити енергоспоживання. Це пояснює і високе навантаження. Оскільки акумулятор необхідний для буферування пікових навантажень, MacBook покладається на нього для правильної роботи.

Ви повинні замінити акумулятор.


Я просто вагаюся замінити батарею, коли можуть бути інші речі, і вся справа у списанні. Я сподівався, що скидання SMC може виявити більше.
Шейн

Спробував нову батарею. Те саме питання.
Шейн

@Shane Вибачте, чую ... Це, мабуть, означає, що логічна плата пошкоджена :(
n1000

@Shane Діагностику Apple можна запустити, натиснувши D при запуску. Але все одно вам доведеться занести його.
n1000

Я провів діагностику, і це говорить, що нічого поганого. На дошці я помічаю деяку солону кальцифікацію між (i 625 9AHRTZ) та (f DCO8A FDMS 0349) компонентами. Намагався промацувати це метильованим духом, але це нічого не зробило.
Шейн
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.