Як відстежувати та контролювати термоустановку процесора в ОС X?


15

Нещодавно я натрапив на утиліту Intel Extreme Tuning Utility для Windows. Я спробував це в Bootcamp Windows, і мені було дуже цікаво дізнатися, в яких ситуаціях мій процесор MacBook Pro (середина2012 р.) Робить термічне дроселювання. Інструмент також призначений для зміни напруги процесора, щоб зменшити термічне дроселювання. Однак ця опція була недоступною.

Тому мої запитання:

  1. Чи є подібний інструмент для моніторингу процесора (термічного) дроселювання в ОС X (Yosemite)? Відповівши на цю частину, ви отримаєте відповідь ;-)
  2. Чому в Bootcamp не було можливості змінити напругу процесора? Чи ця функція не підтримується моїм процесором (i7 2,6 ГГц Ivy Bridge 3720QM)?
  3. Якщо мій процесор здатний змінити свою напругу, чи є спосіб зменшити напругу процесора в ОС X?

Відмова: Так, я знаю, що це може зламати моє обладнання. Попередження не потрібно ;-)

Відповіді:


15

Офіційний гаджет Intel Power має версію для Mac.

Гаджет Power Power


Досі не зрозуміло, хоча ви можете настроїти налаштування. Зараз я балотуюсь, але, здається, це лише для читання. Чи є спосіб насправді налаштувати налаштування? Я хотів би тримати мою температуру при 75 Цельсія, якщо це можливо.
Нд

1
Схоже, посилання на завантаження було змінено: software.intel.com/en-us/articles/intel-power-gadget
psmith

На мою думку, ця відповідь є неупередженою. Це лише посилання та скріншот. Як дізнатись, чи відбувається дроселювання? Можливо, ви могли б розібратися, як можна дізнатися з цих графіків, якщо процесор затухає?
n1000

1

Щоб контролювати дроселювання, ви можете запустити:

pmset -g thermlog

в терміналі та дивитися вихід: введіть тут опис зображення

Якщо CPU_Speed_Limitв деякі моменти менше 100, то це означає, що процесор пригнічується.


Приємно. Я обговорюю, чи це має бути прийнята відповідь. На моєму Mac він не оновлюється, як показано на екрані екрана. Він показує лише одне вимірювання та зупинки.
n1000

@ n1000 він зміниться лише в тому випадку, якщо, ну, зміниться стан термічного дроселювання. На жаль, мою книгу з макету, на жаль, легко заглушити, тому я просто запустив завдання, що займає процесор, і в цей момент зробив скріншот.
ivanzoid

0

Я також хотів би утиліту для виконання цієї функції.

Я не знаю, як це контролювати в OSX, але є спосіб зменшити це: SMC Fan Control . Ця утиліта дозволяє вручну встановити оберти вентиляторів, що охолодить машину, дещо зменшивши дросель.


це лише допоможе уникнути піків. якщо процесор деякий час перебуває під повним навантаженням, вентилятори все одно будуть працювати на 100%.
n1000

Так, macOS має надзвичайний контроль над швидкістю обертання вентилятора. Ви можете збільшити швидкість вентилятора вище рекомендації системи, але не знижувати її нижче цього. Система має остаточне слово.
SoItBegins
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.