"Неможливо завантажити додаток наразі"


18

Мій iPhone 4 не може завантажувати жодну програму. Існує попереджувальне повідомлення, яке говорить про те, що "не вдалося завантажити додаток наразі" та "зроблено" та "повторити спробу". Що я можу зробити?


2
У цьому питанні бракує базових досліджень щодо того, що ви зробили для вирішення проблеми. Також не вистачає будь-якої специфіки. Чи можете ви відредагувати його, прочитавши Як запитати ? Дякую та Ласкаво просимо до Питання різних.
bmike

Відповіді:


6

Спробуйте виконати наступні кроки, щоб виправити свою проблему. Після кожного кроку перевіряйте, чи все ще відчуваєте цю проблему.

 1. Просто двічі торкніться піктограми програми, яку ви не можете завантажити та зачекайте кілька секунд. Завантаження має відновитись.

 2. Якщо вам представлена ​​кнопка з опцією "повторити спробу", відзначте хід завантаження до того моменту, коли сталася помилка, і натисніть "спробувати ще раз". Помилка може повернутися, але якщо прогрес просунувся, продовжуйте натискати "повторити спробу" знову і знову до повного завантаження програми. Після цього проблема може не повернутися для майбутніх оновлень додатків.

 3. Торкніться Налаштування> Загальне> Дата і час> Встановити автоматично> та пересуньте, щоб вимкнути "Встановити автоматично". Вручну встановити дату на рік вперед. Тепер спробуйте знову завантажити програми. Якщо ви отримали повідомлення про помилку, поверніться, щоб увімкнути "Встановити автоматично", а потім спробуйте завантажити додатки ще раз.

 4. Перезавантажте пристрій iOS. Просто натисніть і утримуйте кнопку ввімкнення / вимкнення (сну / неспання), доки не з’явиться червоний повзунок і пересуньте повзунок, щоб вимкнути пристрій. Щоб увімкнути його, натисніть і утримуйте кнопку ввімкнення / вимкнення, поки не з’явиться логотип Apple.

 5. Налаштування> iTunes & App Store> Ваш Apple ID> Вийти. Перезавантажте свій пристрій, а потім Налаштування> iTunes & App Store> Увійдіть і повторіть спробу.

 6. Торкніться Налаштування> Wi-Fi та вимкніть та знову ввімкніть Wi-Fi.

 7. Скиньте налаштування мережі, натиснувши Налаштування> Загальне> Скидання> Скидання налаштувань мережі, і тоді ваш iDevice перезапуститься. Зауважте, що буде скинуто всі мережеві налаштування, включаючи ваші паролі Wi-Fi.

 8. Скиньте свій пристрій, натиснувши і утримуючи кнопку сну / неспання та кнопку «Головна», поки не з’явиться логотип Apple.


3

Ось один я знайшов на apple.com

 1. Натисніть "Готово", коли з'явиться значок "Готово"
 2. Увімкніть режим літака
 3. Зачекайте 15 секунд
 4. Режим літака з розпущеним літаком
 5. Насолоджуйтесь цим, і я обіцяю, що це більше ніколи не повториться з вашим пристроєм

Попередження: іноді це не працює

Він краще працює на пристрої iPad.


Повторні жорсткі та м'які перезавантаження не вирішили проблему. Увімкнення та вимкнення режиму літака, здається, його виправили. Також зауважте, після цього я отримав спливаюче вікно, сказавши, що з'явилися нові умови iTunes, на які я повинен був погодитися ... Я підозрюю, що це зміна якось вийняло мій телефон з фанку, щоб воно насправді могло запропонувати мені це зробити.
ArtOfWarfare

Працювали для мене. Але потрібно знати, чому це відбувається? І який режим польоту насправді допомагає вирішити це?
RIT

3

Спробуйте підключитися до VPN, а потім повторіть завантаження чи оновлення.

У мене виникли проблеми з оновленням програми. Це, мабуть, спрацювало, але не вдалось із цим повідомленням:

введіть тут опис зображення

Я спробував багато пропозицій, знайдених тут, а також на дискусії.apple.com, жодна з яких не працювала на мене. Деякі пропозиції рекомендують поширитись з wifi, скинути мережеві настройки та встановити DNS на 8.8.8.8. Я не міг уявити, що більшість із цих пропозицій стосується проблеми. Але я помітив, що загальний знаменник багатьох пропозицій обертається навколо мереж. Отже, це дало мені думку спробувати додаток VPN на своєму телефоні. Я спробував це і Бінго! Просто підключення до VPN дозволило мені завершити оновлення.

Щоб зрозуміти, як я підключився до VPN, я використовував додаток PIA з Apple Store App. Я впевнений, що існує багато варіантів VPN. Але справа в тому, що підключення було зроблено до VPN-сервера від VPN-клієнта, який знаходиться на моєму iPhone. Це, до речі, iPhone 5S.


Здається, VPN вирішила і мою проблему. Чи може це бути DNS (використовуючи openDNS).
flyboy777

2

Зазвичай жорстке перезавантаження виправить це ... Щоб примусити перезавантажити пристрій, натисніть і утримуйте кнопку Sleep / Wake та Home протягом принаймні 10 секунд, поки ви не побачите логотип Apple.


0

У моєму випадку я просто перенесла свій iPad 2 на iOS 6.1.3 і не змогла встановити жоден додаток (однак я можу переглядати в Safari, переглядати App Store тощо). Я спробував усе рішення у топ-2 відповідей, а також знову прошив iOS 6.1.3, але все безрезультатно.

Нарешті я встановив VPN-з'єднання і був у захваті від того, що він почав завантажувати додатки. Я також встановив HTTP-проксі, і він також працював.

IMO, якщо ви спробували Airplane Mode і вихід, потім вхід у свій Apple ID і обидва не працюють - займіться VPN або проксі - ваша мережа робить щось дурне, що ви не вирішите зі своїм iPhone, iPod touch або iPad. Особливо це слід враховувати, якщо регіон App Store не відповідає вашому розташуванню (див. Нижче).

Можливо, комуністична партія просто заблокувала деякі функції App Store (Примітка: регіон мого Apple ID встановлений у США, а не там, де я живу (континентальний Китай)).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.